Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Boru Tıkanıklığı

Boru Tıkanıklığı

Ev ve iş yerlerimizde karşımıza çıkabilecek sorunlardan biride boru tıkanıklığıdır. Boru tıkanıklığını açmada eskisi gibi kullandığımız klasik metotlar yerine artık alanında uzman firmalar bulunmaktadır. Firmamız bu gibi sorunlarda uzman kişi kadrosu ve firmamızın gelişmiş teknolojik ürünleri ile çözmektedir.

Firmamızın uzman personelleri boru tıkanıklığını açmada öncelikli olarak izleyeceği yol boru tıkanıklığına neden olan durumu tespit etmektedir. Boru tıkanıklığına neden olan durumu uzman personellerimiz tarafından firmamızın gelişmiş teknolojik yapıya sahip ürünü olan kamera ile görüntü alma tekniğini kullanarak tespit eder. Boru tıkanıklığa neden olan durumu firmamız personelleri tarafından kamera ile görüntü alma tekniği ile tespit edildikten sonra soruna ilişkin en uygun çözüm metotları üretilir.

Firmamız bünyesinde bulunan uzman personeller soruna ilişkin olarak firmamızın gelişmiş teknolojik yapıdaki bir diğer ürünü olan çelik helezon yaylı robotlar sayesinde boru tıkanıklığa neden olan yerde meydana gelen tabakaları ve tortuları parçalara ayırarak tıkanmış olan bölge çelik helezon yaylı robot ile açılmış olur. Çelik helezon yaylı robot ile açılan tıkanmış bölgede bulunan parçalar su ile kanalizasyona dökülür.

Firmamızın uzman kişi kadrosu tarafından kullanılan yöntemler ve firmamızın gelişmiş teknolojik ürünlerinden yararlanılarak boru tıkanıklığa neden olan durumlar kesin çözüme ulaştırılır. Oysa eski klasik yöntemler olan basınçlı su pompası, demir çubuk gibi maddeler veya tuz ruhu, kezzap gibi kimyasal maddelerin kullanımı ile üretilen çözümler kesin bir başarıya ulaşmamaktadır. Ayrıca kullanılan bu klasik yöntemler sizlere daha pahalıya mal olabilir. Mesele boru tıkanıklığı açmak için kullandığımız demir çubuklar tıkanıklığın meydana geldiği yerde bulunan boruların delinmesine neden olur veya tuz ruhu, kezzap gibi kimyasal maddeleri kullanmamız ile de tıkanıklığın meydana geldiği bölgede bulunan boruların erimesine sebep olabiliriz.

Fakat firmamızın gelişmiş teknolojik yapıda bulunan kamera ile görüntü alma ve çelik helezon yaylı robotlar tıkanıklığın meydana geldiği bölgede bulunan borulara hiçbir şekilde zarar vermez. Ayrıca firmamız personelleri tıkanıklığı açmada kullandıkları yöntemlerde herhangi bir kırma ve dökme işlemi gerçekleştirmediği için de zahmet verme açısından sizlere kolaylık sağlamış bulunacaktır.

Gerekli işlemler firmamızın uzman personelleri tarafından gerçekleştikten sonra garanti belgeniz sizlere teslimi ile işlem tamamlanmış olacaktır.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir