Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Bahçelievler Su Kaçağı

Bahçelievler Su Kaçağı


Su Kaçağı Hizmetlerinde Teknolojik Gelişim

Kanalizasyon açma işlemlerinde geçmişte uygulanan uygulamalar sonucunda son derece maliyetli tadilat ve masraflar ortaya çıkmaktaydı kanalizasyon tıkanıklığı nedeni ile yapılan pimaş aç hizmeti verilirken boruda kaynaklanan çatlaklar nedeni ile su kaçağı meydana gelebiliyordu. Oluşana bu çatlaklar sonucunda çatlak ya da kırık boru tamir edilemediğinden komple değiştirilmesi gerekiyor ve bu işlemde kırım ve tadilat demek oluyordu. Hizmet vermiş olduğumuz Bahçelievler civarında oluşan bütün kanalizasyon açma hizmetlerimizde uygun fiyat karşılığında kaliteli ve teknolojik işçiliğin yanı sıra devamlılık ve garantili hizmet sunuyoruz. Karşılaşabileceğiniz her türlü tesisat problemini en kısa sürede hiçbir kırım ve tadilata gerek kalmadan çözüme kavuşturup; tekrarlamaması için önlem ve tedbirleri alıyoruz. Alınan önlem ve tedbirlerin yanı sıra kullanıcılara tesisat kullanımında meydana gelen kullanıcı hataları hakkında bilgi vererek sorunsuz tesisat kullanımına yardımcı oluyoruz. Günümüzde kanalizasyon açma işlemi sıradan tesisatçının tek başına altından kalkabileceği bir uygulama değildir. Bu problemi ortadan kaldıracak uygun ekip ve ekipmanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tarz uygulamalar eğitimli ekip ve teknolojik ekipmanlar la bilinçli müdahale edilerek çözüme kavuşturulabilmektedir. Eğer uygulama esnasında bu ekipmanlar kullanılmadığı takdirde yaralanma ve ölümle sonuçlanan iş kazaları oluşabilmektedir.

Kanalizasyon Açma İşleminde Teknoloji İle Yapılan İşbirliği

Hizmet sunduğumuz Bahçelievler bölgesinde kullandığımız ekipmanlar hakkında çalışanlarımıza düzenli aralıklarda eğitimler verilerek hangi tesisat probleminde hangi cihazı nasıl bir yöntemle kullanması gerektiği hakkında bilgilendiriyoruz. Bu sayede hızlı ve kaliteli işçiliğimizi kullanıcılara sunarken; kalitemizi ortaya koyuyoruz. Kanalizasyon tıkanıklı problemlerinde en dikkat edilmesi gereken hususun kanalizasyon içerisinde sıkışmış metan gazı olabileceği bilinci ve bu bilince uygun müdahale tekniklerinin kullanılmasıdır. Bu anlamda kullandığımız gaz ölçüm cihazları, tıkanıklık tespiti için kullandığımız görsel kameralı robotlar ve kırılmalardan kaynaklı sızmaları tespit için kullandığımız akustik dinleme cihazlarımız ile Bahçelievler civarındaki tüm tesisat problemlerine çözüm hizmeti sunuyoruz. Geçmişte yaşanan tesisat problemlerine ve sıradan tesisatçıların neden olduğu kırıma dökme sunucu oluşan tadilat ve masraflara son veriyoruz. Tüm tesisat problemlerine teknolojik cihazlar ve deneyimli ekiplerimiz yardımı ile müdahale ediyoruz.

Baçelievler ilçesinde hizmet verdiğimiz mahalleler :

 • Bahçelievler Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çobançeşme Mahallesi
 • Fevziçakmak Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Kocasinan_Merkez Mahallesi
 • Siyavuşpaşa Mahallesi
 • Soğanlı Mahallesi
 • Şirinevler Mahallesi
 • Yenibosna_Merkez Mahallesi
 • Zafer Mahallesi

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir