Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Tesisat Kaçak Tespiti

Konutlarda, işyerlerinde bulunan temiz su tesisatlarında ya da atık su tesisatlarında zaman zaman kaçaklar meydana geliyor. Bu kaçaklar hayatı yaşanmaz hale getirebiliyor. Temiz su tesisatlarında meydana gelen su kaçağı, fatura giderlerinde şişirebiliyor. Gider borusundaki kaçak ise atık suların eve ya da yerine baskına sebep olabilir. Tesisat kaçağı bulma hizmetleri için uzman ekiplerden destek alınması gerekiyor. Modern cihazlarla hizmet veren profesyonel tesisat ustaları, temiz su ya da gider borusundaki bütün su kaçaklarını ve sızıntılarını kısa bir süre içinde tespit ediyor.

Binalarda tesisatın büyük önemi vardır. Bu nedenle de olası bir kaçak ve benzeri bir durumdan dolayı bina tesisatında sorun yaşanması birçok problemi de beraberinde getirmektedir.

Eğer binanızdaki tesisatta kaçak olduğunu düşünüyorsanız, yapmanız gereken tek şey size bu kaçak problemi için profesyonel hizmet sunabilecek firmalar ile görüşmektir.

Tesisat kaçağı tespit hizmeti alabileceğiniz firmalar sayesinde, binanızda oluşan bu problemden hızlı ve kısa bir süre içerisinde kurtulma imkânı bulabileceksiniz. Bu sebeple de böyle bir problemin var olduğundan şüpheleniyorsanız, mutlaka profesyonel bir ekip ile görüşmeniz gerekmektedir. Çünkü bu tür ekipler teknolojik cihazlar kullanılarak kaçın nerede meydana geldiği ve hangi maddeden kaynaklandığı gibi problemleri kısa süre içerisinde tespit etmekte ve bu işlem için herhangi bir şekilde kırma işlemi uygulamamaktadır. Böylece tesisat kaçağı tespit hizmeti mümkün olan en hızlı süre içerisinde size sunulmakta ve oluşan bu kaçak probleminden en kısa sürede kurtulmanız amaçlanmaktadır. Bu sebeple de, tesisat kaçağı tespit hizmeti alacağınız firmanın teknolojik ekipmanlar kullanıp kullanmama durumuna dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir.

Su Kaçaklarında Modern Cihazlar Kullanılmalı

su-kacak-tespitiTesisat kaçağı bulma işlemlerinde modern yöntemlerle oldukça kolay olmaktadır.  Bu işlem klasik yöntemlere göre çok kısa bir süre içinde gerçekleşiyor. Üstelik geleneksel yöntemlerde eviniz şantiyeye dönüşebiliyor. Dolayısıyla kaçak bulma hizmetinin ardından tadilat işlemleri gerekiyor.

Oysa modern cihazlar tesisattaki su kaçağını kısa bir süre içinde ve güvenli bir şekilde tespit ediyor. Su kaçakları sadece binalarda değil bahçe sulama sistemlerinde de meydana gelebiliyor. Bu gibi yerlerdeki tesisat kaçağı bulma işlemi de akustik dinleme cihazlarıyla gerçekleştiriliyor. Bu cihazlar yerin 3 metre altında meydana gelen sorunları bile çok kısa bir süre içinde tespit edebiliyor.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir