Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

KAMERALI GİDER AÇMA

kamerali-gider-acma

Gider borularında meydana gelen tüm tıkanıklıklarda uzman çözümler aranması gerekir. Gelişmiş teknolojilerle tasarlanan özel cihazlarla tüm tıkalı giderleri açan kurumsal firmalar, nitelikli personelleri ile müşterilerinin tüm beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır. Kameralı gider açma cihazları, tıkanıklık nerede olursa olsun güvenli bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Kurumsal firmalar görüntüleme cihazları ile gider borularının yanında tıkalı olan kanalizasyon sistemlerini de açmaktadır. Geleneksel yöntemler izleyen tesisatçılar, gider tıkanıklığı durumunda kırma işlemi yapmaktadırlar. Çünkü tıkanıklıkları gözle tespit etmek ve sonrasında da açmak oldukça zordur. Tespit edilse bile mutlaka kırma işlemi yapılması gereklidir. Özellikle tıkanıklık fayans ya da seramiklerin altındaysa kırmadan açmaları imkansızdır. Çünkü boruların içini açabilecek teknolojiye sahip değillerdir. Oysa kurumsal firmamızbu cihazlarla hizmet vermektedir.

Görüntüleme cihazları tıkanıklığı tespit ederek açma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Robot cihaz adı verilen bu makineler, gider borularının içine salınmaktadır. Bu nedenle de tıkanıklık fayans ya da seramiğin altında bile olsa kolaylıkla açılabilmektedir.

Üstün teknolojiye sahip cihazlarla profesyonel destek veren kurumsal firmalar, sorunu bildirdikten kısa bir süre sonra ekiplerini adresinize yönlendirmektedir. Tam teşekküllü gelen ekipler tıkalı gidere görüntüleme cihazlarını yerleştirmektedir. Bu cihazların elde ettiği görüntüler de bilgisayarlı ortamda değerlendirilmektedir. Uzman personel, bu görüntüleri değerlendirerek tıkanıklığı açma yöntemini belirlemektedir. Kimi tıkanıklıklarda yüksek basınçlı su kullanılmakta, kimi tıkanıklıklarda ise özel helezon yaylar kullanılmaktadır. Bazı tıkanıklıklarda ise soruna neden olan yabancı cisim çekip çıkarılmaktadır. Kameralı gider açma cihazı bu yöntemlerin belirlenmesinde en büyük yardımcıdır. Cihaz, özel aparatlar sayesinde de tıkanıklıkları açabilmektedir. Kameralı cihazlar sık sık tıkanan kanalizasyon giderlerinin açılmasında da kullanılıyor. Bu cihazlar tıkanmanın nedenini tespit ederek soruna neden olan cisimleri tamamen temizlemektedir.

kamerali_gider_acma

Gider borularında tıkanmaların nedeni genellikle kullanım hatalarından kaynaklanmaktadır. Ancak tüm sorunları buna bağlamak da yanlış olur. Çünkü boruların içinde tesisat sırasında kalan moloz ve beton parçaları da olabilmektedir ve bunlar da tıkanmaya neden olur. Bu nedenlerden dolayı meydana gelen sorunlar da kameralı gider açma cihazları aracılığı ile ortadan kaldırılmaktadır.

İşlemin tamamlanmasının ardından cihazla yeniden detaylı bir tarama yapılır ve boru içinde parça kalıp kalmadığı incelenir. Görüntüleme cihazları ile yapılan işlemde kırma dökme olmamaktadır. Bu nedenle de maliyet düşük olmaktadır. Bu hizmeti de sadece kurumsal firmalar verebilmektedir. Bu firmalar uzman personelleri aracılığı ile müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamakta ve en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal firmamız tıkalı giderleri su basarak değil kırmadan gider açma cihazları ile açmaktadır. Bu sayede de yapılan işlemde hiçbir yere zarar verilmemektedir. Kanal açma robotları suyun gitmesini engelleyen yabancı cisimleri parçalayarak şikayeti ortadan kaldırmaktadır.

Profesyonel ekiplerin açamayacağı kanal bulunmamaktadır. Çünkü kullanılan cihazlar son sistemle tasarlanmıştır ve servis ekipleri de bu cihazları kullanabilmek için özel eğitim almıştır. Bu sayede de yaşanan sıkıtılar kısa sürede ortadan kaldırılmakta, tıkalı olan tüm kanallar kolayca açılmaktadır.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir