İstanbul Pimaş Açma

İstanbul Pimaş Açma

Pimaş evlerde, iş yerlerinde kullanılan gider borularının genel adıdır. Özellikle pis su gider borusu olarak kullanılır. Tuvaletlerin gideri, banyo gideri, lavabo ve mutfak lavabosunun gideri, bahçe ve çatı suyu gideri pimaştır. Pimaşlar bazen yanlış kullanım yüzünden, giderlere atılan yabancı cisimler yüzünden bazen de çevresel faktörlerle tıkanabilir. Profesyonel yöntemler kullanmadan pimaş açmaya çalışmak pimaşa zarar verir, yeni pimaş masrafı dışında size bir de kırıp dökme ve yeni fayans, tuvalet tadilatı vs. masrafları çıkarır.

Gider Tıkanıklığı


Tesisat üzerine sık yaşanan sorunlardan biri de gider tıkanıklığıdır. Gider boruları zamanla biriken yemek artıkları, yağları, yanlışlıkla veya bilinçli olarak atılan naylon poşet, bez, tuvalet kâğıtları yüzünden daralır ve tıkanır. Daralan giderler zaman zaman yavaş su akışı ile size kendini belli eder. Önceden bu daralmayı fark edip tıkanma gerçekleşmeden pimaşların temizlenmesi size kolaylıklar sağlayacaktır. Gider boruları tamamen tıkandığında ise yapılacak çok fazla şey kalmaz, iş profesyonel yollardan çözülebilir sadece.

Pimaş Borularındaki Tıkanıklığı Açmak


Klasik yöntemlerle pimaş borusundaki tıkanıklığı açmak çoğu zaman size ekstra maliyetler çıkarır. Ehliyetsiz tesisatçılar zaten özellikle pimaşların değiştirilmesi ve kırılan pimaşa ulaşılırken kırılan dökülen tuvalet banyo ve mutfaklar için size ayrıca bir risk getirirler. Ucuza pimaş açma işi yapmak isteyen kişiler genellikle evinizin başka bir yerine de zarar vererek tadilat masrafları ve benzeri külfetlerle işi olduğundan çok daha pahalıya mâlederler.

Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak dikkat ve profesyonellik isteyen mühim bir tesisat işidir. Acemi tesisatçıların tıkanık açmak için gelip tüm eve kirli su basmasına sebep olmaları sıkça görülen bir problem… Özellikle otel ve lokantalarda mutfak giderleri çok daha çabuk tıkanır. Kalabalık daireli sitelerde de tuvalet tıkanıklıkları çok fazla görülür. Tıkanıklık sorunlarınıza kesin çözüm için profesyonel sıhhi tesisat hizmeti veren kurumsal firmalarla çalışmalısınız.

Robotla Pimaş Açıyoruz

Robotla pimaş açma

Protesisat tüm sıhhi tesisat problemlerinde olduğu gibi pimaş borusu tıkanıklığı açma konusunda da size profesyonel çözümler sunuyor. Firmamız tıkanıklık açma işinde robot teknolojisi kullanır. Tıkanıklık sorunlarınızda ekibimiz aynı gün evinize, iş yerinize gelir, öncelikle tıkanıklığın yerini ve tıkanıklığın mahiyetini akıllı görüntüleme sistemi ve bilgisayar ortamı kullanarak tespit eder. Tespit edilen tıkanıklığı açmak çok daha kolay ve temiz olacaktır. Protesisat, tıkanıklığı açmak için robot teknolojisi kullanır.

Özel aparatlara sahip cihaz, pimaşın tıkanıklığa en yakın yerinden içeriye girer ve tıkanıklığı parçalama-püskürtme sistemiyle parçalar, tazyikli su ile de parçalanan pisliği ana gidere atar. Bu yöntem, giderlere zarar vermez. Kendi tesisatınızdan kaynaklanmayan tıkanıklıklar için de ekstradan pimaş açma çalışmaları yaparak size zaman ve para kaybettirmez.

Pimaş Tıkanıklığı Açarken Etrafı Kirletmiyoruz

Ehliyetsiz kişiler tarafından açılmaya çalışan gider borusu tıkanıklıkları başınıza dert olabilir. Tıkanıklığın tam yerini tespit etmeden açmaya çalışan kişiler, sadece kimyasal ve tazyikli su basarak kirli su taşkınlarına sebep olabilir. Bu işlem sırasında pimaş çatlar veya kırılır. Sızan kirli su, yeni tadilat masraflarına ve komşu binalarda sızıntıya sebep olur.

Tıkanıklık açmaya çalışırken bir de kirli su ve kırılan banyo, tuvalet problemleriyle uğraşmak zorunda kalırsınız. Protesisat kullandığı robot teknolojisi sayesinde tıkanıklığı tespit eder, modern açma teknolojisi ile hem gider borusuna zarar vermeden kırmadan hem de etrafı kirletmeden bu sorunu halleder. Tıkanıklık açma işi için daima kurumsal firmalarla çalışmalısınız.

Pimaş Onarma

Pimaş onarma

Çatı ve bahçe gibi açık alanlardaki pimaşlar, hava koşulları ve çevresel faktörler nedeniyle tıkanabilir, kırılabilir, çatlayabilir. Dış ortamdaki pimaşları da robot teknolojisi ile temiz ve garantili bir şekilde açıyoruz, kırık, çatlak pimaşlarınızı değiştirmek yerine yama yaparak, onarıyoruz. Size boşu boşuna yeni pimaş masrafı çıkaran tesisatçılardan uzak durun. Çatlak ve kırık pimaşlar, çatıdan su sızmasına neden olur, bu büyük sorunu çözmek için de müşterilerimiz her türlü masrafa onay verir ama bu sorunun çözümü sadece pimaşı değiştirmek değildir. Pimaşların yamanması, onarılması mümkündür ve bu size çok daha ucuza mâl olur.

Protesisat Garantili Pimaş Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Yılların deneyimi ve kaliteli servisiyle Protesisat size üstün tıkanıklık açma hizmeti sunuyor. Tüm sıhhi tesisat sorunlarını için size temiz, garantili çözümler sunan firmamız yaptığı tüm işleri garanti eder. Bizi aradığınızda aynı gün içinde adresinize geliyoruz, tıkanıklıın sebebini ve yerini tespit ediyoruz ve robot teknolojisi ile tıkanıklığı kolayca açıyoruz.

Bu işlemleri yaparken evinizi kirletmiyoruz, gider borularına zarar vermiyoruz ve size ekstra tadilat masrafları çıkarmıyoruz. Firmamız, açtığı pimaşın temiz bir görüntüsünü de alarak size gösteriyor ve yaptığı işin garantisini de veriyor. Bizi arayın tıkanıklığı başınızı ağrıtan bir sorun olmaktan çıkaralım…

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir