Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti

Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti

Tekirdağ ilinde su kaçağı tespit hizmeti sunan firmamız Protesisat, su kaçaklarını kırmadan, kameralı cihazlar ve akustik dinleme cihazları ile tespit ve kontrol ederek bulmaktadır. Tekirdağ su kaçağı bulma ve kanal açma servisimizi arayarak olası tüm ev ve işyerlerinde oluşan su kaçaklarınızı tespit ettirebilirsiniz.

Su Kaçağı Kendini Nasıl Belli Eder ?

Değerli müşterilerimiz, ev yada işyeriniz de bir su kaçağı varsa öncelikle, su vanası kontrol edilir, örneğin tüm vanalar kapalıyken su saati dönmeye devam ediyor mu gözlemlenebilir. Duvarlarda ıslaklık gibi nemlenme gibi bir reaksiyon var mı, yada zeminde bir ıslaklık, parkelerde kabarma gibi sorunlar yaşıyor musunuz ve kombi üzerindeki su basınç göstergesi kısa sürede sürekli düşüyorsa su kaçağının olup olmadığını anlaşılır.

Tekirdağ Kırmadan KAMERALI Su Kaçağı Bulma

Firmamız, uzman personelleri ve son teknoloji cihazları ile binalarda oluşan olası su kaçaklarını kırmadan bulmaktadır. Protesisat Tekirdağ şubemiz su kaçaklarını hangi cihazlar ile bulur,

Temiz Su Tesisatında ki Su Kaçakları Nasıl Bulunur ?

Firmamız temiz su tesisatınız daki su kaçaklarını akustik dinleme cihazları kullanarak, etrafı kirletmeden ve düzeninizi bozmadan ve kırmadan gürültüsüz bir şekilde su kaçaklarını bulmaktadır.

Pis Su Tesisatında ki Su Kaçakları Nasıl Bulunur ?

Pis su tesisatınızda bir su kaçağı varsa, en belirgin özelliği su sızan yerdeki suyun kokusu ve rengi farklı olur, bu tip pis su tesisatı kaçaklarında kameralı cihazlar kullanırız, kameralı cihazlar sayesinde gider boruları baştan başa kontrol edilir, gider borularında çatlak, kırık yada farklı bir sorun var mı tespit edilir.

Tekirdağ Su Kaçağı Tespiti Hizmet Bölgelerimiz

Kıymetli müşterilerimiz, Protesisat su kaçağı tespiti ve kanal açma tesisat firması olarak Tekirdağ iline bağlı, Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa ve Şarköy ilçelerine ve tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

Adres : Ataturk mahallesi İstiklal cad. 75/10 Kapaklı / Tekirdağ

Tel : 0282 717 01 89

Gsm : 0532 163 08 25

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir