Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Adalar Su Kaçağı

Adalar Su Kaçağı

Su Kaçakları ve Kırmadan Su Kaçakları Nasıl Tespit Edilir.

Evlerde ve işyerlerinde sıklıkla karşımıza çıkan rutubet ve nem oluşumları, bu mekânlarda çalışan ya da yaşayan kişileri moralini bozmakla beraber rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Nemin tam oluşumun nereden olduğu bilinemediği için de çözümlerini bulmak asla mümkün olmaz. su kaçağı küf ve nem oluşmasında başlıca sebeplerden bir tanesidir. Evlerin ve iş yerlerinin yapım aşamasında su borularının evlere ya da iş yerlerine alınması gerektiği için belli başlı su borularının döşenmesi gerekir. Geçen yıllar ile bu borularda çürüme, kırılma ve belli başlı hasarlar oluşur. Bu hasarların en önemli sebebi ise borularda oluşan kirecin tıkanıklara sebep olmasıdır. Tıkanmış olan borular ise zaman içinde kırılma, çatlama ve çürüklere sebep olur. Çok öncelerden bu borularda var olan hasarlar kırma işlemlerinin yapılması ile tamir edilmekteydi. Günümüzde ise bu hasar işlemleri özel makineler sayesinde Adalar su kaçağı tespiti, su kaçağı bulma işlemlerini özel cihazlar ile gerçekleştir. Akustik ve kameralı cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Tespitler bu cihazlar yardımı ile noktasal şekilde yapılır. Tam olarak yerini bulma işlemi ile sadece sorun olan bölgede tamirat işlemleri gerçekleştirilir.

İlçe ve Semtlerde Profesyonel Hizmet Bulmak Artık Çok Kolay.

Duvarlarınızda var olan nemlerin muhakkak bir sebebi vardır. Bu nemlerin çoğunlukla sebebi ise su sızıntıları ve su kaçaklarından kaynaklanır. Bu sıkıntıları gidermenin en büyük yolu bu işi profesyonel anlamda yapan Adalar kırmadan su kaçağı bulma dan yardım almaktır. Gelişmiş olan özel robot cihazlar yardımı ile tüm alanları kırmadan çözümler üretilir. Adalar bölgesinde var olan tüm işlemler kolaylıkla yapılır. Cihazlar bilinçli personeller sayesinde kullanıldığı için tüm işlemler ve sorunlar kolaylıkla yapılır. Firmada çalışan tüm personeller sürekli eğitim aldığı için yapılacak olan işlemlerde korku duymanıza gerek yoktur. Alınan eğitimler ve var olan deneyimler sayesinde sorunlarınız en fazla 60 dakika içinde ortadan kaldırılır. Bundan dolayı eski düzen işlemleri yerine profesyonel anlamda bu işi üstlenen firmalar ile sıkıntıları ortadan kaldırmak en doğru çözümler arasında yer alır.

Adalar ilçesinde hizmet verdiğimiz mahalleler :

  • Büyükada-Maden Mahallesi
  • Büyükada-Nizam Mahallesi
  • Heybeliada Mahallesi
  • Kınalıada Mahallesi

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir