Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Bahçeşehir Su Kaçağı Tespiti

Bahçeşehir Su Kaçağı Tespiti

İstanbul’un her noktasına servis hizmetlerimizde 12 adet servis aracımız ile kaliteli bir hizmeti almanızı sağlıyoruz. Yaşam alanlarınızda kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız su kaçaklarını cihazlarla tespit etmektedir.

bahçeşehir su kaçağı tespitiBahçeşehir su kaçağı tespiti firması kaliteli hizmet anlayışında teknolojik robot cihazları ile yapılarınızda kaçak tespitini yerinde yapmaktadır. Hata payı hiç olmayan işlemlerde konusunda uzman personellerimizin gider tesisatları için kullandığı robot cihazlar ile kaçak tespiti kolay ve pratik bir şekilde dakikalar içerisinde yapılabilmektedir. Hem pis su gider tesisatında hem de temiz su gider tesisatından Protesisat güvencesi ile Bahçeşehir su kaçağı tespiti hizmetlerimizden ihtiyaçlarınıza uygun olarak sizler de faydalanabilirsiniz. Hizmet istikrarından ödün vermeden her geçen gün müşteri potansiyelini genişleten firmamız kaliteli hizmetleriyle sizlerin de güven duyacağı bir hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Firmamızla iletişime geçmenizle kaydınızın bırakarak Bahçeşehir su kaçağı tespiti hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kaydınıza istinaden sizleri arayacak olan uzman ekibimiz kısa sürede adresinize gelerek kaçak tespitini robot cihazlarıyla hata payı olmadan gerçekleştirecek ve talebiniz doğrultusunda problemin gidilme çalışmalarını başlatacaktır. Gerek pis su gider tesisatında gerekse temiz su gider tesisatında gözlemlediğiniz problemlere karşılık web sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımız yoluyla bizimle iletişime geçerek hizmet detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Profesyonel tesisat çözümlerinde öcü olan firmamız memnun müşterileri arasına sizleri de dahil edecek bir hizmeti sizlere sağlayacaktır. Ayrıca Bahçeşehir başta olmak üzere İstanbul’un neresinde yaşıyor olursanız olun hizmetlerimizden sizler de kolay ve pratik bir şekilde faydalanabileceksiniz.

Yorumlar (2)

 1. 10 Kasım 2016
  Cevapla

  merhabalar…
  mutfaktan alt kata su kaçağı vardı. Tesisatçı geldi, bizim mutfak giderini ve temiz su borusunu baktı. Ufak bir surun olduğunu ve hallettiğini söyledi. Fakat birkaç gün sonra aynı sorun devam ediyordu. İnternetten baktım sizi aradım. Gelen ekip profesyonel kameralı cihazla sorunu hemen tespit etti. Giderdeki tıkanıklık sonucu borunun ek yerinde su kaçağı tespit edildi. Şükürler olsun kısa sürede sorun giderildi. Komşumla papaz olmaktan kurtuldum:) Kaliteli ve temiz işçilik. Elinize sağlık , aldığınız parayı fazlasıyla hakediyorsunuz, Çok teşekkür ederim protesisat.

 2. 21 Eylül 2016
  Cevapla

  Bahçeşehirde banyo ve lavabomuzda yaşadığımız gider tıkanıklığı sonucu meydana gelen su kaçakları alt komşumuzun tavanında belirmesi ile daha önce sizden hizmet alan bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine firmanızı aradık. Sorunun daha fazla büyümemesi için acil olarak çözülmesini istedik ve onlar da sağ olsunlar gün içinde bir ekip gönderdiler. Ellerinde bulunan akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçağı tespiti yapan ve hiçbir bölgeyi kırmayan ekiniz,daha sonra da hangi adımların izleneceğini gösteren bilgisayarlar sayesinde karar aldılar. Süreci yakından takip ettik. Çünkü daha önce böylesine güzel çalışan tesisat ustalarına denk gelmemiştik. Hangi adımların kullanılacağının belirlenmesinden sonra da robot makine yardımı ile tıkanıklık açma işlemi yapıldı ve kısa sürede tüm aksaklıklar giderilmiş oldu.Bütün bu kalite hizmetleriniz ve sorunları hijyenik olarak halletmeleriniz için hepinize tek tek teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık,iyi çalışmalar dileriz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir