Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti ile Ankara ‘da faaliyetlerini sürdüren Protesisat, tıkalı olan tuvalet, klozet, alafranfa, tuvalet gider borularını kırmadan tahribat oluşturmadan, gürültüsüz olarak görüntülü kameralı cihazlarla kısa sürede kırmadan açar, tuvalet gideri borularında meydana gelen tüm tıkanıklıkları fiyat farkı olmadan açmaktayız. 

Tuvalet Tıkanıklığı Açmak İçin Yapılan Hata !

Ankara’daki Müşterilerimizin bizi çağırmadan önce tuvalet tıkanıklığını açmak için tuz ruhu, lavabo aç, sirke, karbonat gibi bazısının içerisinde kimyasal bulunan maddeleri kullanarak tıkanan lavabo ve tuvaletleri açmaya çalışırlar, bu yöntemler lavabo ve tuvaletleri açmaz, hatta gider pimaşlarını eritir, yakar, fiziki olarak boruları inceltir ve zamanla bu borulardan su damlar ve tıkanan tuvaleti açmak için uğraşırken, olası su kaçağı sorununu beraberinde getirir. Alt kattaki komşunuzun size gelerek, tavanımdan su damlıyor demesiyle, yapmış olduğunuz hatanın farkına varırsınız.

Ankara Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma, Protesisat !

Tuvaletlerin tıkanmasında en çok payı olan maddeler, çocuk bezleri, rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, havlu peçeteler, lavabo aç kimyasalların kullanılması ile borularda oluşan kalıtsal maddeler, bez parçaları, çuval ve poşet gibi kulağa komik gelen maddelerden tıkanmaktadır. Bilinçli olarak bu tür atıkları tuvalete atmak ilerde tuvaletin hatta logarın bile tıkanmasına sebep olabilmektedir.

  • Ankara, Protesisat ile tuvalet tıkanıklıkları kısa sürede açılır !

Firmamız Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir, Ankara’nın en uzak bölgesinde olsanız dahi tek fiyat politikası tıkanıklıkları açmaktayız.

  • Ankara Kameralı Tıkalı Boru Açma !

Tıkalı olan boru, pimaş, kanal, logar gibi alanları kameralı cihazlarla kısa sürede hiç bir şekilde kırma dökme olmadan açıyoruz. Kameralı cihazlarımız ile boruların içini görüntüleriz, çeşitli sebeplerden tıkanan tuvaletler kimi zaman, bina yapımı esnasında tuvalet kanallarının yanlış kurgulanmasından yani yanlış eğim verilmesinden de tıkanmaktadır. Tesisat borularının yanlış eğim verilmesi yüzünden giderde ki atıklar logara kadar ulaşamaz ve tıkanıklığa sebep olur. Bunların dışında tıkalı olan boruların açılması için profesyonel cihazlar dışında farklı aletlerin kullanılması, pimaş boruların kırılmasına ve patlamasına sebep olur.

  • Ankara Tıkalı Tuvalet Açan Firmamızı Tercih Edin !

Ankara Protesisat firmamız işinde uzman ekipleri ve profesyonel cihazlarla tıkalı olan tuvaletleri açmaktadır. İşinde uzman ekibimiz, kırmadan tadilatsız bir şekilde, tıkalı tuvalet açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı logar açma hizmetleri sunar.

Ankara Tuvalet Açma Servisi !

Kırmadan kameralı ve robot cihazlarla Ankara tuvalet tıkanıklığı açma servisimizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz. Ev ve işyerlerinde oluşan tıkanıklıklar ne olursa olsun bizleri arayabilirsiniz.

  • Tıkalı Tuvalet Açma
  • Tıkalı Boru Açma
  • Tıkalı Logar Açma
  • Tıkalı Gider Açma
  • Tıkalı Kanal Açma

Tuvalet Açma Telefon Bilgileri

Protesisat Ankara olarak, Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Elmadağ, Etimesgut, Haymana, Keçiören, Mamak, Polatlı, Sincan ve Yenimahalle ilçelerine ve bağlı tüm semtlerine kısa sürede gelerek hizmet vermektedir.

Adres : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara

Tel : 0 312 448 11 11

Gsm : 0 532 397 38 27

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir