Banyo havalandirma penceresi disindan su akiyor

Soru Sahibi : ali edis

Iyi aksamlar. Oturdugum bloklar yan yana insa edilmis ve diger binanin basladigi tarafta bulunan havalandirma caminin disindan su akiyor. Gunlerdir belli araliklarla su damlama sesi duyuyordum buyuk olsilikla yukaridan banyo kullanildiginda yapiyor. Bugun baktigimda camin disinda cesmeden akar gibi su gordum ..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 1 ay önce 1 yanıt 1573 kez görüntülendi

banyonun dış duvarlarında su sızıntı var

Soru Sahibi : levent berker

6 ay önce banyomuzu yeniledik. duş teknesini kaldırdık. yerde fayans ile kullanıyoruz.Bir süre sonra banyonun dış duvarlarında nem olmaya kabarmaya başladı. Önce bir duvarda oldu orası kurudu izi kaldı sonra diğer duvarlara geçti orada hafif kurudu ama kabarmalar devam etmektedir. Şimdi kapının alt bölümünde ..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 1 ay önce 1 yanıt 2195 kez görüntülendi

evimin bodrumuna su geliyor

Soru Sahibi : Tekin Orhan

Merhabalar. Benim evimin bodrumuna temelin en alt kısmından ince ince su sızıyor. Belediyeden geldiler test için suyun içinde idrar olduğunu söylediler. Acaba sorunun binadan mi yoksa sokaktaki hattan kaynaklandığı bulunabilir mi ve bu işlem ne kadara malolur? teşekkürler. ...

Yanıtlandı
Su Kaçağı 5 ay önce 1 yanıt 5783 kez görüntülendi

Duvarda Nemlenme

Soru Sahibi : cihan çağdaş

merhabalar kolay gelsın salonumun duvarında nedenını bılmedıgım bır nemlenme var bahceden yada petekten sanıyordum fakat tuvalet gıderınden de olabılecegınden suphelenıyorum 6 aydan fazladır ne yaptımsa kurutamadım duvarımı zemın altında oldugu ıcın kırdırmakta ıstemedım yardımcı olabılırmısınız..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 7 ay önce 3 yanıt 5973 kez görüntülendi

Bina duvarında su izleri

Soru Sahibi : Nusret Kara

Merhaba, binamız 20 yıllık binadır, tesisat borularımızda asla bir sorun olmaması lazım çünkü biz 3 yıl önce bina tesisat borularını revize ettirmiştik. Binamızın iç duvarlarında nemlenme ve kabarma mevcut, sanırım bir yerlerden su geliyor ama bulamadık, bu konuda duvarlara zarar vermeden suyun yerini bulabil..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 7 ay önce 1 yanıt 5875 kez görüntülendi

Çatalca Yazlık Su Kaçağı Tespiti

Soru Sahibi : Ufuk Kırat

Çatalca olan yazlığımda binadan bağımsız olarak hidrofor, kombi, güneş panel sistemlerini var, binaya 20 m mesafede makine odası var tesisat binaya bu şekilde geliyor tüm su tesisat vanaları kapalı olduğu halde sayaç dönmeye devam ediyor bununla alakalı tespit nasıl yapılır ?..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 7 ay önce 1 yanıt 5785 kez görüntülendi

Lazerle kırmadan su kaçağı tespiti

Soru Sahibi : Tuba yalçınkaya

iyi günler çatalcada yeni bir binada oturuyorum alt komşumun dairesinde duvarlarda kararma ve kabarmalar var sorunun benim dairemden kaynaklandığını söylüyor ama benim dairemde bir sorun yok öyle olsa bende de bu sorun olmaz mıydı evimi kırdırmak istemiyorum lazerle su kaçağını bulup kırmadan tadilatını yapab..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 7 ay önce 1 yanıt 5751 kez görüntülendi

su akıntısı tamir eden firma

Soru Sahibi : Şule Albayrak

benim üst katımdaki komşumun banyosundan bana pis sular akıntı yapıyor, kendileri evde olmadığı zaman yada banyoyu kullanmadıkları zaman bu şekilde bir su akıntısı olmuyor, Akıntı yapan yer banyo yada tuvalet diye düşünüyorum tamir edilecek alanı kırmadan bulabiliyor musunuz ?..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 7 ay önce 1 yanıt 6058 kez görüntülendi