Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Çamaşır Makinesi Bağlantısı

Çamaşır Makinesi Bağlantısı

Yeni bir çamaşır makinesi kurmaya mı ihtiyacınız var? Tesisat projeleri kafanızı mı karıştırıyor? Asla korkmayın. Birçok çamaşır makinesinin kurulumu aslında çok basit bir süreçtir  ve acemi bile olsanız sadece yaklaşık yarım saatinizi alacak bir iştir. Çamaşır makinesi markalarının servis elemanları bu kurulumu ücretsiz gerçekleştirmektedir fakat bazen, adres değişikliği veya başka özel nedenlerden dolayı çamaşır makinenizin kurulumunu kendiniz yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Adımlar

 1. Çamaşır makinesinin içinde geldiği tüm paketleme ve desteklerden kurtulun. Bu parçalar makinenizin teslimatı süresince eşyayı güvende tutar ancak şuan sadece ayağınızın altında olan engel konumundadır.

 2. Paketi atmadan önce talimatları okuyun. Makine ile birlikte gelmiş olması gerek.

 3. Su kaynağını bağlayın. Çamaşır makineleri; arka tarafındaki su girişini, evin genel tesisatına bağlı özel küçük vanalara bağlayan hortumlarla birlikte gelir.

  1. Hortumlar renk kodludur – sıcak için kırmızı, soğuk için mavi renk. Yine de, bazı yeni çamaşır makineleri tek girişlidir ve  sadece soğuk su girişine ihtiyaç duyar.

 4. Vananın kapalı olduğundan emin olun.

 5. Hortumu vanaya vidalayarak bağlayın. Vanaları açmadan önce her şeyin yerli yerinde ve sıkı bağlanmış olduğundan emin olun.

 6. Atık sistemini bağlayın. Çamaşır makinesinin çıkış yolu, atık su giderine bağlı olmalıdır.

  1. Makinenin hortumu gevşek bir biçimde gider borusuna girer. Böylece kirli su, makineye doğru geri akmaz.

 7. Boru ağzının her zaman yerden 60 cm yüksekte olduğundan emin olun.

Firmamız Protesisat, tesisat sektöründeki hizmet veren kurumsal bir firmadır. Pimaş, lavabo tuvalet ve kanal tıkanıklığı açma, petek temizliği hizmetlerimiz aramızdadır. İstanbul’un tüm noktalarına ulaşım sağlayarak tesisatınızdaki sorunları kısa sürede çözmekteyiz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir