Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Şişli Su Kaçağı Bulma

Şişli Su Kaçağı Bulma

Şişli su kaçağı bulma konusunda uzmanlaşmış hale gelen Protesisat firmamız, evlerinizde, iş yerlerinizde meydana gelen su kaçaklarının tespit işlemlerini kısa sürede gerçekleştirerek, kaçağın ortadan kaldırılması için gereken ne ise hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

Evlerinizin herhangi bir noktasında su kaçakları olabilir, bunu bazen aylar sonra anlayabilişiniz. Genellikle aradan 1 ay geçmesinin ardından kendini belli eder. Bu süreçte bina betonu suyu içine çekerek rutubetli bir durum oluşmasına neden olur. Belirli bir süreç sonrasında su kaçağı beton üzerinde oluşan küflü bir görüntü ve rutubet kokusu ile kendini belli etmektedir. Bu zaman zarfı içerisinde eviniz hasar alır ve bina betonunun çürümesine neden olur. Buda dayanıksız ve depremden kolayca etkilenen bir bina oluşumuna neden olur. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için çeşmenizden akan suyun şiddeti ve yoğunluğu azaldığında tesisatınızda su kaçağının bulunup bulunmadığını gözden geçirmek için protesisat firmamızdan ücretsiz olarak keşif ve ekspertiz hizmetlerini alabilirsiniz. Su kaçağı bulma şişli bölgesindeki ekiplerimiz yanında bulundurdukları özel kameralı teçhizatlar sayesinde binanızda ki kaçak durumlarını dakikalar içerisinde tespit ederek konu hakkında sizlere detaylı bilgiyi ücretsiz olarak verebilir.

Dilerseniz firmamızdan su kaçağı tespiti işlemlerinin ardından yapılması gereken işlemlerle ilgili bilgi alarak yapılması gereken tamir işlemlerini hızlı, ve kaliteli bir şekilde kırmadan dökmeden hem de çok ama çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Protesisat olarak tüm ekip arkadaşlarımız sizlere 7/24 kesintisiz şişli su kaçağı tespiti hizmetlerini sunmaktadır. Su kaçağı ve tesisatınızda oluşan tıkanıklık durumlarını kolayca ortaya çıkartmakta olan araç ve ekipmanlarımız son teknolojiler ışığında üretilmiş özel ekipmanlardır. Bu özel ekipmanlar vasıtasıyla zaman kaybı olmadan su kaçağı tespiti kolayca gerçekleştirilir. Protesisat firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak sizlerin zamanını almadan en pratik ve etkili yöntemlerle su kaçağı tespiti işlemelerini gerçekleştirir. Tespit için verilen hizmet çalışanlarında siz değerli müşterilerimizden hiçbir ücret talep edilmemektedir. Su kaçakları sonucu üst kattan alt kata su damlacıkları şeklinde akıntılar olabilir. Bu durum kaçağın süresine ve şiddetine göre artış göstermektedir. Her bir daire tesisatı farklılık gösterdiğinden kaçaklar konusunda beklenmedik noktalardan su kaçakları belirebilir. Yaşam kalitenizi etkileyecek sizlere sağlıksız ortamlar sunacak olan su kaçaklarını ortadan kaldırarak hayatınıza kaldığınız yerden devam etmek için sizlerde protesisat firmamızın uzmanlık alanı olduğu kaçak tespiti konusunda en iyi hizmeti çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz.
su kaçağı bulma şişliYanlış yapılan tesisat kurulumu, kalitesiz malzeme kullanımı yada ustalardan kaynaklanan hatalara bağlı olarak tesisat borularında su kaçakları meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda binanın beton yapısında ıslaklık ve zamanla bir yerden bir yere su sızması gerçekleştirir. Kaçakla birlikte nem ve rutubet kokusu ortaya çıkmaktadır. Yıllardır yaptığımız tek işimiz olan su kaçağı tespiti ve tamir sayesinde sorunların nereden kaynakladığını kolayca anlayabiliyoruz. Evlerin çürümesine dayanıksız bir hal almasına neden olan su kaçaklarını teknolojiye paralel olarak geliştirilen cihazlar sayesinde hızlı bir şekilde tespit ediyoruz. 

Protesisat firmamız evinize girdiği anda evinizi ve kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Su kaçaklarının tespitinin ardından tamir işlemlerini etrafı dağıtmadan, kırmadan, dökmeden en minimum hasarla tamir ederek ardından açılan yüzeyleri sorunsuz ve ilk günkü haliyle sizlere teslim eder. Gereksiz maliyetlerden sizleri kurtararak zamanınızı boşa harcamanıza gerek kalmadan şişli su kaçağı tespiti işlemlerinizi protesisat’a teslim etmeniz yeterli olacaktır. Gereken her ne ise firmamız hepsini sizler için çok uygun fiyatlarla yerine getirebilir. Sık sık karşılaşılan sorunlardan olan tavan aktı, komşunun yan duvarından su sızdı gibi sorunların ana nedeni bina tesisatında bulunan su kaçaklarıdır. Gün içerisinde kaçak tespit edilerek gereken işlemler yerine getirilerek su kaçağı sorunu tarihe gömülür. Geniş servis ağına sahip olan firmamız su kaçağı tespiti gibi hizmetlerin yanı sıra lavabo tıkanıklığı açma, petek radyatör temizliği, boru tıkanıklığı açma ve bilinmeyen kötü koku tespiti gibi farklı hizmetler siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

su kaçağı tespiti şişli

su kaçağı tespiti şişli

Başta şişli olmak üzere İstanbul merkezine ve diğer ilçelere aynı kalitede hızlı hizmetleri sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla saat: 8:30 dan 22: 00 ‘a kadar hizmet vermekteyiz. Eğitimli personellerimiz ile işinizi aksatmadan hızlı çözümler sunarak ilerlemekteyiz bu sayede referans listemiz bir hayli kabarık durumdadır. İşimizi yaparken önemsiyoruz ve sizlerin bütçesini yormayacak fiyatlarla bu işi yerine getiriyoruz. Amacımız alanın da en iyi hizmetleri müşterisine sunabilen bir firma durumuna gelmektir.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir