Su Kaçağı İstanbul

Su Kaçağı Nedir ?

Su kaçakları ev ve işyerlerinde tesisat borularında meydana gelen arızalanma, yanlış ve kalitesiz kullanılan tesisat malzemelerinin zamanla deformasyona uğraması gibi çeşitli etkenlerden meydanan gelen su tesisat arızalarına denir. Protesisat firmamız, kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden, İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa'da şubelerimiz bulunmaktadır..

Üst Kattan Su Akıyorsa Ne Yapılır ?

Öncelikle üst kattaki komşunuz ile iletişim kurmanız gerekir. Alt kata su sızdığını ve tüm vanalarını kapaması gerektiğini iletin, tavandan damlayan su için yapılması gereken öncelikle suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekmektedir.

Sonra ki Aşama Nedir ?

Kaçağın yerinin bulunması için tespit çalışması yapılmalıdır. Protesisat su kaçağı tespiti için profesyonel cihazlar kullanır. Kullanılan cihazlar ile hiç bir şekilde gürültü çıkarılmaz, kırmadan dökmeden su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur.

Tespit Aşamasında Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

 • Akustik dinleme cihazları ile, tesisatınızdaki tüm hatlar kontrol edilir, kaçak eğer temiz su tesisatında ise akustik dinleme cihazları ile kolaylıkla bulunur.
 • Su kaçağı eğer atık su tesisatından meydana geliyor ise, kameralı cihazlar ile tesisat boruları görüntülenerek su kaçağının yeri tespit edilir.

 

Tespit Aşamasında Herhangi Bir Tadilat Oluyor mu ?

Tespit esnasında teknolojik cihazlarımız sayesinde kırma, dökme, hatta gürültü yapılmaz, kısa sürede su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur. Günün her saati tespit işlemi yaptırabilirsiniz. Tespit aşamasında tadilat türü bir işlem yapılmaz.

Gizli Su Kaçağı Varsa Nasıl Anlaşılır ?

 • Tüm vanalar kapalıyken su saati dönmeye devam ediyorsa
 • Rutubet kokusu geliyorsa ve duvarlardaki sıvalarda dökülme varsa
 • Normalin üzerinde su faturası ödüyorsanız
 • Parkelerinizde kabarma oluyorsa
 • Kombinizde ki su barı sürekli düşüyorsa.

Biz Su Kaçağını Nasıl Buluyoruz?

Protesisat, önceden kullanılan ve sizi yoran su kaçak tespit yöntemlerinin yerine garantili ve kesin çözüme ulaşan su kaçak tespit yöntemleri kullanıyor. Gizli ve açık tüm su kaçakları ve su sızıntılarında kolayca sonuca ulaşıyoruz.

Bizi aradığınızda uzman ekibimiz adresinize su kaçak tespit cihazı ile birlikte gelir, tüm tesisatınızı kontrol eder ve sorunun kaynağını bulur.

Su kaçak tespit cihazı belirti vermeyen ve içe doğru su sızıntısı yapan arızaları da bulur ve ekibimiz size o anki arızanın dışında yakın zamanda oluşabilecek tüm tesisat sorunları hakkında da bilgi verir.

Su kaçağı Tespiti Videomuzu İzleyebilirsiniz.

servis-cagir.fw
soru-cevap-cozum.fw
mutlu-musteri-referans.fw

Su Kaçağı Bulma Fiyatları

Su kaçağı tespiti fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için en uygun fiyatları sunmakta olan firmamız. Bina tesisatında bulunan tüm su kaçağı tespit işlemlerini kısa sürede kolayca ortaya çıkartır. Kalitesi ve garantili hizmeti ile İstanbulda en çok tercih edilen firmamız, su kaçağı tespit fiyatları uygunluk garantisi ile kısa sürede tamir işlemlerini yürüterek siz değerli müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmetler sunar. Sizlerde su kaçağı bulma fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için protesisat firmamız le iletişim kurabilirsiniz.

Kırma Dökme Yok !

Evinizde bir su kaçağı probleminiz ortaya çıktı ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Kendinizi çaresiz durumda mı hissediyorsunuz? Gönlünüz rahat olsun. Hemen protesisat ile iletişime geçin ve kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ile mevcut problemi alanında uzman ekibimiz ile en hızlı şekilde halledelim.

Bize ulaşıp sorunu bildirdiğinizde ekibimiz hemen harekete geçer ve adresinize ulaşır, gerekli inceleme ve tespitleri yapar ve yapılacak tüm müdahale ve onarımı büyük bir titizlik göstererek en kısa sürede halleder. Her türlü hizmetinde garanti bazlı çalışmakta olan protesisat, en ekonomik fiyatlar ile de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor…

Bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacağınızı bilmenizi istiyor, ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere telefon ile ulaşabileceğinizi bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Protesisat eski usül su kaçağı tespiti yöntemlerini çoktan geride bıraktı. Banyonuzu kırıp defalarca yenilenen fayans ve banyo dolabı, tuvalet, banyo küveti masrafları sizi korkutmasın. Ekibimiz tüm tesisatınızı dinler ve tüm boruların içine kamerayla girerek, hasarlı, kırılmış sorun yaratan yerleri tespit eder. Tahmini yöntemlerle değil görerek tespit yapar ve defalarca onarım yapmaya gerek kalmaz. Kameralı su kaçağı ile tespit edilen su kaçağı arızası kolayca onarılır ve günler süren tadilat işlemleri gibi bir derdiniz kalmaz.

Su kaçağı ister temiz su giderlerinden olsun isterse dış giderlerden sorunu kolayca tespit ediyoruz. Protesisat uzman personeli haftanın 7 günü çalışır. Arzu ettiğiniz gün ve saatte gelerek size profesyonel su kaçağı tespiti hizmeti verir. Bize ulaşın, tüm sıhhi tesisat sorunlarınızı hızlı ve garantili şekilde çözelim…

Akustik Dinleme Cihazları ile Tespit

Kirli su giderlerinde ve temiz su tesisatınızdaki su kaçağı probleminize kesin ve güvenilir çözümler buluyoruz. Protesisat, sıhhi su tesisatı çözümlerinde profesyonel ekibi ve kullandığı modern cihazlarla size kısa sürede su kaçağınızı zahmetsizce bulmanın sözünü veriyor. Kırılan banyo, tuvalet ve tespit işlemi sırasında zarar gören boru ve giderler sıkıntısı eskide kalıyor. Bize ulaştığınızda ekibimiz kısa sürede adresinize gelir ve tüm tesisatınızı akustik dinleme cihazları ile kontrol eder. İç borulardaki arızalar, tıkanan borular, su akışını yavaşlatan sorunlu giderler tek tek akustik dinleme cihazları ile dinlenir ve içleri kameralarla görüntülenir.

Tahmin ederek değil, kesin bilgiyle işe koyuluyoruz. Sorunun kaynağını tespit ediyoruz ve size işaretliyoruz. İstendiği takdirde su kaçağı arızası sadece işaretli yerdeki fayans yerinden çıkarılarak onarılıyor. Biz su kaçağı tespitini kolayca ve garantili olarak yapıyor, kırmadan su kaçağı buluyoruz. Protesisat sizi günler süren su kaçağı bulma telaşından, çuvallar dolusu toz toprak taşıma külfetinden ve yenilenen banyo, tuvalet, küvet ve fayans tadilat masrafından kurtarıyor.

İşin Profesyoneli, Protesisat

Protesisat tüm İstanbul bölgesinde uzman personeli ve yüksek teknolojiye sahip cihazları ile profesyonel su kaçağı tespiti yapıyor. İlerde doğabilecek büyük sorunlar ve büyük tadilat masraflarını önlemek için küçük belirtileri de göz önünde bulundurmalısınız. Su kaçakları genellikle kendini hemen belli eder. Duvarda kararma, fayans aralarında küflenme ve kararma, tavanda ve fayanslarda terleme, giderilemeyen kötü koku ve duvardaki sıva kabarıklıkları ve sıva dökülmesi gibi belirtiler size su kaçağınız olduğunu haber verir. Küvetin ve tuvaletin alt kısmındaki su kaçakları alt kata sızar ve alt katın tavanında, damlama, dökülme, sıva kabarıklığı yapar.

Tüm su kaçaklarının, su sızıntılarının kaynağını kolayca buluyoruz. Uzun süren su kaçağı tespiti işlemleri gözünüzü korkutmasın. Protesisat tüm sıhhi problemlerinizde olduğu gibi su kaçağı tespiti işleminde de size ekonomik olarak en uygun ve en etkili yöntemlerle geliyor. Evinizi talan eden, çuvallar dolusu toz toprak taşımanıza sebep olan, günlerce sizi esir eden ve birçok tadilat masrafı çıkaran eski usül tesisatçı kâbusunuz bizimle sona eriyor. Bize ulaşın ve tüm tesisat sorunlarınızın nasıl kolayca çözülebildiğini görün…

servis-cagir.fw
soru-cevap-cozum.fw
mutlu-musteri-referans.fw

Yorumlar (30)

 1. Merhaba…
  2 Ekim 2015 tarihinde, alt komşuya sızan su nedeniyle firmanızdan “kontrol ve onarım” isteğinde bulundum…Kısa bir süre içinde ilgili elemanlarınız geldi; yine kısa bir zaman içinde “su kaçağı yeri” tespit edildi ve yine kısa bir zamanda onarım yapıldı…Başta firmanıza ve “kontrol ve onarım” için görevlendirdiğiniz Adem usta ve arkadaşına teşekkür ederim…
  Dr. Şerafettin Yamaner

  1. 5 Ekim 2015
   Cevapla

   Merhaba Şerafettin bey, firmamızı tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

   iyi günler dileriz.

 2. 29 Ocak 2016
  Cevapla

  Sayın yetkili,

  Binamız 20 yıllık bir bina hemen yan tarafına yeni bir bina inşa ettiler, ne zamanki yağmur yağsa yeni bina tarafından evimizin duvarında nemlenme ve kuruduğundan su izi kalıyor bir kaç kez bu durumu analiz etmek için yan binanın müteahhidine bildirdik ancak kendisini ilgilendiren bir durum olmadığını söyledi, daha önce böyle bir şey yaşamıyorduk 3 aydır bu durum bizi gerçekten çok üzdü, işin kötü tarafı da şu, binamızın asansör boşluğu tarafından da su sızdığı ve hatta damlama yaptığını görüyoruz, kısacası evde su izi ve su sızıntısı var çözüm önerilerinizi bekliyoruz, teşekkürler

  1. 30 Ocak 2016
   Cevapla

   Merhaba Kenan bey,

   Firmamız profesyonel akustik dinleme cihazları ile tesiatınızda ki tüm alanları kontrol ederek noktasal olarak su kaçaklarının yerini garantili bir şekilde bulmaktadır. Bizleri arayarak kısa sürede bu tür su kaçak sorunundan kurtulabilirsiniz.

   İyi günler dileriz.

 3. 2 Şubat 2016
  Cevapla

  merhaba duvarlarda su izleri oluşuyor bu izler geçen sene yoktu kar yağdığı zaman bu izlerin oluştuğunu görüyoruz bina yeni değil ancak daha önce bu tür bir sorunla karşılaşmadık, ev sahibine söylediğimizde kendisi bu durumla ilgili tesisat firması çağırmamızı önerdi, ancak gördüğüm kadarıyla siz kırmadan su kaçağını bulabiliyor muşsunuz, sizden rica bize bu sızıntı ve su izi ile ilgili çözüm önerisi sunmanızdır. Teşekkürler

  1. 3 Şubat 2016
   Cevapla

   Merhaba Meltem Hanım,

   Su izlerinin oluşması ya üst kattaki komşunuzun tesisatındaki bir kaçaktan oluşabilir yada yan binada oluşan bir su sızıntısından meydana gelebilir, dilerseniz Protesisat olarak sizi üzeen su kaçağının yerini noktasal olarak bulabiliriz. İstanbul’un tüm noktalarına servisimiz vardır ve şunu da belirtmek isteriz, ister Tuzla da olun ister silivri’de uzaklık yakınlık ayırt etmeden ek bir servis ücreti talebimiz olmadan sorunlarınızı kısa sürede çözüyoruz.

   İyi günler dileriz

 4. 3 Şubat 2016
  Cevapla

  merhaba
  apartmanın merdiven boşluğu tarafından dairemizin duvarında ıslaklık nem şeklinde bir kaçak söz konusu, daha çok üst kattaki komşumuz banyo yada tuvaleti kullandığında bu ıslaklık artıyor, üst komşumuz kendisinden kaynaklanmadığını söylesede 1 ay dır devam eden bu sorun için mahkemeye kadar gitmeyi düşünüyorum ancak söz konusu sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmemiz ve benim bu belge ile yada sizin sözünüz ile elimde bir kanıtın olmasını istiyorum, su kaçağı tespitini sanırım kırmadan buluyorsunuz, sizden ricam konu hakkında tarafıma dönüş yaparmısınız, teşekkürler

  1. 4 Şubat 2016
   Cevapla

   Merhaba Sayın Fatih Bey,

   Sorunun tespit edilebilmesi için öncelikle merdiven boşluğundan geçen tesisat boruları ve akabinde burada bulunmaz sa üst kattaki komşunuzun dairesinde bir tespit çalışması yapılması gerekir, yani sadece sizin dairenize bakarar, evet sorun üst kattadır diyemeyiz, üst kattaki komşunuzun dairesine de bakmamız gerekiyor, bu durumda kendisi ile görüşerek tespit çalışması yapılacağını ve evde hiç bir şekilde kırma ve dökme işlemi olan sorunu noktasal olarak çözeceğimizi iletiniz. Bizler protesisat olarak sizlere sorunu tespit ettikten sonra elbette rapor sunabiliriz.

   İyi günler dileriz.

 5. 14 Mart 2016
  Cevapla

  ne zaman yağmur yağsa balkon giderinden olduğunu sanıyoruz alt katta ki evin balkonuna su akıyor , tesisatçı çağırdım hepsi balkonun 1-2 metre kenarlarından kırıp kaçağın yerini o şekilde bulabiliriz dedi, bende tadilat masrafı yüzünden bu işi yaptırmak istemiyorum, sitenizdeki videoda sadece ufak bir alanın kırılıp tamir edildiği hatta su kaçağının yerini noktasal olarak bulduğunuzu yazmışsınız , benim balkonumda yaşadığım sorun içinde bu mümkünmüdür ?

 6. 17 Mart 2016
  Cevapla

  mutfak duvarında su damlacıkları oluşuyor balkon dan geldiğini düşünüyoruz ama balkonda da en ufak biz iz yok, şimdi oturma odasında da aynı sorun var ne önerirsiniz ne yapmak gerekir ?

  1. 21 Mart 2016
   Cevapla

   Merhaba Sinan bey,

   Su kaçağı sorunu yaşıyorsunuz, kaçağın nereden geldiğini öğrenebilmek için kameralı cihazlarla kırmadan kaçak tespiti yaptırmanız gerekir, bunun için firmamızı arayarak gerekli servis kaydını oluşturabilirsiniz. İstanbul'un tüm noktalarına tek fiyata servis hizmetimiz bulunmaktadır.

 7. Tekstil atölyemin son ütü bölümünde kazanlardan damlayan sular alt kata damlama yapıyordu, sorunun kazan gider borularından gider borularına ulaşmasından sonra olabileceğini düşünüyorum, hangi yöntemle bu kaçağı bulabiliyorsunuz, herhangi bir tadilat gerekecek midir, çünkü işlerimiz çok yoğun ve ara verdirmek hiç istemiyorum.

  1. 28 Mart 2016
   Cevapla

   Merhaba,

   Su kaçakları ev ve işyerlerini kırmadan, hazırdaki düzeninizi bozmadan hızlı bir şekilde buluyoruz, kullandığımız akustik dinleme cihazları ile ortamda ses ve gürültü yapmıyoruz, noktasal olarak su kaçaklarını buluyoruz. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi çalışmalar

 8. 2 Nisan 2016
  Cevapla

  Mutfaktaki su giderinde çatlak vardı ve alt katın mutfak tavanında su kabarcıkları oluşuyordu, Protesisat ekibini çağırdım, kameralı cihazlarla sorunu buldular ve kısa sürede hallettiler kendilerini çağırdığım için çok mutluyum, tertemiz üniformaları ile hizmet sağladılar, böylesine disiplinli tesisat firması görmedim, belli ki işlerini severek yapıyorlar, kendilerine buradan teşekkür ediyorum

  1. 4 Nisan 2016
   Cevapla

   Merhaba Nedime Hanım, Kırmadan su kaçağı tespiti ve kanal açma hizmetleri sunan firmamızı tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

 9. 10 Nisan 2016
  Cevapla

  Ben bu firmayı biliyorum, her gün işe giderken servis araçlarınızı görüyorum maşallah ne kadarda çok aracınız var öyle, İnşallah su kaçağı sorunu yaşamam ama yaşarsam mutlaka sizi arayacağım çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

 10. 12 Nisan 2016
  Cevapla

  Müstakil dairemde banyom eski olduğu için tanıdık bir ustaya lavabosunu, tuvaletini ve duş yerini sıfırdan yaptırdım, ancak şöyle bir sorunum var dairemin en altını eşya depolamak için kullanıyorum bodrum diye düşünebilirsiniz, ne zaman banyo daki duş kullanılsa aşağıya damlama yapıyor, yaptırdığım ustaya sordum yeniden tadilat yapmamız gerekebilir dedi, bu işin cihazları var ancak onlarla direk nerede kaçak varsa ve damlama yapıyorsa bulunabilir dedi, bana nasıl yardımcı olabilirsiniz, dediği gibi cihazla yeri bulunabiliyor mu ?

  1. 12 Nisan 2016
   Cevapla

   Merhaba Sayın Ümmühan Yılmaz,

   Dairenizde oluşan su sızıntısını, kırmadan dökmeden herhangi bir tadilat gerektirmeden, kaçak su tespit cihazlarımız ile buluyoruz. Ses dinleme yöntemi ile yani akustik dinleme cihazları ile su kaçağının yerini noktasal olarak işaretleyerek buluyoruz. Kaçak eğer temiz su tesisatında değil, pis su gider tesisatınızdan damlama yapıyor ise o zaman kameralı cihazlarla gider boruları taranarak bulunmaktadır.

   Su tesisatınızda ki kaçak eğer çok ince bir sızıntı oluşturuyorsa, ilaçlı yöntemlerle de kaçağı bulup tamiri yapılabilmektedir. Genelde boru çatlaklarından, şebeke suyunun basınçlı gelmesinden su boruları patlayabiliyor, Protesisat firmamızı arayarak su kaçağının yerini tespit ettirebilirsiniz.

 11. iyi günler, üst kattaki daireden bizim kafemizin tavanın dan su damlama şeklinde geliyordu, bu sorun bazen olduğundan başlarda çok önemsemedik, kendisi geçer diye düşündük ama şimdi her gün en az 20 dk boyunca damlama yapıyor, şimdi durum daha da vahiç hale geldi, tavandan gelen suların pis su hattından geldiğini anladık, kafemizde ki müşterilerin rahatsız olmaması için hızlı bir şekilde tavandan gelen bu pis sulardan bizi kurtarın. Yer bağcılar meydan.

  1. 14 Nisan 2016
   Cevapla

   Merhaba,

   Protesisat olarak merkezimiz bağcılardadır. Üst kattaki komşunuzun pis su gider hatlarına kameralı cihazlarımız ile kırma dökme olmadan kontrolünü sağlayarak kaçağın yerini nokta atışı buluyoruz, aynı gün sizleri ziyaret edebiliriz. Bizleri aramanız yeterlidir. iyi günler dileriz.

 12. 4 Mayıs 2016
  Cevapla

  alt kattaki komşum benden ona su aktığını söyledi, gidip baktığımda tavanından su damladığını gördüm, bizim dairenin banyosundan onun banyo tavanına akıyor, bizde hiç çeşme açık olmadığı halde nasıl olur da bizden alt kata akabilir ? bu konu açıklama yaparmısınız..

  1. 5 Mayıs 2016
   Cevapla

   Merhaba Sayın Süheda Hanım,

   Su kaçakları pis sudan yada temiz su borularında ki bir arızadan ötürü olur, daha önce banyonuzda bir tadilat yaptırdı iseniz usta hatalarından kaynaklanabilir, yada eskimiş su tesisat borularının zamanla eskimesiyle görevini yapamayarak su sızıntılarına sebep olabilmektedir. Protesisat olarak sizin dairenizdeki tüm pis su ve temiz su tesisatını kameralı cihazlarla tarama yapıyoruz, bu tarama sonucunda su sızdıran tesisat borusunun yerini kırmadan dökmeden buluyoruz. Bizleri arayarak hızlı çözüm elde edebilirsiniz.

 13. 6 Mayıs 2016
  Cevapla

  Maltepe deki villam dan alt kata damlama sorunu vardı, sağ olsunlar Protesisat ekipleri aynı gün gelerek sorunu 1 saat içerisinde çözdüler, hem servis ekibine hemde firma sahiplerine teşekkürlerimi buradan duyurmak isterim.

  İyi çalışmalar

  Samsun havzalılar dernek başkanı
  Muharrem İnce

 14. Üst kattaki komşum ne zaman banyosunu kullansa benim tavanımda şıp şıp damlamaya başlıyor, kaç kere söyledim tesisatçı çağır yaptır diye ama nafile, şikayet mi edeyim yoksa ben mi tesisat firması çağırmalıyım bilemiyorum, sonuçta onun evinden bana akıyor bu konuda bana biraz bilgi verir misiniz bu işin daha fazla uzamasını istemiyorum çünkü.

 15. 11 Mayıs 2016
  Cevapla

  benim holümdeki duvarda sürekli bir kabarma ve ıslaklık var, yazın badana yaptırdım birde koruyucu sürdüler ama yine aynı sorun gün yüzüne çıktı, duvarın arkasında yan dairenin banyosu bulunuyor, kendilerine durumu söyledim ama onlar bizden değildir dediler, kırmadan nerede su kaçağı var bulabiliyormusunuz ? iyi günler

 16. 12 Mayıs 2016
  Cevapla

  Sayın Protesisat, taharet musluğunu damlama yapıyordu, bende tanıdığım bir tesisatçıyı çağırıp tamir ettirdim musluğu ve hortumunu komple değiştirdim, ama hala alt kattaki komşum banyoma senin yüzünden su akıyor diye bana sitem ediyor, musluktandır sandım değiştirdim ama çözüm olmadı, kesin benden mi akıyordur bunu bulabiliyormuyuz, teşekkürler

 17. 24 Mayıs 2016
  Cevapla

  iyi günler,

  Silivri- selimpaşa da bulunan evimin üst banyosundan alttaki banyoya ve özellikle duvarına su sızıntısı bulunmaktadır. Kaynağının tespit edilmesinin maliyeti konusunda bilgi verirmisiniz. Su kaçağının tespitinden sonra onarım yapıyormusunuz ve bunun ücretlendirmesi nasıl yapılmaktadır.

  1. 25 Mayıs 2016
   Cevapla

   Merhaba Sayın Ülkü bey,

   İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır, her katın kendine ait vanası bulunuyor mu, eğer bulunuyorsa işlemler daha hızlı yapılır, su kaçaklarını akustik dinleme cihazları ile buluyoruz, eğer pis su tesisatında bir kaçak varsa da bunu kameralı cihazlarla buluyoruz, kaçağı tespit ettikten sonra onarımın durumuna göre ekibimiz sizlere fiyat veriyorlar, eğer sadece ufak plastik bir borudan su sızıntısı varsa 100-200 TL arasında bir onarım bedeli çıkar daha farklı bir sorun var ise uzman ekibimiz sizlere fiyat teklifini sunacaklardır.

 18. 27 Mayıs 2016
  Cevapla

  Merhaba, tavandan su akmıyorsa yani sadece duvarda su sızıntısı varsa yinede su kaçağını bulabiliyor musunuz, alt kata kadar inen su kaçaklarını ne kadar zaman da buluyorsunuz ? cevap verirseniz sevinirim.

  1. 27 Mayıs 2016
   Cevapla

   Merhaba İsmail Bey,

   Evet belirttiğiniz durumlardada su kaçağının yerini noktasal olarak bulabiliyoruz, akustik dinleme cihazlarımız ve kameralı görüntüleme sistemleri ile kısa sürede maksimum 1-2 saat içerisinde sorunu tespit etmiş oluyoruz. iyi çalışmalar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir