Parke Altından Logar Suyu Gelmesi

Soru Sahibi : Muhammet kahraman

İyi günler . Ewim bodrum kati. Bahçe tarafina bakan odamin duvarlarindan nemlenme başlayarak parkelerin altina su doldu ve binanin merdiven altindan hergun 2 kova su atiyorum. İski kanalizasyon suyu olduğunu tespit etti . Kanallari yeniledi fakat su kkesilmedi . Çevre binalardan boyali su döktuk fakat sonuç a..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 1 yıl önce 4 yanıt 1423 kez görüntülendi

Sıcak Su Tesisatında Patlama

Soru Sahibi : Vehbi Cömert

Merhaba, Oturduğum evde sıcak su tesisatı 2 yıl için 6 kez farklı yerlerde eklem yerlerinden patladı. Bu arızalarda genelde geceleyin özellikle evde olmadığım zamanlarda çıkıyor. Bu anormalliğin sebebi ne olabilir ? Kombinin sıcak su çıkış basıncı ile alakalı olabilir mi? Veya ana vanadan gelen basınç fazla ..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 1 yıl önce 1 yanıt 2124 kez görüntülendi

Banyo gider borusunun etrafından alt kata su sızıntısı var

Soru Sahibi : NURİ KESKİN

Alt komşumun banyosunun tavanında, bizim su giderinin geçtiği borunun altından su damlıyor. Ancak bu damlama sürekli değil 1-2 gün damlıyor kesiliyor. Bazen 1 ay bazen 2 ay damlama olmuyor ve tekrar su sızıntısı aynı yerden damlamaya başlıyor. Damlayan su berrak yani temiz su gibi görünüyor. Banyo giderine bo..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 3 yıl önce 2 yanıt 27826 kez görüntülendi

Banyo havalandirma penceresi disindan su akiyor

Soru Sahibi : ali edis

Iyi aksamlar. Oturdugum bloklar yan yana insa edilmis ve diger binanin basladigi tarafta bulunan havalandirma caminin disindan su akiyor. Gunlerdir belli araliklarla su damlama sesi duyuyordum buyuk olsilikla yukaridan banyo kullanildiginda yapiyor. Bugun baktigimda camin disinda cesmeden akar gibi su gordum ..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 3 yıl önce 1 yanıt 6290 kez görüntülendi

banyonun dış duvarlarında su sızıntı var

Soru Sahibi : levent berker

6 ay önce banyomuzu yeniledik. duş teknesini kaldırdık. yerde fayans ile kullanıyoruz.Bir süre sonra banyonun dış duvarlarında nem olmaya kabarmaya başladı. Önce bir duvarda oldu orası kurudu izi kaldı sonra diğer duvarlara geçti orada hafif kurudu ama kabarmalar devam etmektedir. Şimdi kapının alt bölümünde ..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 3 yıl önce 1 yanıt 6409 kez görüntülendi