Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Su Sızıntısı

Su Sızıntısı

Su sızıntısı sorunu yaşadığınız da, ev ve işyerinizin tadilata gireceğini düşünebilirsiniz, evet geçmişte tesisat hatları sırasıyla kırılarak bulunabiliyordu, hatta kabusa dönen tam bir tadilat havasıyla konutunuz kırılır dökülürdü, ancak teknolojinin sağlamış olduğu olanaklarla şimdi su sızıntısının neden kaynaklandığını anlayabilmek son derece kolaydır. Bu kolaylığı Protesisat firmamız sizlere sunmaktadır.

Sızıntı tespiti cihazlarla yapılmaktadır. Akustik dinleme cihazları ile tespit edilen su sızıntısı noktasal olarak bulunabilmektedir. Dilerseniz aşağıdaki videomuzu izleyerek su sızıntısının yerini nasıl bulduğumuzu akabinde tek bir fayans kırılarak kaçağın tamirini videomuz da izleyebilirsiniz.

Su Sızıntısının Yeri Nasıl Bulunur Aşağıdaki Videomuzu İzleyebilirsiniz.

İster alt kata su sızması olsun, ister yan binadan su sızıyor olsun, tüm bu sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz, kırmadan su kaçağı tespit cihazlarımız ile artık tüm su kaçaklarını dakikalar içinde tespit ediyor, çok ufak bir alan (tek bir fayans) kırılarak onarımı gerçekleştiriyoruz. Tadilat ve tahribatlar eskide kaldı Artık protesisat var ve su sızıntıları son buluyor.

Peki Su Sızıntısı Gözle Görülmüyorsa Nasıl Anlaşılır ?

 • Normal kullanımın üstünde su faturaları geliyorsa
 • Duvarlarda küflenme ve su izleri varsa
 • Alt kat komşunun tavanında kabarma görülüyorsa
 • Zemin de nemlenme yaşıyorsanız
 • Su kullanılmadığı halde su vanasının döndüğünü görüyorsanız
 • Üst kattaki komşunuzdan size su damla ve kabarcıkları geliyorsa

İstanbul’un tüm ilçelerine avrupa yakası ve anadolu yakasıda ki her bölgeye hizmet veriyoruz, aynı gün içerisinde servis ekibimiz sizleri ziyaret ederek olası su kaçağının yerini buluyor. Su sızıntısını dert etmeyin bizi arayın su sızıntılarını bulalım.

Olası diğer sorunlar : duvardan su sızıyor, alt kattaki komşuya su damlıyor, duvarlarda su kabarcıkları, duvarda nemlenme ve su izleri, parke de ıslaklık, üst komşudan su sızıyor

Yorumlar (1)

 1. 21 Mart 2017
  Cevapla

  Merhaba

  Sivas’ta bir şubeniz var mıdır acaba?

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir