DÜKKAN TAVANINDAN SU GELİYOR

Soru Sahibi : Erkan Tolga

Dükkanımızın tavanından sürekli su geliyor daha önce usta çağırıp cihaz attık herhangi bir kaçak tespit edilmedi. Aralıksız gelmiyor örneğin 3 gün akıyor 1 ay akmıyor sonra tekrar . Neden olabilir bu, bir çok usta baktı ama kimse bir çözüm yolu bulamadı...

Yanıtlandı
Su Kaçağı 1 yıl önce 1 yanıt 1015 kez görüntülendi

Parke Altından Logar Suyu Gelmesi

Soru Sahibi : Muhammet kahraman

İyi günler . Ewim bodrum kati. Bahçe tarafina bakan odamin duvarlarindan nemlenme başlayarak parkelerin altina su doldu ve binanin merdiven altindan hergun 2 kova su atiyorum. İski kanalizasyon suyu olduğunu tespit etti . Kanallari yeniledi fakat su kkesilmedi . Çevre binalardan boyali su döktuk fakat sonuç a..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 4 yıl önce 4 yanıt 4419 kez görüntülendi

Sıcak Su Tesisatında Patlama

Soru Sahibi : Vehbi Cömert

Merhaba, Oturduğum evde sıcak su tesisatı 2 yıl için 6 kez farklı yerlerde eklem yerlerinden patladı. Bu arızalarda genelde geceleyin özellikle evde olmadığım zamanlarda çıkıyor. Bu anormalliğin sebebi ne olabilir ? Kombinin sıcak su çıkış basıncı ile alakalı olabilir mi? Veya ana vanadan gelen basınç fazla ..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 4 yıl önce 2 yanıt 11567 kez görüntülendi

Banyo havalandirma penceresi disindan su akiyor

Soru Sahibi : ali edis

Iyi aksamlar. Oturdugum bloklar yan yana insa edilmis ve diger binanin basladigi tarafta bulunan havalandirma caminin disindan su akiyor. Gunlerdir belli araliklarla su damlama sesi duyuyordum buyuk olsilikla yukaridan banyo kullanildiginda yapiyor. Bugun baktigimda camin disinda cesmeden akar gibi su gordum ..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 6 yıl önce 1 yanıt 7322 kez görüntülendi

banyonun dış duvarlarında su sızıntı var

Soru Sahibi : levent berker

6 ay önce banyomuzu yeniledik. duş teknesini kaldırdık. yerde fayans ile kullanıyoruz.Bir süre sonra banyonun dış duvarlarında nem olmaya kabarmaya başladı. Önce bir duvarda oldu orası kurudu izi kaldı sonra diğer duvarlara geçti orada hafif kurudu ama kabarmalar devam etmektedir. Şimdi kapının alt bölümünde ..

Yanıtlandı
Su Kaçağı 6 yıl önce 1 yanıt 7005 kez görüntülendi