İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkandı nasıl açarım diye endişe etmeyin, Türkiye’nin tesisat lideri Protesisat tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder, profesyonel hizmet almanın en avantajlı ve garantili yolu..

Tuvalet Neden Tıkanır ?

 • Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar
 • Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar
 • İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar
 • Poşetler, temizlik bezleri, pedler, çocuk bezlerinin gidere atılması tuvaleti tıkar
 • Kedi kumu, saksı toprağı gibi cisimler tuvaleti tıkar
 • Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar
 • Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar
 • ve en çok karşılaşılan bina logarının tıkanması ile oluşan tuvalet tıkanma sorunlarıdır. Ana hat tıkalı olduğundan tuvaletlerde taşma yapar.

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmam Lazım ?

Tuvalet tıkanıklığı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek sorunun geçici bir sorun mu yoksa kendiliğinden hallolmayacak bir sorun mu olduğunu anlamanız gerekir. Eğer giderdeki atıklar yavaş yavaş gidiyorsa, bir çubuk yada pompa ile gider deliğine baskı uygulayabilirsiniz, yada lavabo açıcı kimyasalları kullanarak deneme yapabilirsiniz.

Kendim Açamadım !

Sifonu çekiyorum pislikler gitmiyor,

Tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, Protesisat istanbul’un tüm noktalarına servis sağlamaktadır. Başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Ankara ve Bursada şubeleri bulunmaktadır.

Tuvalet Geri Taşıyor !

Bunun sebebi logarınızın tıkanmış olmasıdır, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar, yada 3. kattaki bir dairede oturuyorsanız, 4. kattaki komşunuz tuvaleti kullandığında sizde taşma yapıyor ise, sizin tuvalet kanallarınızın tıkalı olduğu anlaşılır. Tuvaletler taşma yaparken aynı şekilde lavabo giderlerinden, duş giderlerinden ve yer süzgeçlerinden taşma yapabilir, hepsi tek bir gider kanalına bağlı olduğu için, herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapabilir.

Tuvalet Kokusu Neden Olur ?

Tuvaletlerdeki tıkanıklık, ev ve iş yerlerinizde köktü kokuya sebep olur, sürekli temizlediğiniz halde tıkanıklık yüzünden koku bir türlü yok olmaz. Eğer evinizde parfümlerle ve temizlemekle yok edemediğiniz bir kötü koku, tuvalet veya gider kokusu varsa, tuvalet giderlerinizde, banyo veya lavabo giderlerinizden birinde tıkanıklık olabilir. Önlem alınmayan tıkanıklıklar, kirli su basmasına sebebiyet verebilir.

Türkiye’nin Lider Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisinden Destek Alın !

İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa şubelerinde hizmet veren Protesisat kanal açma servisimiz, tıkalı olan tuvaletlerinizi uzman personelleri ile kırmadan dökmeden açar, tıkalı olan tuvaletleri nasıl açıyoruz, hangi cihazları kullanıyoruz ?

Kameralı Cihazlarla Tıkanıklığı Görüntüleriz !

Tıkanan tuvaletleri açmadan önce kanallarda oluşan tıkanıklığın sebebini bilmemiz gerekir, Kameralı görüntüleme cihazları ile kısa sürede tuvaleti tıkayan nesne ve atıklar görüntülenir, tıkanıklığın türüne göre tuvalet açma işlemi yapılır.

Robot Cihazlarla Kırmadan Tuvalet Açma !

Tıkalı olan tuvaletler, kameralı görüntüleme cihazları ile görüntülendiğinde, tıkayan nesne ve atıklar tespit edilir, akabinde robot cihazlarımızın yay helozonlu uçlarına uygun aparatlar seçilerek tuvaletiniz kırma dökme yapılmadan açılır.

Tuvalet Nasıl Açılır Videomuzu İzleyin !

Tuvalet Açma Fiyatları ne Kadar ?

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.  Ayrıca firmamız lavabo tıkanıklıkları gibi çeşitli tıkanma sorunlarını da tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları gibi uygun fiyatlarla çok kısa sürelerde servis hizmeti sunar.

Benzer Sorunlar Kategorisi : tuvalet giderinden su gelmesi, tuvalet geri tepmesi, tuvaletten su geliyor, tuvalet taştı, tuvalet tıkanıklığı açma tuvalet tıkandı ne yapmam lazım tuvalet gideri açma tıkanan tuvalet nasıl açılır gider açma firması klozet wc açma, alafranga tıkandı nasıl açılır tuvalet gideri açma tuvalet tıkandı alaturka tuvalet nasıl açılır, tuvaleti ne tıkar

servis-cagir.fw
soru-cevap-cozum.fw
mutlu-musteri-referans.fw

Yorumlar (23)

 1. 29 Ocak 2016
  Cevapla

  tuvalet 2 günde bir tıkanıyor ancak birde bakıyorum ki kendi kendine tıkanıklık geçmiş, uzun bir süredir bu şekilde tıkanan tuvalet için ne yapmamız lazım, alafranga tuvalet kullanıyoruz binamız çok eski değil 10 yıllık bir bina, ilk başlarda böyle bir şey yaşamıyorduk son 2 aydır bu sorun devam ediyor, kimyasal kullansak çözüm olur mu ? Çoğu sitede kimyasal kullanırsak borular plastik olduğundan eritir gibi şeyler yazıyor, mahalle tesisatçısı gibi amatör bir hizmet almak istemiyorum, komşumda da aynı sorun vardı kendisinden biliyorum çok sıkıntı yaşadı hele ki işi bilmeyen birini çağırdığınızda etrafın halini düşünmek bile istemiyorum. Kısacası tuvalet tıkandı nasıl açarım çözüm yolu nedir ? Teşekkürler

  1. 29 Ocak 2016
   Cevapla

   Merhaba Hicran Hanım,

   Tuvalet giderlerinizin arada bir tıkanması logar tıkanıklığı olarak görünüyor, binanın ana hat giderinde tıkanıklık oluşmuş olabilir yada sizin dairenizin gider borularında tam olarak gitmeyen atıklar da olabilir, Protesisat olarak sorunun çözümü için kameralı görüntüleme cihazları ile sorunu net olarak belirleyebiliyoruz, Bizleri arayarak destek talebi oluşturabilirsiniz. Aynı gün için de sizleri ziyaret ederek garantili bir şekilde sorunu giderebiliriz.

 2. 2 Şubat 2016
  Cevapla

  merhaba İşyerinde kullandığımız tuvalet iş hanı binamızın tek tuvaleti, sanırım bazı esnaf arkadaşlar tuvalate peçete, tuvalet kağıdı gibi cisimler atıyor ve sık sık tıkanan tuvalet sorunu yaşıyoruz, internet sitenizde pimaş borularına zarar vermeden garantili tuvalet tıkanıklığı açma hizmetiniz olduğunu gördüm, acaba işyeri tuvaletleri için tıkanıklık açma hizmeti veriyormusunuz ve bu işlem ne kadar sürmektedir ?

  1. 3 Şubat 2016
   Cevapla

   Merhaba Sayın Sebahattin bey,

   Tuvalet giderlerinizi garantili bir şekilde robot cihazlarla açıyoruz, sorunu sık sık yaşıyorsanız giderlerde takılı kalan gitmeyen atıklar olabilir, bu tür sorunları ortadan kaldırmak ve net bir çözüm sağlayabilmek için görüntülü kameralı cihazlarla gider borularını kontrol ediyoruz, sorunu oluşturan ne varsa problemi kısa süre içersinde çözüyoruz, tıkanıklık giderme cihazlarımız ile müdahale etmemiz ve görüntüleme cihazlarımız ile soruna neden olan olası atıkları da görmek için bizleri aramanızı rica ederiz.

 3. 3 Şubat 2016
  Cevapla

  SAYIN yetkili,

  avcılar merkezdeki restoran’ımızın müşteriler için kullandırdığımız lavabosunda (WC) tıkanmalar yaşıyoruz, müşterilerimizin bu sorunu bizlere sık sık dile getirmesi ve dışarıdan tesisatçı çağırmamız artık çözüme kavuşmadığı için başımızı ağrıtmakta, protesisat olarak reklamlarınızı görüyorum, kurumsal ve uzman bir firma olduğunuzu düşünüyorum, şahsen bir çok firmayı arayarak fiyatta almama rağmen sizi tercih etmek istiyorum sorunun çözülmesi garantili tuvalet tıkanıklığı açma hizmetiniz varsa beni arayabilirmiziniz, saygılar

  1. 4 Şubat 2016
   Cevapla

   Merhaba Burhan bey,

   Normal tesisat firmaları sadece yüzeysel olarak tıkanıklığı açabilirler ve tekrar tıkanabilir bu doğru, ancak bizim protesisat olarak kullandığımız profesyonel cihazlarımız var gider borularını kameralı cihazlarla görüntülüyoruz, sorunu bir kez çözüp oldu bittiye getirmemek için bu tür kameralı cihazlar kullanırız ve bu kameralı cihazlar ile gider borularınızda ne varsa görüntülenir ve bir daha tıkanmaması için atık giderlerin hepsi kanalizasyona kadar itilir. Bu şekilde sık sık yaşanan gider tıkanma sorunlarından kurtulmuş olursunuz. Sadece atıklardan kaynaklanmaz, bazende yanlış tesisat boruları kullanmaktan hatta eğimi farklı verilmiş borulardan da kaynaklanır bu tür bir sorun varsada Protesisat ekibimiz sizlere onarım fiyat teklifi sunar. Bize ulaşarak garantili tuvalet açma hizmeri alabilirsiniz.

   iyi günler dileriz.

 4. 14 Şubat 2016
  Cevapla

  Merhaba Sayın yetkili,

  Dumankaya konutlarında oturuyoruz, binanın ana hat giderinde tıkanıklık var logar kapağını açamadık tam olarak logardan mı bilemiyoruz ama en alt kattan taşma yapıyor logardan olduğunu düşünüyoruz, logar tıkanıklıklarına bakıyormusunuz ? Bilgi verirseniz servis kaydı oluşturmak isteriz.

 5. Şişli de ki hastanemizde tuvalet sık sık tıkanıyor, biz kendi teknik ekibimize yaptırabilsek te sürekli tıkanma oluyor yani 3-4 günde bir tıkanıyor ve bu sorun yüzünden hastanemiz hijyen esaslarına uyamıyor, aynı gün servis çağırabiliyor muyuz yardımcı olur musunuz ?

 6. pastanemizde oluşan lavabo ve tuvalet tıkanıklığı her gün tekrarlar oldu, özellikle tuvalet giderlerinde taşma yaşıyoruz sonra 1 saat içerisinde gidiyor ama müşterilerimizden çok şikayet alıyoruz , kolay ve hızlı bir çözümü varmıdır nasıl çözümleyebilirsiniz, teşekkürler

  1. 18 Mart 2016
   Cevapla

   Merhaba,

   Ana hat giderlerinizde tıkanıklık oluşmuş olabilir, sık sık da bu problemi yaşıyorsanız çözüm olarak firmamız protesisat, kanal görüntüleme cihazlarını kullanarak hattınızda ki tıkanıklığın kaynağını tespit eder, ve bu çalışma esnasında kırma dökme gibi tadilatlar yoktur, kalıcı bir çözüm istiyorsanız firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

 7. 3 Nisan 2016
  Cevapla

  Beşiktaş Avm den yazıyorum, avm nin giriş katındaki tuvalet ve 3. kattaki tuvaletde gider tıkanıklığı yaşıyoruz, ara ara gidiyor ama sonradan tamamen açılmadığını görüyoruz, bu konuda beşiktaşa servisiniz var mıdır ?

 8. 4 Nisan 2016
  Cevapla

  Merhaba tuvalet tıkandı nasıl açarım diye ararken sitenize ulaştım, anladığım kadarıyla biz kendimiz her nekadar müdahale etsek de kameralı cihazla bakılıp başka sorunların olup olmadığı kontrol edilmedikçe aynı sorunu tekrar yaşayacağımı anladım, Silivri ye servisiniz var mıdır, çünkü SİLİVRİ de bu işi yapabilecek tesisatçı olduğunu düşünmüyorum.

  1. 4 Nisan 2016
   Cevapla

   Merhaba Emre Bey,

   Evet kameralı cihazlarla tesisat hatlarındaki tıkanıklıkları tespit ederek açıyoruz, İstanbul’un tüm noktalarına servisimiz olduğu gibi Silivri ilçesine de aynı gün hizmet veriyoruz. Tıkanıklık açma cihazlarımız ile müdahale ederek kısa sürede tıkanıklıkları açmaktayız. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 9. 4 Nisan 2016
  Cevapla

  Her ne kadar kendim tuvalet tıkandığında uzun çubukla açsam da anladım ki bu hep tıkanacak çözümünüz nedir tuvalet neden tıkanır apartmanda sadece benim tuvalet tıkanıyor ve inanın tuvalete tuvalet kağıdı dahi atmıyorum hassas kullandığım halde sorun yaşıyorum acaba pimaş gider borularda farklı bir sorun oluşmuş olabilir mi ?

 10. 12 Nisan 2016
  Cevapla

  Merhaba Gayrettepe lokal kafeden yazıyorum, müşterilerimizden sürekli tuvaletin tıkandığı yönünde şikayetler alıyoruz, 4 adet wv mevcut, 6 tane de psivuar bulunmakta, acaba diyoruz genel hatta mı bir problem var, aynı gün gelip tıkanıklık açıyormusunuz, teşekkürler

  1. 12 Nisan 2016
   Cevapla

   Merhaba İsmet bey,

   tıkalı olan tuvaletleri, kameralı cihazlarımız ile görüntülüyoruz, sık sık tıkanmasının sebepleri bularak sizlere dilerseniz raporluyoruz, ayrıca robot cihazlarla tıkalı olan psivuar ve tuvaletleri açmaktayız. İstanbul’un tüm noktalarına servis vermekteyiz. Bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 11. 18 Nisan 2016
  Cevapla

  merhaba, 3 yıldır sorun yaşamadığımız evimizde alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım diye ararken sitenize ulaştım, istanbul seyrantepe bölgesine servisiniz varmı ?

  1. 18 Nisan 2016
   Cevapla

   Merhaba Melike Hanım,

   Firmamız tıkalı olan tuvalet sorunlarını kırmadan çözüm sağlamaktadır. İstanbul seyrantepe bölgesine servisimiz bulunmaktadır.

   – tuvalet tıkandı ne yapmam lazım
   – tuvalet tıkandı nasıl açılır
   – tuvaletim tıkandı ne yapmalıyım
   – alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım
   – alafranga tuvalet tıkandı ne yapmalıyım gibi sorularınıza yanıt bulacağınız çözümlerimiz için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

 12. 27 Nisan 2016
  Cevapla

  Değerli yönetici, alt kattaki komşumuzda sürekli lavabo ve tuvalet taşma sorunu oluyor üst katında biz oturuyoruz, banyo ve tuvaleti kullanmadığımız zaman da bile bizi arayarak bizden mi değilmi bilmek istiyor, bu durum bizi gerçekten yoruyor, tuvalet neden taşar bizim kullanımımız ile mi ilgili bir durumdur yoksa farklı bir sebebi varmıdır ?

 13. 5 Mayıs 2016
  Cevapla

  Merhabalar bizim genel giderlerde bi yavaş boşalma oluyordu zaten bikac gündür de tuvalette su kullanılırken yükselip doluyo ve suyu kapattıktan sonra kendi kendine uzun sürede gidiyor ne yapmamız gerekir sakarya şubemiz var mi

 14. 5 Mayıs 2016
  Cevapla

  Merhabalar bizim ev dört katlı ve dördüncü katta oturuyoruz normalde diğer giderlerde çok ağır boşalıyor bi kaç gündür tuvalette tıkalı su kullanıldığında doluyo suyu kapatınca çok yavaş şekilde su gidiyor amma açılınca yine hemen dolma gerçekleşiyor ne yapmamız gerekir sakarya subeniz var mi

 15. 11 Mayıs 2016
  Cevapla

  bulaşık yıkarken lavabo gideri tıkanınca biraz çabamla giderdeki suların az da olsa gitmesini başardım ancak tuvalete baktığımda alafrangadan suların taştığını gördüm, lavabo ve tuvalet giderleri şuanda hem tıkalı hemde taşma yapıyor, üst katta ki komşularımla görüştüm onlarda tuvalet taşmıyormuş ancak sular çok yavaş ilerliyormuş, 4 gün oldu uğraş dur tuvaletle lavaboyla nasıl olacak bu sorunun çözümü.

 16. 14 Mayıs 2016
  Cevapla

  Sayın, Dilek Hanım, Tülin Hanım ve Selçuk bey,

  Sizlerin yaşadığı sorunun çözümü olarak kameralı cihazlarla pis su giderleri kontrol edilmeli, neden tıkanmış, tekrar tıkanır mı, basit bir tıkanıklık mı yoksa bina önündeki logarda mı tıkanma sorunu var hepsi gözlenmesi gerekir, bu işlemleri kırma dökme olmadan yapıyoruz, özel robot cihazlarımız ve kameralı görüntüleme cihazlarımız ile kısa sürede çözüyoruz, İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır. Bizleri arayarak servis oluşturabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir