Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti

İstanbul'un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Servis Hizmeti

Kırma ve dökme olmadan verdiğimiz hizmetlerimizde Çekmeköy su kaçağı tespiti işlemleri olası bir kaçak durumunda yaşam alanlarınızda problemli yerin doğru olarak kırmadan cihazlar yardımıyla belirlenmesine de olanak sağlayacaktır. Kaliteli hizmet anlayışında istikrarlı hizmet faaliyetinden ödün vermeyen firmamız kaçak tespitlerinde yaşam alanlarınızın temizliğine de önem vererek problemli bölgenin doğru ve etkin bir biçimde teknolojik cihazlar vasıtasıyla belirlenmesini sağlamaktadır. Profesyonel bir hizmet anlayışında her geçen gün artan memnun müşterilerimize sizleri de dahil eden firmamız kaliteli hizmetleri ile garantili şekilde problemlerinizin gidilmesini sağlayacaktır. Çekmeköy su kaçağı tespiti işlemleri için Çekmeköy ve civarında hizmet yoğunluğuna bağlı olarak aynı gün içerisinde sizler de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

çekmeköy su kaçağı tespitiProtesisat ayrıcalığında alacağınız hizmetlerimizde ücretsiz expertiz hizmetlerimiz mevcut olmakla birlikte 12 adet servis aracımız ile İstanbul’un her noktasına hizmet vermekteyiz. Olması muhtemel bir problemle karşılaşmanız durumunda hem yapılarınızın daha fazla zarar görmemesi adına hem de ilerleyen zamanlarda su kaçağına bağlı olarak bütçenizden daha fazla para harcamamak adına sizler de Çekmeköy su kaçağı tespiti hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Gerek pis su gerekse temiz su gider tesisatında teknolojik cihazlarıyla doğru bir tespit işlemi gerçekleştiren konusunda uzman ekibimiz en kaliteli hizmeti almanızı sağlayacaktır. Daha detaylı bilgi için web sitemiz üzerinden canlı destek hattımıza veya iletişim numaralarımız yoluyla müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek tüm soru ve sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İhtiyacınız halinde bırakacağınız kaydınıza istinaden personellerimiz sizi arayacak ve adresinizde tespit işlemini kısa sürede gerçekleştirecektir.

Yorumlar (2)

 1. 30 Ekim 2016
  Cevapla

  Dubleks evimin üst kat tuvaletinden aşağı kata su sızıntısı meydana geldi. Tabi bu duruma çok canım sıkıldı. Tuvaletin pisliği ortaya saçılacaktı.Her yer kırılıp dökülecek inşaata dönecekti. Çekmeköy civarında iyi bir tesisatçı aramaya başladım. Bunu duyan bir arkadaşım sizi tavsiye etti. Bende internetten sitenizi inceledim. iyi ki sizi aramışım. Öyle korktuğum gibi olmadı. Profesyonel ekip ve teknolojik aletlerle sorunu hemen tespit ettiler. Sıkıntı tuvalet giderinde meydana gelmiş. Etraf dağılmadan, hasar görmeden temiz bir şekilde sorunu çözdüler. Elinize emeğinize sağlık. Herkese tavsiye ederim.

 2. 27 Ekim 2016
  Cevapla

  Merhabalar,
  Banyo lavabo altında su birikintisi meydana geliyor. Gidere baktım görünürde bir su kaçağı yok. Sebebini anlamak için ne yapmalıyım. bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler…

Daha Fazla Yorum Yükle

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir