Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kırmadan Kanal Nasıl Açılır ?

kirmadan-kanal-nasil-acilirKanal açma işlemlerinde öncelikli hedef hizmeti kırmadan yerine getirmektir. Bu hizmeti de sadece modern cihazlara sahip olan kurumsal firmalar gerçekleştirebilir. En son teknolojilerle tasarlanan cihazlarla hizmet veren kurumsal firmamız, uzman personelleri ile destek sunmakta, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede yerine getirmektedir
Kanal açma
işlemlerinde öncelikli hedef hizmeti kırmadan yerine getirmektir. Bu hizmeti de sadece modern cihazlara sahip olan kurumsal firmalar gerçekleştirebilir. En son teknolojilerle tasarlanan cihazlarla hizmet veren kurumsal firmalar, uzman personelleri ile destek sunmakta, müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede yerine getirmektedir. Bu cihazlar yurt dışında üretilmekte ve Türkiye’ye getirilmektedir. Üstelik satış bedelleri de oldukça yüksektir. Bilgisayar teknolojileri ile tasarlanan bu cihazları kullanmak da özel bir beceri iste. Bu beceri de eğitimle kazanılır ve kurumsal firmalar hizmet içi eğitimle personellerine bu beceriyi kazandırmaktadır. Bu sayede de meydana gelen sorunlar kısa süre içinde ortadan kaldırılmakta, insanların yaşadığı sıkıntılar hızlı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır. Bu cihazlar kırmadan kanal açma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu cihazlar aracılığı ile kanalın bulunduğu bölgede hiçbir kırım işlemi yapılmamaktadır. Tıkanıklık tespit cihazını profesyonel olmayan kişilerin kullanması imkansızdır. Çünkü çok fazla ayrıntı vardır ve sıradan bir tesisatçının bu cihazı kullanması mümkün değildir.
Görüntüleme robotları ile tıkanıklık tespit edilmekte, sonrasında da kırmadan kanal açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Evinizde ya da işyerinizde kanal tıkanması nedeni ile meydana gelen kötü kokular hem sizi hem de çevrenizi rahatsız eder. Ayrıca kanal tıkanıklığı nedeniyle pis sular geri gelecek ve bu durum fazlasıyla rahatsız edip olumsuz sonuçlara neden olabilecektir. Bu tip durumlarla karşı karşıya kaldığınızda profesyonel servis ekiplerinden destek almanız tavsiye edilmektedir. Konutunuzda ya da işyerinizde meydana gelen bu tip sorunlar kameralı kanal açma sistemi ile kırmadan ve dökmeden tıkalı kanallarınız güvenli bir şekilde açılabilmektedir. Kameralı robot tıkalı kanala gönderilmekte, elde ettiği görüntüler de bilgisayar ortamında değerlendirilmektedir. Robot cihaz kanaldaki tıkalı bölgeye ulaştığında özel aparatı sayesinde açma işlemine başlamaktadır. Tıkanıklığın nedeni atılan bez ya da kağıt parçaları da olsa beton ya da moloz parçaları da olsa robot bunları ortadan kaldırmaktadır. Sonrasında da uzman ekipler yüksek basınçlı su ile kanalı eski durumuna getirmektedir.

Tıkalı kanallar çevreye mikropların bulaşmasına neden olarak insan sağlığını da tehdit etmektedir. Tıkalı kanallar suyun akışının önünü kesmekte, giden suyun basıncı düşük olduğu için de tıkanıklık zamanla daha da artacak ve su hiç gitmez olacaktır. Sonrasında da yağmur suları taşmalara neden olacak, bu da salgın hastalıkların artmasına yol açabilecektir.

Bu nedenle tıkalı kanallara kısa bir süre içinde müdahale edilmesi ve kanalın normal işlevini yapabilmesi gerekmektedir. Geleneksel yöntemlerde kanal tıkanıklıkları çevresinin ya da kanal borusunu kırılması ile giderilebilmektedir. Bu da hem zahmetli hem de maliyetli bir yoldur. Oysa kurumsal firmalar kırmadan kanal açma cihazları ile hizmet vermekte, bu sayede de kanal açmanın ardından ikinci bir işlem meydana gelmemektedir. Bu hizmetlerin yetersiz cihazlarla hizmet veren kurumlardan alınması ise sorunu daha da büyütebilmektedir. Tıkalı kanal açma işlemi bilgi ve beceri ister. Donanımlı firmalar uzman servis ekipleri ile hizmet vermekte, bu sayede sorunlardan kısa süre içinde kurtulmak mümkün olabilmektedir.

Kırmadan kanal açma cihazları kameralı ya da detektörlü olarak tasarlanmıştır. Bu cihazlar tıkalı olan bölgenin yerini tam olarak tespit etmektedir. Profesyonel ekiplerimiz ve son teknoloji ile üretilen cihazlarla hizmet veren kurumsal firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre çalışırlar.

Öncelik müşteri memnuniyeti olduğu için de sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek altyapısını sürekli güncel tutarlar. Kanal ve kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklıkları süratli bir şekilde açan uzman servis personeli, hayatı kabusa çeviren bu işlemi kısa bir zaman dilimi içinde sonuca ulaştırmaktadırlar.

 

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir