Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Tavandan Su Akması Nasıl Önlenir?

Tavandan su akıyorsa, evin hangi bölümünün tavanından aktığına bakılır. Banyo ve tuvalet dışında evin herhangi bir odasında akıyorsa üst komşunuzun su tesisatında kaçak olabilir. Banyo ve tuvaletin tavanından su akıyorsa, yine üst kat komşunuzun banyo fayans arasından su sızıntısı olduğu için suyu alt katın tavanından damlatıyor olabilir. Banyoda bulunan su tesisatından da sızıntı olabilir. Üst komşunuzun tesisatında olan bu sorun sadece tavandan su akması olarak kendini göstermez. Bazen duvardan su akıyor da olabilir.

Tavandan Su Akıyor Ne Yapmalıyım?

 • İlk yapmanız gereken, üst kat komşunuzu durum hakkında bilgilendirin.
 • Tavandan su damlaması devamlı mı yoksa belli aralıklarla mı olduğu kontrol edilir.
 • Devamlı akıyorsa yüksek ihtimal üst kat komşunuzun temiz su hattında bir çatlak vardır. Bu durumda profesyonel bir firmadan destek almalısınız. Kendi çabalarınızla bu sorunu çözemezsiniz.
 • Sadece geceleri akıyorsa, yine temiz su tesisatında bulunan kılcal bir çatlak olabilir ve sadece gece şebeke su basıncı yükseldiği için, çatlaktan su akıyordur. Bu durumda yine firmamızı arayıp destek alabilirsiniz. Akustik dinleme cihazları ile su sızıntılarını kırmadan tespit ediyoruz.
 • Tavandan gelen su sarımsı bir renkteyse (bazen koku da yapabilir) yine üst kat komşunuzun PVC gider hattında bir sorun olduğu anlamına gelebilir. Firmamız gerekirse PVC borusunun içini kamera ile kontrol ederek sorununuzun kaynağını bulabilir.
 • Komşunuzun banyosunun ve ya tuvaletinin fayans aralarından su sızıntısı da olabilir. Fayans aralarındaki derz dolgu iyi yapılmamış olabilir. Tuz ruhu gibi kimyasalları kullanmak derz dolguyu zamanla tahrip eder ve fayans arasına su girmesine neden olur. Komşunuz fayansların arasını yeniden derz dolgu yapmalıdır.
 • Bodrum katta oturuyorsanız ve duvardan su sızması söz konusuysa, duvarın diğer tarafında bulunan topraktan kaynaklanabilir. Eğer dış duvarlara su yalıtımı yapılmamışsa, topraktaki su duvarlardan su sızmasına neden oluyordur.

Suyun Tavandan Akması Nasıl Engellenir?

Evinizin tavanından su akıyorsa yapabileceğiniz bazı çözümler bulunmaktadır.

 • Üst kat komşunuza haber verip, dairesinin ana su vanasını kapatmasını söyleyin.
 • Ana vanayı kapattıktan sonra tavandan su sızıntısı durduysa, su tesisatında çatlak veya kırık olduğu netleşmiş olur. Bu durumda firmamızı arayarak yardım isteyebilirsiniz.
 • Ana su vanasını kapatmasına rağmen tavandan su damlaması devam ediyorsa, komşunuzun banyo fayans arasından su sızıntısı oluyordur.
 • Fayans arasından kaynaklanan su sızıntısını engellemek için fayans arasına tekrardan derz dolgu yapılırsa bu sorununuz çözüme kavuşmuş olur.
 • Eğer tavandaki su sızıntısı belli aralıklarla devam ediyorsa (bazen sarımtırak bir renkte de olabilir) komşunuzun PVC hattında su sızıntısı söz konusu olabilir. Bu durumda komşunuzdan PVC hattını bir süre kullanmamasını isteyiniz. PVC hattındaki sorununuzun çözümü için firmamızı arayabilirsiniz.
 • Saydığımız yöntemler, tavandan su akmasının nedenlerinden olabilir. Kesin bir kanıya varmak için firmamızdan destek almalısınız. İşinde uzman olan ekiplerimiz sorununuzun kaynağını tespit edip sizi bilgilendirebilir.

Çatıdan Su Sızması Nasıl Önlenir?

Dam akması nasıl önlenir? Çatı akması nasıl önlenir? Çatı akmasına çözüm isteyen çok sayıda telefon alıyoruz. Bu konu hakkında bir bilgilendirme yazısı yazmanının doğru olacağına karar verdik.

Çatıdan sızan su, güneşli havalarda da söz konusuysa bir yerde su kaçağı olabilir. Bu durumda zaman kaybetmeden firmamızdan destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Eğer sadece yağmurlu havalarda çatıdan su sızıntısı oluyorsa, çatıdan su sızmasını önlemek için çatı izolasyonu yapmanız gerekir. Eskiden çatı zeminine zift dökülerek bu işlem yapılırdı. Öncelikle tenekelerde satılan zift ısıtılırdı akışkan olması için, daha sonra çatı zemini iyice süpürülürdü toz kalmaması için. Zift, zemine dökülüp iyice dağıtılırdı. Tabi bu çözüm yolu çok zahmetli ve kısa ömürlü olurdu.

Bugün en çok kullanılan yöntemlerden biri membran. Membran hem ısı yalıtımı hem de izolasyon yerine geçen bir malzemedir. Halı gibi zemine serilerek döşenir. Uzun ömürlü olduğu için tercih edilen bu malzemeyi çatı izolasyonu için kullanabilirsiniz. Dam akması nasıl önlenir? Sorununuza bu şekilde çözüm bulmuş olursunuz.

Terastan Su Sızması Nasıl Önlenir?

Terastan su akmasının birden fazla nedeni olabilir. Sorunun kaynağını tespit etmek çok önemlidir. Sorun su tesisatından mı? PVC hattından mı? Yoksa çatı izolasyonundan mı? Tespit edilmesi gerekir. Bazen yağmur giderinden bile kaynaklanabilir. Firmamızı arayarak bu konuda bizden destek alabilirsiniz. Gelip terastaki su tesisatınızı akustik dinleme cihazı ile dinleyelim. Sorun su tesisatında ise hiçbir yere zarar vermeden sorunu tespit edelim.

Terastan akan suyun nedeni PVC hattı da olabilir. Eğer PVC hattındaysa kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içine bakıyoruz sorunu tespit edip, rapor halinde size sunuyoruz.

Bazen yağmur giderlerinde de tıkanıklık olabilir. Bu tıkanıklık nedeni ile su yağmurluktan akmaz ve taşma yapar. Bu durumda yağmurluğun tıkanıklığının açılması gereklidir.

Terasta bulunan fayansların arasından da su sızıntısı söz konusu olabilir. Fayanslar yapılırken, kullanılan derz dolgu kalitesiz olabilir ya da tuz ruhu gibi kimyasallar zamanlar derz dolguyu tahrip eder. Bu durumda yeniden derz dolgu yapılmalıdır.

Yorumlar (32)

 1. Ziyaretçi Gönül
  13 Mayıs 2022
  Cevapla

  Alt komşumuzun banyo tavanı akıtıyormuş bize sölediler bizim banyonun fayansında sıkıntı yok zaten silikonladik komple krozetin çevresinide.derz aralarınıda.simdi usta gelip krozeti sökecek bizim.altina bakıcaklarmış yine bulamazsa nokta atışı yapicakmis cihaz ile.krozeti söktürmek istemiyorum.ve aynı açılma benim tavandada var beton dökülmeye başlıyor üstten kaynaklı die düşünüyorum.usta üst kata çıkıp bakmış onların banyosu sağlam mış tavanındada bi sıkıntı yok.ben ara katta oturuyorum.benim üstümden bana tavan sıkıntı yaratıyor.alt komşuyada benden sıkıntı gidiyo.nasil iş anlamadım.aydinlatirsaniz sevinirim.krozeti sökmeden anlayamazlar mi bana krozetin sökülmesi mantıklı gelmiyor

 2. Ziyaretçi Semiha
  16 Ağustos 2021
  Cevapla

  uyuduğum odada tavandan su akıyordu. üst komşu tesisatla ilgili gerekli işlemleri yaptırdı. artık su akmıyor ama şimdi de önceden akan sudan dolayı rutubet kokusu var. bu durumda ne yapmalıyım?

 3. Protesisat çalışanı

  Tavan tamamen kuruduktan sonra yeteri kadar havalandırıp, tekrar boyatabilirsiniz.

 4. Ziyaretçi Samet batır
  30 Nisan 2021
  Cevapla

  5 yıldır hiç bir sorun yaşamadan oturduğum evimde, alt katta yapılmaya başlanan tadilattan sonra tavandan şu akmaya başladı. Üst katta oturuyorum ve alt katın tadilatı üst katı etkilerimi? 5 yıldır hiç sorunsuz olan evimde bu tadilattan sonra böyle bir sorun olması beni düşündürüyor. Fikriniz nedir? Teşekkürler.

 5. Protesisat çalışanı

  Alt kattaki tadilat işleminden dolayı böyle bir problemin ortaya çıkması pek olası değil. Üst kattaki dairenin tesisatlarını incelemeden net birşey söylemek mümkün değil. Üst katın tesisatlarında su kaçağı olma ihtimali yüksek.

 6. Ziyaretçi Sumeyye
  31 Mart 2020
  Cevapla

  Evımın mutfak tavanın gece gündüz su akıyor su tesısatını yaptırdık ama degısen bısey olmadı daha çok nem ve rutubet oldu yeserdı ne yapmamız gerekiyor lutfen cevap yazın ust kattakılerde yaptırdılar ama yone aynı

 7. Protesisat çalışanı

  Üst kattaki tadilat yeni yapıldıysa 1-2 gün kadar tavanda birikmiş sular akmaya devam edebilir ve rütubet oluşabilir. 1-2 günden fazla sürdüyse, su kaçağının asıl yeri tespit edilememiş veya yeni bir su kaçağı olabilir. Tesisatları kontrol etmeden net bir cevap vermek mümkün değil maalesef.

 8. Ziyaretçi Sumeyye
  31 Mart 2020
  Cevapla

  Benım mutfagımın tavanı akıyor butun su tesısatını yaptırdık ama hala yagmur gıbı akıyor acaba ne yapmamız gerekiyor

 9. Protesisat çalışanı

  Anlattığınız kadar ile su kaçağının olduğu anlaşılıyor. Tesisatı yenilemiş olmanız sorunsuz olacağının garantisini vermez, boru kaynağı esnasında problem olabilir, basınçtan dolayı kaçak oluşmuş olabilir, farklı bir problem de oluşmuş olabilir. Tesisatı kontrol etmek gerekiyor bu durumda. Firmamızı arayarak tesisatlarınızı kontrol ettirmek için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 10. Ziyaretçi Gamze YILDIRIM
  30 Eylül 2019
  Cevapla

  banyonun tavanı akıyordu üst komsumuza söyledik yaptırdılar ama hala akmaya devam ediyor ne yapabiliriz acaba

 11. Ziyaretçi Ömer Faruk Durmuş

  Gamze Hanım; Üst kattan su akıyor olması bir kaç soruna dayanmaktadır. Bu sorunlar dikkate alındığında komşunuz tam olarak neyi yaptırdı. Alt kata akan suyun önüne geçmek için öncelikle üst katın tesisat boruları kontrol edilmelidir. Her tesisat borusundaki alt kata su sızması farklı belirtiler göstermektedir. Çift daire üzeri yada her katta iki daireden daha fazla daire varsa, alt kata su sızması üst kattan değilde yanındaki daireden de kaynaklanabilir. Bununda dikkate alınması gerekir. Üst katın fayanslarından da alt kata su sızabilir. Bunun için kesin bir şey söylemek güç ancak profesyonel bir ekip tarafından detaylı bir inceleme yapılması gerekir.

 12. Ziyaretçi izzettin güner
  20 Ağustos 2019
  Cevapla

  - Alt katın tavanından su akıyor - Alt katımız banyo tavanından su akıyor şikayetiyle bize geldi. Komple derz dolgu çektim. Ve bir gün banyoyu hiç kullanmadım ertesi gün komşuya inip sorduğumda halen su akıyor dedi. Derzden sonra banyoyu kullanmamama rağmen suyun akması tabanda su birikmesinden olabilir mi. Derzden sonra en geç ne zaman su kesilir.

 13. Ziyaretçi şenay
  24 Haziran 2019
  Cevapla

  ; sıfır bir daire aldık.eve oturduktan sonra aşağıdaki boş daireye ve onun bir altındaki dolu olan daireye su sızıntısı olduğunuzu fark ettik.öyleki camdan aşağı katın banyo tarafına baktığımda dış cepheden bile sızıntı şeklinde aktığını gördüm. boş daireye girip baktığımda ise moralim iyice bozuldu tavanın lamba arasından dehşet derecede su akıyordu. hemen yan tarafta kalan ayrı wc nın fayans aralıgındanda su akıyordu.akan su temizdi. pis bir su değil. bu ne olabilir ve bunun çözümü nedir. biz banyo ve wc kullanamıyoruz diğer katlara su gidiyo bu sadece biizm kattaki bir problem midir. yoksa diğer katlarda da problem var mıdır. en üst kattan 1. kata su sızar mı?

 14. Ziyaretçi EZGİ TEKİ
  24 Ocak 2019
  Cevapla

  - Çatı Katında Oturuyorum Tavan Su Alıyor - çatı katında oturuyorum ve çatımız beton aşırı yağmurlarda tavanım kabarmaya nemlenmeye başladı henüz akmıyor ama büyük ihtimal akacak cünkü yağmur 1 hafta daha yağacak en azından akmadan müdehale edilebilir mi? yani yağmur yağmaya devam ederken ıslakken birşey yapılabilir mi? konuyla ilgili acil yardımcı olabilir misiniz?

 15. Ziyaretçi Tuğba öz
  23 Aralık 2018
  Cevapla

  Bizim evimiz 2005 yılında yapılan müstakil bir ev üstümüzde daire yok bu seneye kadar herhangi bir sorunumuz yoktu fakat bu yıl kış yüzünü göstermesiyle birlikte evin tavanlari (özellikle mutfak ve salon) çok yoğun bir şekilde rutubet almaya başladı ayrıca salonda duvar köşelerinde de bu sorun mevcut.. Dış cephede ısı yalıtımı için köpük var.. sorun yağmurların başlamasıyla birlikte baş gösterdi biz tavanlari siliyoruz fakat yine aynı hali alıyor.. ne yapmamızı önerirsiniz yardimci olursaniz sevinirim

 16. Protesisat çalışanı

  Sorunun bir anda ortaya çıkmasının sebeplerinden biri yağmur olukları tıkanmış olabilir. Yağmur oluğu tıkandığında yağmur yağdığı sırada oluklarda biriken su çatı katına akar bu durumda evin tavanında rutubet oluşmasına sebep olur. Çatı akmasına pratik çözüm yollarından biri yağmur oluğu tıkanıklığını açmaktır. Çatıdan su sızması nasıl önlenir derseniz, ekiplerimizin gelip incelemeden net bir şey doğru olmaz. Cihazlarla yapılan çalışmalar sonucunda tavandan akan suyun kaynağı tespit edilir.

 17. Ziyaretçi Hayati
  10 Aralık 2018
  Cevapla

  cam balkon yaptırdım üstüne çatıda yapıldı. dış yüzeyi alüminyum kompozit panel kullanıldı araya taş yünü iç kısma Lambri...çatı kenarları çekomastikle izole edildi. Yağmurlarda kenarlardan damla damla bir çok noktadan sızıntı olduğunu gördüm. çatıcı çağırdım tüm çatı membran ile kapatıldı vida noktaları dahil ince bir işçilikle. yağmur yağdığında yine aynı eski noktalardan su ızıntısı olduğunu gördüm. Çatıcı olayı anlayamadı. bu işlemden sonrada sızıntı olursa yapacak bişey yok kesin kaçırmaz demişti. şimdi çözüm arıyorum , yardımcı olabilirmisiniz

 18. Protesisat çalışanı

  Çatı ile ilgili bir sorun olmadığına göre, yağmur oluklarından kaynaklı bir sorun olabilir. Yağmur oluklarında veya yağmur oluklarından aşağıya doğru inen pimaş borularında çatlak veya kırık olursa bu noktadan su sızıntısı olur. Diğer bir ihtimal ise yağmur oluklarında tıkanıklık söz konusu olabilir. Yağmur suyu oluklarda birikirse çatı katına sızar ve bu durum sorunlar meydana getirir. Çatı katına sızmasa bile dış cephenin duvarına sızarsa yine sorunlar meydana gelir.

 19. Ziyaretçi Ferhat Bektaş
  13 Kasım 2018
  Cevapla

  Her zaman yağmurlu havalarda evin damı akıyor. Çatı yalıtımından tutunda, çatı katının betonunu bile su sızdırmaz yalıtım ile kapladık. Ancak yağmur yağdığında yatak odasından evin damı akıyor.

 20. Protesisat çalışanı

  Yağmurlu havalarda evin damı akıyorsa, yağmur oluklarında bir sorun olabilir. Ya da yan binanın çatısından sizin duvar dibine su akıyor olabilir. Tüm bunların yanı sıra çatı katında bulunan bir tesisat borusunda su kaçağı da olabilir. Yağmur oluklarında tıkanıklık meydana geldiğinde, yağmur suyu oluklarda birikir ve duvar dibine akmaya başlar. Bu gibi sorunlarda çatı akmasına pratik çözüm yolu yağmur oluğu tıkanıklığını açmaktır. Yan binada bulunan su kaçağı da sizin evin damının akmasına sebep olabilir. Bunun için detaylı bir araştırma yapılması gerekir.

 21. Ziyaretçi Melike Polat
  12 Kasım 2018
  Cevapla

  Bizim evin salonunun tavanında sürekli rutubet oluşuyor. Ancak ben en üst katta oturuyorum. Üst katta daire olmadığı için su kaçağı olacağını sanmıyorum. Ancak salonun tavanındaki rutubete çare bulamadım. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

 22. Protesisat çalışanı

  Üst katta daire olmaması, tesisat borusu olmadığı anlamına gelmez. Çünkü güneş enerji sistemleri olsun, su deposu olsun bu gibi durumlarda çatıda tesisat borusu olur. Ancak sizin salonun tavanında meydana gelen rutubet su borusundaki kaçaktan olacağı kesin değildir. Rutubet oluşması, yağmurlu havalarda artıyor mu yoksa her zaman sabit mi? Bu bilgileri vermediğiniz için çatı yalıtımında da sorun olabilir. Dam akmasına kesin çözüm için su kaçak tespit çalışması yapılmalıdır.

 23. Ziyaretçi İlker Taşdemir

  Banyoda evin damı akıyor. Yan dairede benim dairenin banyosu ile bitişik olan kısımda da aynı sorun var. Biz en üst katta oturuyoruz. Çatıda su kaçağı mı var yoksa çatı su akıtıyor mu bilmiyoruz. Yardımcı olur musunuz?

 24. Protesisat çalışanı

  Çatı akmasına pratik çözüm aranırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de çatı akması yağmurlu havalarda mı oluyor yoksa her zaman mı oluyor? Yağmurlu havalarda çatı su akıtıyorsa çatının yalıtımında bir sorun olabilir, bir çatı ustası ile anlaşıp kontrol ettirmelisiniz. Yağmurlu havalarda çatı akmasının bir başka sebebi ise yağmur oluğunun tıkanmasıdır. Yağmur oluğu tıkanıklığı robot cihazla açılarak sorun giderilebilir. Yağmur olmamasına rağmen çatı su akıtıyorsa, çatıda bulunan tesisat borularında su kaçağı tespiti yapılmalıdır. Bu sayede dam akmasına kesin çözüm bulunabilir.

 25. Ziyaretçi Ümit Sarı
  5 Kasım 2018
  Cevapla

  Evimiz yeni yapıldı. Çatısını geçen sene yaptırdık. Ancak bu aralar yağmurlu havalarda çatı su akıtıyor. Çatıda bir sorun olacağını sanmıyorum çünkü yapılması gereken yalıtım ve benzeri işlemler hassasiyetle yapıldı. Ama yağmur yağdığında evin damı akıyor ne yapmalıyım?

 26. Protesisat çalışanı

  Yağmurlu havalarda çatı akması sık yaşanan sorunlardan biridir. Genellikle çatıda su yalıtımı olmaz, çatı kaplamasında sorun olur ve yağmur yağdığında evin damı akıyor. Siz yalıtım yapıldığını ve çatının yeni olduğunu belirttiğiniz için bu ihtimali eleyebiliriz. Çatı su akıtıyor olmasının bir diğer sebebi, çatıda bulunan tesisat boruları olabilir. Çatıda bulunan ve güneş enerjisi ile sıcak su elde etmek için tesisat boruları bulunur. Bu borularda bir sorun olması durumunda, dam akmasına sebep olur. Çatı akmasına pratik çözüm yollarından biri, çatıya çıkan tesisat borularındaki suyu kesmek olacaktır. Suyu kestikten bir kaç gün sonra çatı akması durursa sorunun kaynağı bulunmuş olur. Borunun tamir edilmesi gerekir. Çatı akmasının bir diğer sebebi ise yağmur oluklarıdır. Yağmur oluğu, ağaç yaprakları yüzünden tıkanabilmektedir. Bu durumda yağmur yağınca olukta biriken su çatıya akar ve çatı akmasına sebep olur. Dam akmasına kesin çözüm yolu ise, yağmur oluğu tıkanıklığının açılmasıdır. Firmamızdan servis talep ettiğinizde ekiplerimiz çatı akmasının kesin sebebini tespit ederek onarımını yapacaklardır.

 27. Ziyaretçi Ayla Soner
  4 Kasım 2018
  Cevapla

  Evin damı akıyor ne yapmalıyım? Çatı su akıtıyor diye yalıtım yapmıştık ama yine çözüm olmadı. Çatı akmasına pratik çözüm öneriniz var mıdır? Bu konuda yardımcı olur musunuz?

 28. Protesisat çalışanı

  Çatı akmasına pratik çözüm maalesef bulunmamaktadır. Çatı akmasının sebebi belirlenmelidir. Aksi halde dam akıntısına kesin çözüm bulunamaz. Çatı su akıtıyor diye yalıtım yaptıysanız çatı katından tesisat boruları geçiyor olabilir. Tesisat borularında su kaçak tespiti yapılmalıdır. Tesisat borusu yoksa bile, yağmur oluklarından çatı su akıtıyor olabilir. Bu durum yağmurlu havalarda evin damı su akıtıyorsa söz konusudur. Çatı oluklarında özellikle sonbahar mevsiminde tıkanma olayı çok sık yaşanmaktadır. Rüzgârla savrulan yapraklar, yağmur oluklarına dolarak tıkanıklığa sebep olur. Yağmurlu havalarda, yağmur oluğu da tıkalı olduğu için su çatı katına akar. Bu durum dam akmasına sebep olur. Robot cihaz ve kameralı görüntüleme cihazı ile yağmur olukları kontrol edilmelidir.

 29. Ziyaretçi muhittin
  9 Aralık 2017
  Cevapla

  yağmur nedeni ile çatı dan odama su sızdırıyor bu konuda yardımççı olurmusunuz

 30. Ziyaretçi Fadime köksoy
  26 Kasım 2017
  Cevapla

  - Binaya suyun az gelmesi - Yaklaşık 2 yıl önce yeni yapılan binamızdaki musluklardan su sürekli ince olarak, kesik kesik akıyor. Belediye 2 gün önce geldi bütün yolu kazdı genel su borusuna bağladık dedi, hala maalesef bozuk akıyor, tayzik hiç yok. bizde binanın genel tıkanıklık oldugunu düşünüyoruz.bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?

 31. Ziyaretçi alya simay
  26 Kasım 2017
  Cevapla

  ÜST TAVANDAN SU AKIYOR YARDIM..! Üst tavandan su damlacıkları oluştu. Sürekli gece gündüz damla damla akıyor. yukarıki komşumuz yeni tesisat yaptırdı. tesisattan sonra oldu. Şimdide salonun kenar tavanından akmaya başladı ne yapmamız gerekir.?

 32. Ziyaretçi Tülay karaosmanoğlu

  Ara kattaki dairemin tavanından yağmur yağdığında su akmaya basladı. Tek bir odada ve sadece benim dairemde yaşanıyor sorun. Disardan bakıldığında yağmur sadece bu daireye yağmış gibi duvarlar ıslak durumda. çatı olukları dolmuş kırılmış ve sızıntı yapıyor olabilir ve bu sizin kata vurmuş malesef denildi. Bu mümkün mü? Yada Dis cephe ile alakalı olabilir mi?

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir