Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Plastik Su Borusu Tamiri Nasıl Yapılır?

Demir Döküm Boru Nasıl Kesilir ?

Demir Döküm Boru Nasıl Kesilir ?

Demir döküm borular PVC borulardan önce kullanılırdı ve ana tesisat ile giderler için tercih edilirdi. Birçok eski ev hala bu borulara sahiptir ve bunları değiştirmeniz gerekebilir. Bu makale, demir döküm boruyu nasıl keseceğinizi anlatmaktadır. Metod 1- Keski Kullanmak Boruda kesilecek yeri işaretle..

Devamını Oku

Çamaşır Makinesi Bağlantısı

Çamaşır Makinesi Bağlantısı

Yeni bir çamaşır makinesi kurmaya mı ihtiyacınız var? Tesisat projeleri kafanızı mı karıştırıyor? Asla korkmayın. Birçok çamaşır makinesinin kurulumu aslında çok basit bir süreçtir  ve acemi bile olsanız sadece yaklaşık yarım saatinizi alacak bir iştir. Çamaşır makinesi markalarının servis elemanları bu kurul..

Devamını Oku

Pvc Boru Nasıl Kesilir ?

Pvc Boru Nasıl Kesilir ?

PVC boru ile bir proje yapmak, sık sık boru kesimini gerektirecektir. Pvc yi kesmek basittir. Demir testeresi, boru kesici ve bir gönye burun testeresi içeren farklı araç çeşitliliği işi doğru yapmanıza yetecektir. Metod 1- Demir Testeresi İle Kesmek Boruyu yerine mengene ile kenetleyin. PVC ya da di..

Devamını Oku

Su Basıncı Düşükse Nasıl Onarılır ?

Su Basıncı Düşükse Nasıl Onarılır ?

Evinizde ya da ofisinizde düşük su basıncı dikkatinizi çekerse haklı olarak endişe duyarsınız. Buna birçok şey sebep olmuş olabilir. Kapama vanasının kapanması ya da musluğun engellenmesi gibi basit problemler düşük su basıncına neden olur. Tesisat tıkanıklığı ve su sızıntıları gibi daha ciddi problemler de s..

Devamını Oku

Küvet Montajı Nasıl Yapılır ?

Küvet Montajı Nasıl Yapılır ?

Bir küvet montajı tamamlanması zor bir iş olabilir ve profesyonel tesisatçı olmadan da yapılabilir. Küvet büyük ve ağırdır. Banyolar yerleşim olarak uygunsuz olabilir ve eski küveti kaldırıp yenisini kurmak oldukça zorlayıcı bir iş olabilir. Yine de, küvetler zamanla eskiyebilir ve değişiklik gerektirebilir. ..

Devamını Oku

Bakır Boru Nasıl Lehimlenir ?

Bakır Boru Nasıl Lehimlenir ?

Eğer tesisatınızda sızıntı yapan bir su borusunu onarmanız gerekliyse, doğru araç gereci edinerek bunu kendiniz yapmayı denerseniz daha ekonomik olabilir.  Yazımız bu konuda size yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Bölüm 1- Adım 1: Doğru Araç-Gereci Edinmek Uygun çapta bakır boru edinin. Tesisat ..

Devamını Oku

Sirke İle Tıkanıklık Açma

Sirke İle Tıkanıklık Açma

Küvet ya da mutfak lavabonuzda yavaş akan su birikintisi fark ediyorsanız, muhtemelen tıkanmış veya daralmış bir gideriniz var demektir. Neyse ki, eğer erken fark ederseniz tıkanmış bir gideri, genel ev araç gereçleriyle temizleyebilirsiniz. Sirke, karbonat, boraks ve fazla miktarda sıcak su basit ancak  etki..

Devamını Oku

Havalandırma Tesisatı Nasıl Yapılır ?

Havalandırma Tesisatı Nasıl Yapılır ?

Havalandırma Tesisatı Nasıl Yapılır Doğru havalandırma, boru tesisatının önemli bir parçasıdır. Tuvaletten duşa her şey, havalandırma bacasına bağlantılı olmalıdır. Havalandırma bacaları, atık ya da suyun boşaltma borularından sorunsuz akmasını sağlayarak, boşaltma sisteminde vakum oluşumunu önler. Bacalar a..

Devamını Oku

Klozetten Su Yavaş Gidiyorsa

Klozetten Su Yavaş Gidiyorsa

Yavaş su tahliyesi yapan bir klozetiniz mi var? Eğer suyun boşalmasına engel olan şey, tuvalet taşının ağzında, suyun aktığı yerde oluşmuşsa, bu makalede klozetten yavaş şu akışı sorununu düzeltebileceğiniz birkaç yöntem bulabilirsiniz. Bu soruna sahip klozetlerde sifon, klozetin bazı bölümlerini durulamadan ..

Devamını Oku