Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ankara Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ankara cihazla su kaçağı tespiti hizmeti sunan Protesisat ANKARA şubesi, kırmadan dökmeden teknolojik cihazlarla Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine servis hizmeti sağlamaktadır. Uzman ekibimiz su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmektedir. Su borusu patlağı, pis su gideri kaçağı bulma, temiz su tesisatı su kaçaklarını cihazlarla hızlı bir şekilde buluyoruz.  

Ankara ‘da Cihazla Su Kaçakları Nasıl Bulunur ?

  • Su kaçaklarının yerinin noktasal olarak bulunabilmesi ve etrafa zarar vermeden kırmadan dökmeden tespit edilebilmesi için akustik dinleme cihazları kullanırız. Bu cihazlar sayesinde Ankara’daki su kaçağının yeri kısa sürede bulunmaktadır.
  • Ankara ‘ da Kameralı cihazlar ile de pis su gideri dediğimiz atık suların geçtiği tesisat boruları görüntülenir ve su kaçaklarının yeri bulunur, aynı şekilde pis su giderlerini bulurken de kırma işlemi yapılmaz.

Ankara Kamera ile Görüntülü Su Kaçağı Tespiti !

Su kaçaklarını kameralı cihazlar ile bulma işlemi sadece, pis su tesisatında meydana gelen kaçakları bulmak için kullanılır, Ankara’ da hizmet veren Protesisat firmamız, tuvalet, lavabo, pimaş gibi atık su tesisatında meydana gelen su borusu patlamaları, tesisat su sızıntıları, pimaş patlamaları, çatlakları, lavabo sifonlarının kırılması, gider hatlarında ki boru patlamalarını kameralı cihazlarla Ankara’ da kırma dökme olmadan kısa süre içerisinde bulmaktadır.

Su Kaçakları Nerelerde Meydana Gelir ?

  • Kombi bar düşmesi yaşıyorsanız sıcak su tesisatı yani temiz su tesisatında su kaçağı meydana gelmiş olabilir
  • Alt kata su damlıyorsa hem pis su tesisatınızdan hemde temiz su tesisatınızda bir kaçak olabilir
  • Parkelerinizde su sızıntısı, nemlenme görülüyorsa su kaçağı olabilir
  • Duvarlarınızda küflenme, nem, ıslaklık gibi su izleri görülüyorsa su kaçağı olabilir
  • Lavabo altlarında, tuvalet kenarlarında, küvet ve duşakabin gibi alanlarda su sızıntısı meydana geliyorsa tesisatınızda su kaçağı olabilir
  • Yüksek su faturaları geliyorsa hatta suyu kullanmadığınız zamanlarda su sayacı dönmeye devam ediyorsa temiz su tesisatınız da su kaçağı olabilir
  • Üst kattan sizin tavanınıza su damlıyorsa, üst komşunuzun tesisatında bir kaçak olabilir.

Ankara Su Kaçağı Tespiti, Protesisat Hizmetinizde..

Ankara ‘da ki tüm ilçe ve semtlere tek fiyat politikası ile en uzaktaki noktaya bile aynı fiyata hizmet veren Protesisat firmamız, uzman ekibi, profesyonel cihaz ve ekipmanları ile hizmetinizdedir. ANKARA da tüm su kaçaklarının yerini garantili bir şekilde buluyoruz, kaçak tespiti sonrasında yapılan tüm onarımlar ANKARA şubemizce garanti altındadır. Bizleri arayarak servis hizmeti alabilirsiniz.

Ankara İletişim Bilgilerimiz !

Ankara Protesisat olarak Ankara’nın tüm ilçelere su kaçağı tespit hizmetimiz vardır.
Adres : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
Tel : 0 312 448 11 11
Gsm : 0 532 397 38 27

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir