Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Lağım Temizliği

Lağım Temizliği

Lağım temizliği çok zor bir işlemdir. Bunun yapılabilmesi için ya makine ile lağım çekilir ya da bir kişi lağımın içerisine girerek tıkanıklığın nereden kaynaklandığını bulmaya çalışır. Bulduktan sonra makine gelir ve oraya çekmeye başlar ve lağımı temizler. Ancak bu yöntem bilinen ve eskiyen bir yöntemdir. Artık bütün bu işler cihazlar ile yapılmaktadır.

Cihazları gerekli yerlere bağladıktan sonra lağımın içerisine ya bir kişi girer ya da kameralı cihaz sokulur. Ki büyük bir ihtimal kameralı cihaz girer. Onu kullanan kişi cihazı lağımın içerisinde ilerletir ve tıkanıklığı tespit edene kadar cihaz orada gezinir. Tıkanıklığın nedeni ve yeri tespit edildikten sonra hemen temizlenmeye başlanır. Bazen tıkanıklık eğer çok hafif ise tazyikli su ile oranın açılması yeterli olur.

Bütün bu yollar da sizlerin Lağım temizliği konusunda yaşadığınız sıkıntıları ortadan kaldırır. Günümüzde zaten genel olarak birçok insan bu konularda bazı sıkıntılar ile karşılaşır. Evlerimizde herkes tuvalet ve lavaboları dikkatli kullanmadığından dolayı herkesin kiri ve lavaboya attıkları maddeler ortak bir yerde toplanır. İşte bunun sonucunda da en son lağım tıkanır. Bunu aşmak için tabi bizlerin de dikkat etmesi gerekir ancak bu da her zaman mümkün olan bir şey değildir. Mesela lağım içerisinde bir farenin olması ve ya sıçanların oluşturdukları pisliklerin lağımları tıkaması gibi durumlar ile de çok sık karşılaşılır. İşte bütün bunlar da bizlere lağım konusunda çeşitli işler çıkarır.

Bazı insanlar lağımları kirlendiğinde Lağım temizliğini kendileri yapmak isterler. Ancak bunun ne kadar büyük bir bilgi gerektirdiğini bilmediklerinden dolayı hep sorun yaşarlar. Zaten genellikle temizleyemez ve yine bu konuda uzman bir ekip çağırırlar. Sizler de eğer kendi lağım borunuzu hala kendiniz temizlemeye çalışıyorsanız ne kadar büyük bir yanlış yaptığınızın farkına varmalısınız. İyi bir ekip ve mükemmel bir cihaz ile bu iş saatler hatta ha belki de dakikalar içerisinde yapılacakken siz bunu günlerce yapamayacak hale gelirsiniz. Bu hem sizlere vakit kaybı olur hem de gereksiz işlerin çıkartır.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir