Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Avcılar Su Kaçağı

Avcılar Su Kaçağı

Lavabo Tıkanıkları ve Su Kaçakları Hayatınızda Bir Felakete Yol Açabilir.

Lavabo tıkanıkları her evde var olan ve herkesin başına muhakkak bir kere gelen bir olaydır. Lavaboların tıkanmasında en büyük sebep bunları kullanan kişilerin dikkatsizlikleridir. Yemek sonrasında yağlı atıkların ve yağların dökülmesi o an için kurtarıcı bir çözüm gibi dursa da sonrası için daha büyük problemlerin açılmasına neden olur. Problemlerin ilk başında da giderlerden gelen kokular gelir. Bu kokular lavaboların tıkanmasının habercisidir. Lavabo içine attığınız yağlar zaman geçtikçe borularda katılaşmaktadır. Bunun yanı sıra dökülen çaylar ve yemek artıkları da tıkanıklığa davetiye açan sorunların başında gelir. Atmış olduğunuz bu artıklar da borularda var olan yağlara zaman içinde yapışır ve zamanla tıkanmalara da yol açar. Tıkanmış olan lavabo her daim su kaçağı sıkıntısına da yol açmaktadır. Tıkanmış olan bölgenin hangi durumda olduğunu ve tıkanıklığın boyutun ne olduğunu öğrenmek artık Avcılar lavabo açma ile kolaylıkla tespit edilir. Tıkanmış olan bölgeler için oldukça dikkatli davranılarak bu konuda hizmet veren Avcılar su kaçağı tespiti işlemlerinden hizmet alabilir.

Tıkanan Bölgelerde Özel Cihaz Kullanımları

En son çıkmış olan teknolojik cihaz ve makineleri bünyesinde barındıran Avcılar su kaçağı bulma diğer firmalara nazaran bu işlemleri müşteri memnuniyetini düşünerek ve en kalıcı çözümleri bularak yapmaktadır. Tıkalı bölge tespiti yöntemlerinin en başında özel kameralı cihazlar kullanılır. Tıkanmış olan bölgeye sokulan cihaz yardımı ile var olan cisim anında tespit edilir. Yapılacak olan tespit sonrasında ise hangi şekilde bu sorundan nasıl ortadan kaldırılması gerektiğine karar verilir. Basınçlı su yardımı ile ilerleme yapan su jetleri var olan tüm sıkıntıları ortadan kaldırmaya yaramaktadır. Ama bazı durumlarda bunlarda işe yarayabilir. İşe yaramayan su jetlerinin yerine özel makineler devreye sokulur. Bu makineler sert olan cismi ve su jetlerinin ortadan kaldıramadığı cismi hemen parçalar parçalanan cisimler gider borularından kanalizasyona kadar gönderilir. Ardından ise tekrar kameralı cihazlar giderlerden gönderilir. Son kontrol bilgisayar ortamında yapılarak sıkıntıların tam olarak ortadan kaldırıldığının tespiti yapılmaktadır.

Avcılar ilçesinde hizmet verdiğimiz mahalleler :

  • Ambarlı Mahallesi
  • Cihangir Mahallesi
  • Denizköşkler Mahallesi
  • Firuzköy Mahallesi
  • Gümüşpala Mahallesi
  • Merkez Mahallesi
  • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
  • Tahtakale Mahallesi
  • Üniversite Mahallesi
  • Yeşilkent Mahallesi

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir