Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
ANKARA PİMAŞ AÇMA

ANKARA PİMAŞ AÇMA

Ankara pimaş açma servislerimiz birçok firmanın bile yarıda bırakmış olduğu meziyetli sorunların çözümlerin de artık çok daha kolay onarımlar sunmaktadır. Pimaş boruları aslında gider boruları ile kanal arasında köprü kuran bir ara dönemeç olmaktadır. Fakat hangi bölge tıkanırsa tıkansın bu 3 bölgenin de tıkanmasına neden olmaktadır. Genellikle sıkça yaşamış olduğumuz tuvalet borusu tıkanmalarının nedenleri pimaşlardan kaynaklanmaktadır. Aynı şekilde lavabo ve banyo kullanımı sırasında atmış olduğumuz maddeler tıkanmaya neden olur. Meydana gelen pimaş tıkanmaları en çok pis su hattında sıkıntılara neden olur. Üstelik uzun bir süre kendini göstermeyen bu problemler de ne zaman banyonuzdan yada yer süzgeçlerinden dışarı çıkan pis suları görürsünüz o zaman bir sorun olduğunun farkına varırsınız. İşte bu noktada yapılacak tercihler çok önemli olmaktadır. Emin olan meydana gelen bir tıkanma sadece atılan maddelerin büyüklüğü yada yoğunluğu ile alakalı değil boruda hasar seviyesi ile alakalı olmaktadır. Eskimiş bir binada otuyorsanız zamanla paslanan ve bu pastan dolayı artık borular da meydana gelen dökülmeler ile bazı maddeler buraya takılarak diğer maddelerin de yavaş yavaş toplanmasına neden olur. Bazı müşterilerimizin benim dairem daha yeni yapılmış bir bina bu tıkanıklık neden oluşur ki diye soruları üzerine gidip ustalarımız ile yapılan tespitlerimiz de boruların yanlış döşenmiş olduğu yada ustaların bütün harçlı suların döküm yeri olarak tuvaleti görmesinden dolayı daha ilk aşama da hasar görmüş bir hatta sahip olduğunuz ortaya çıkar.

Bütün bu sorunların çözümü de robotla kırmadan pimaş açma işlemlerinin uygulanmasını sağlayan cihazlarımız da saklı olmaktadır. Aslında artık internet sitelerin de bu yazıyı hemen hemen her firmanın sayfasında görmek mümkün olmaktadır. Bu noktada hangisinin gerçek hangisinin yalan olduğunu anlamak için firmaları aradığınızda çıkan kişinin tatlı konuşmasına değil aynı zaman da sorularınıza vermiş olduğu yanıtlara bakarsanız daha iyi anlamış olacaksınız. Birçok kişinin bunu önemsemeden çok daha uygun fiyatlı olmasından dolayı hiç soru sormaya bile gerek duymadan arayıp çağırmalarının sonuçlarını bence tahmin edebilirsiniz. Şunu bilmeyiz ki artık tıkanıklık açma da eski yöntemler ile yapılan kırılma yada vesayre işlemlerin hepsi geride kalarak çok daha modern bir dönem başladı. Buda sürekli gelişen hayatımızı son derece fazla kolaylaştıran teknoloji ile mümkün oldu. Yurt dışında profesörler eşliğinde üretilen tıkanıklık açıcı robot sayesinde artık meziyetli ve günlerce uğraşılan tıkanıklık işlemleri yerinde birkaç saat içerisinde firma güvencesi altında kalıcı çözümler sunan firmalar yer almıştır. Bunlardan biri ankara pimaş açma firmamızdır. Her zaman yenileşmeyi hedef alarak eski işlemleri bir kenara bırakıp en zorlu tıkanma da bile daha modern hizmetler sunmak için ithal ettiğimiz bu robotlar sayesinde zorlu boru tıkanmalarına dur demek sizin elinizde. Pimaş tıkanması gibi problemler de aslında hiçbir zaman sadece gider boruları üzerinde zorlayıcı bir durum olmamaktadır. En çok zorluk kanal pimaşlarında olur. Nedeni ise hem ulaşma açısından çok güçlük çekilir hem de burada var olan bir sorun olduğunun farkına varmak uzmanlık gerektiren bir işlem olmaktadır. Bizim bu noktada uygulamış olduğumuz işlemler de her noktanın incelenmesi ve gerekli müdahalelerin yapılması için kameralı cihazları kullanmamızdır. Uygun bir noktadan içeri gönderdiğimiz bu cihazlar ile hattın hemen hemen her noktasından almış olduğumuz görüntüler ile ustalarımız tarafından dikkatli bir şekilde incelenir. Bu inceleme sırasında meydana gelen tıkanmaların noktasal tespitlerini yapmak için sadece 5 yada 10 dakika kadar kısa bir süre yeterli olmaktadır.

Pimaş boruların da meydana geldiği tespit edilen tıkalı bölgeler için uygulanan robotla tıkanıklık açma işlemi aslında ne kadar gelişmiş bir cihaza sahip olduğumuzun en büyük göstergesi olmaktadır. Bu robotlar ile boruların içerisinden başlayarak kanala kadar uzanan hemen hemen her noktada tıkanmaya sebebiyet veren maddelerin parçalanarak dökülen tazyikli sular ile tekrar eskisi gibi hattın açılması sağlanır. Aslında uygulamış olduğumuz bu işlemler sadece birkaç saat kadar kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır. Üstelik meydana gelen tıkanma ne kadar zor olursa olsun her durumda hiçbir şekilde kırılma yada çeşitli faktörler ile evinize zarar gelecek işlemlere yer vermeden olabildiğince minimum hasar ile işlemlerinizi tamamlarız. Uygulamış olduğumuz bu işlemler ile aslında sağlamak istediğimiz müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanma isteğimizi çok iyi derece de sağlamış oluyoruz. Maddi kazanç için yapmadığımız pimaş tıkanıklığı açma işlemlerimiz de daha fazla para almak için sorunu daha büyük bir hale getirmek yerine kısa zaman içerisinde nasıl geçilir diye düşünen ustalarımızın en yerinde çözümleri ile son derece makul fiyatları vermekteyiz. Bizi diğer firmalar içerisinden ayırarak her geçen zaman içerisinde daha fazla tercih edilmemizde çok büyük katkısı olan özverili çalışma ilkemiz ile ankaranın hemen hemen her noktasında hizmetler vermekteyiz. Üstelik saatlerce beklemek zorunda kalmayacağınız ustalarımız ile aynı gün içerisinde tıkanıklık açma işlemi uygulanarak kalıcı sonuçlar verilir. Ankara pimaş açma firması olarak biz üstümüze düşen görevi yaparak kaliteli onarımları ayağınıza kadar getirdik..

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir