Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Banyo Gideri Açma

Robot Cihazla Kırmadan Banyo Giderini Açıyoruz!!!

banyo-gideri-acmaBinalardaki tesisat sorunlarının başında tıkalı banyolar geliyor. Su ve sabun birleşerek banyo giderini tıkayabiliyor. Bunun yanında evde tadilat sırasında kullanılan aletler de genellikle banyolarda temizleniyor. Bu aletlerin üzerinde kalan alçı ve beton parçaları da banyo giderlerini tamamen tıkayabiliyor. Bu tip sorunlarla karşı karşıya kalındığında kırmadan banyo gideri açma hizmeti veren kurumsal firmalardan destek alınması gerekiyor. Banyo giderini kırmadan açmak için robot tıkanıklık açma cihazlarından yararlanılıyor. Bu cihazlar, gider borusunu tıkayan cisim ne olursa olsun kolaylıkla ve hiçbir yere zarar vermeden açıyor.
İşlemin kırmadan gerçekleştirilmesi için banyonun modern bir şekilde tasarlanması gerekiyor. Çünkü eski tip banyolarda kırım işleminin yapılması kaçınılmaz oluyor. Banyo gideri açma işlemi robot cihazlarla gerçekleştiriliyor. Bu cihazlar, banyo gideri, lavabo gideri ve benzer tüm gider tıkanıklığını zarar vermeden açıyor. Ancak bu cihazları kullanmak belli bir uzmanlık istiyor. Kurumsal firmalarda hizmet veren profesyonel ekipler, hem cihazları kullanma hem de kırmadan banyo gideri açma konusunda tam donanımlı olarak hizmet veriyor. Böyle sorunlarda kurumsal firmalardan destek alındığında banyo kesinlikle kırılmıyor ve tıkanıklık sorunu kırmadan ortadan kaldırılıyor.

Yorumlar (1)

  1. 11 Mayıs 2016
    Cevapla

    Bizim evimiz ters dubleks ve 2013 de yapildi.biz evde yokken yani evin ici bomboşken ve su kesiken altdaki banyoya su basmisdı.O gün Komşum Yagmurdan dolayi dedi.Şimdi yeni eve taşınmaya başladık.Ve yine su bastı altdaki banyoya.Yagmurda yagmadi.Belediyeden arkadaşlar gelerek dışardakı yerden boru yardimi ile suyu çektiler ve kanalın ici boşdu su yokdu kanalda.Bizim eve su basarsa mutlaka karşı komşumada su basıyor.Yagmur yagmasa bile.Duş kabinin altındaki gider borusundan banyo sürekli su oluyor biz evde olmasakda ve suyu kulanmasakda.bu konu ile ilgili sizlerden bilgi almak istiyorum.Sorun bizde olabilirmi yoksa Komsu veya başka bir problemmidir.Yardimci olursaniz cok mutlu olurum.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir