banyo tavanında Su Sızıntısı

Soru Sahibi : CAN AKTOP

Resimde görünen benim alt kat komşumun banyosu bana gelerek durumu iletti karartının yoğun olduğu sol tarafın tam üstünde benim klozetim var yan duvara doğruda küvet bulunuyor. Bu durumda fazla maliyet çıkarmadan sorunu çözebilirmiyiz. Uçuk maliyetler yüzünden adım atamıyorum.

banyo tavanında Su Sızıntısı Görseli büyütmek için üzerine tıklayın.
Yanıtlandı
Su Kaçağı 1 yıl önce 1 yanıt 3462 kez görüntülendi

Cevap (1)

 1. 4 Temmuz 2015
  Cevapla

  can bey merhaba,

  bu gibi durumlarda cihazlarla tespit yapılması sizin için daha ekonomik ve kesin çözüm olacaktır aksi taktirde bilinçsizce tahmin üzerine kırılmaya başlanması nerde son bulacağı ve ne kadar inşaat masrafı çıkacağı belirsiz olan bir durumdur

  Burda size önerimiz su kaçağı tespit cihazları olan ve sektörde kendini kanıtlamış geçmişi olan firmalarla çalışmanız olacaktır cihazlı tesisat firması yaptığı temiz su ve pimaş giderleri kontrolünde hiç bir kırım yapmadan arızanın yerini noktasal tespit edebilmektedir tespit ücretleride öyle sanıldığı gibi uçuk rakamlar değil makul rakamlardır tespit sonrasında size tesisatlarınızla ilgili arızalar gösterilerek rapor sunulur ve çıkan soruna göre süpriz olmayan net rakam verilir en azından sorununuz garantili olarak ortadan kaldırılır.

  teşekkürler.


  Yararlı(0) Yararlı değil(0)
Daha Fazla...

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir