Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
ANKARA LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

ANKARA LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Ankara lavabo tıkanıklığı sevisi olarak kaliteli hizmetlerimiz ile sadece bir telefon kadar uzağınızda yer almaktayız. Lavabo kullanımı sık sık ihtiyaç duyduğumuz alanlardan biri olmaktadır. Hem el, yüz temizliğimiz de hem saç, sakal bakımlarımız sa en sık tercih ettiğimiz alanlar lavabolar olmaktadır. Bu durumda sadece evimiz de kullanmış olduğumuz lavabo giderlerimiz için geçerli değil aynı zaman da dış mekanlarda da tercih ettiğimiz lavabolarda da sık sık kullanılan bir alan olmaktadır. Bu kullanım sırasın da en çok dikkat ettiğimiz nokta lavabonun temiz ve hijyenik olmasıdır. Tabi ki sürekli kullanım sırasında bu temizliğin uzun süreli kalıcı olması için normal marketlerde satılan temizlik ürünlerinden daha farklı bir yapıya sahip ürünler kullanılır.

Bu sayede sürekli temizlik ihtiyacı duyulmadan aynı kalıcılık daha uzun süreler kalıcı olur. Bu yönüyle tabi ki fazla derece tercih edilen bu ürünlerin lavabo giderlerine ne kadar zarar verdiğini hiç düşündünüz mü? İçlerinde ki kimyasal yapısından dolayı hem borunun hasar görmesine hem de belli noktalar da kırılmalar oluşmasına neden olur. Zaten bu tarz bir ürün kullanmadan bu temizliğin kalıcığını sağlamak imkansız olsa da bence normal temizlik ürünleri ile yapılan sürekli temizlik daha sağlıklı olmaktadır. Lavaboların süekli bir kullanım alanı olmasından dolayı zaten borunun içerisinde kireçlenme meydana gelmesi kaçınılmaz bir durum olmaktadır. Borunun kireçlenen bölgeleri borunun sağlıklı işleyişinin bozulmasını sağlar. Aslında ne kadar dikkat edilirse edilsin çeşitli bakım işlemlerimiz için kullanmış olduğumuz lavabolardan atmış olduğumuz saç, kıl, tüy gibi maddeler hasar görmüş noktalara yapışarak üst üste gelmesi ile birikmeye başlar. Hatta sırf bu nedenden dolayı kendim bile birçok kez lavabomda tıkanma sorunu yaşamışımdır. Saç tararken yada saçımızı yaparken aslında bir anlık refleks ile atmış olduğumuz saç kıllarından dolayı tıkanan lavabo giderimizde çok zor bir gider açma işlemi uygulanmıştı. Zaten eskimiş bir binada oturduğum için büyük ihtimalle aynı oranda eskimiş olan hattım da bir seçmiş olduğum tanıdık olsun diye yanlış tercihler ile gerekli işlemleri yapabilecek kapasitede ki cihazlara sahip olmayan ustanın körü körüne banyomu nasıl mahfettiğini izlemek zorunda kalmıştım.

Banyomun neredeyse her yerini kırarak hele ki yanlış bir boruya vurması ile su giderimin patlamasına neden olmuştu. Zaten kötü giden bir onarım yaşarken bir de bu yüzden evimin içerisine bütün pis suların dolmasına sebebiyet vermişti. Ne kadar temizlik işlemi yapsam da günlerce aynı kokunun evimden çıkmaması da cabası olmuştu. Sürekli banyomda var olan kötü kokular ve tıkanmaların oluştuğunu görmek fazlasıyla morel bozucu bir durum olmaktadır. Fakat bu kadar hasara ve sinir bozucu işlemlere rağmen gene tekrarlayan tıkanma problemlerime ankara lavabo tıkanıklığı açma servislerinden almış olduğum yardım emin olun beni daha fazla mutlu etmişti. Asıl kırmadan lavabo açma işleminin nasıl yapıldığını görünce öncesin de tercih etmiş olduğum mahalle tesisatçısı yüzünden yaşamış olduğum sıkıntıları en azından bir daha yaşamayacak olduğumu bilmek iyi bu işlemi tercih etmişim dememe sebep olmuştu. Birçok müşterimizden duymuş olduğumuz bu ifadeler de aslında ne kadar kaliteli onarımlar yaptığımızı müşterilerimizin anlamasını sağlayarak kalıcı çözümler sunmak işimizi ne kadar profesyonel bir şekilde yaptığımızın en büyük göstergesi olmaktadır. Tıkanmış lavabo açma işlemlerinin artık eskiye dair hiçbir işleminde yer vermeyen firmamızla avrupadan özel üretişen robotların ithal edilmesi ile tamamen teknolojik robotlar ile her tıkanıklık sorununun kalıcı bir şekilde giderilmesini sağlıyoruz. Yaptığımız her doğru onarımın bizi bir adım daha ileriye götüreceğiniz bildiğimiz için her zaman öncelikli olarak müşteri güvenini sağlamak için her noktada kalitemiz ile adımızı duyuyarak her geçen gün çok daha fazla tercih edilen adreslerden biri olmaktayız. Kırmadan lavabo açma işlemlerin de kullanmış olduğumuz robotlar ile tıkanmaya neden olan bölgelerin onarımını yapmak için dış bölgeler de hiçbir işlem uygulanmadan bütün işlemlerin borunun içerisinde yapılmasını sağlamaktayız.

Bu sayede tıkanıklığın daha kolay bir şekilde tespiti yapılarak yerinde çözümler sayesinde sorun olmayan bölgeler de işlem yapmamış oluyoruz. Bu şekilde doğru bir yöntem kullanılarak yapılan tespit işlemlerin de bölgesel olarak belirlenen hasarlı bölgeler de kullanılan kalın tellerin uçlarında ki kanca yardımı ile içeri de cihazlar ile hızlı bir şekilde döndürülmesi ile boruya zarar vermeden sadece artık maddeler üzerinde sağlamış olduğu parçalama etkisi ile son derece doğru bir şekilde borunun temizlenmesi sağlanır. Bu şekilde kanala itirilen bu maddeler kancaların çıkarılırken kalan pisliklerin bu kancalar yardımı ile dışarı çıkartılması sağlanıp borunun hiçbir noktasında artık maddenin kalmaması sağlanır. Sadece problemin tespit edildiği bölgeler de doğru yöntemler ile onarım yapan ankara lavabo tıkanıklığı açma ustalarımız ile artık zor olarak düşünülen bütün tıkanıklık problemleriniz için bizleri tercih ederek hem sunmuş olduğumuz makul fiyatlar ile hem de kalıcı çözümlerimiz tanışmış olursunuz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir