Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma servis hizmeti veren firmamız, 12 servis aracımız ile kırma dökme olmadan tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, pimaş, logar, rögar ve kanal tıkanıklığı açma hizmeti sunar. Firmamız başta merkez İstanbul olmak üzere, İzmir, Ankara ve Bursa da şubeleri bulunun kurumsal tesisat firmasıdır. Bizleri arayarak tıkanıklık sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır ?

Tıkanan tuvaletlerin neden tıkandığını anlayabilmek için kameralı görüntüleme cihazları kullanırız, bu cihazlar sayesinde tıkanan tuvalet giderleri görüntülenir ve tıkanan nesnelerin boyutuna göre, robot cihazımız tıkalı olan alana müdahale etmektedir. Kırma ve dökme olmadan son derece gelişmiş teknoloji harikası cihazlarımız ile tuvalet tıkanıklık sorunlarını kısa sürede açıyoruz.

Tıkalı Boru Nasıl Açılır ?

Binalarda en sık yaşanan sorunların başında tesisat borularında meydana gelen tıkanıklıklar geliyor. Bu sorun hayatı tam anlamıyla kabusa çeviriyor. Yaşanan bu sıkıntıdan kurtulmanın en güvenli yolu da Protesisat firmamızdan hizmet almaktan geçiyor. Firmamız teknolojiyi yakından takip ederek en güvenli hizmeti sunuyor. Son teknoloji ile tasarlanan robot cihazlar ile yaşanan bütün sorunları kısa bir süre içinde ortadan kaldırıyoruz.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır ?

Lavabo tıkanıklıkları, lavabolara atılan yağlı yemek artıkları, çay çöpleri gibi atıklardan tıkanır, son teknoloji robot cihazlar ile tıkalı olan lavaboları kolaylıkla açıyoruz, kameralı görüntüleme cihazlarımız ile de lavabo giderleriniz görüntülenerek olası farklı ne sorunlar var tespit edilir, tespit edilen tüm sorunları sizlere raporluyoruz.

Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Pimaş borularının tıkanıklığı için kayıt özellikli kameralı cihazlarımız ile pimaş borularının içini görüntüleriz, görüntüleme sonrasında pimaş hattınızı tıkayan maddeler tek tek görünerek hangi aparatla pimaş açma işlemi yapılacak kararı verilir, akabinde robot tıkanıklık açma cihazlarımız ile kısa sürede pimaşları açarız.

Tıkanıklık Açarken Kullandığımız Cihazlar !

 • Tıkanıklığı görüntülemek için kameralı görüntüleme cihazları kullanırız
 • 30 farklı aparatı mevcut olan robot tıkanıklık açma cihazları kullanırız.
 • uzun mesafeli boruların tıkanıklığını açmak için, sinyal bulucu cihazlar kullanırız.
 • Tıkanan boru hattının temizliği için basınçlı su gönderme cihazı kullanırız.

Tıkanıklık Açma Servisi, Protesisat !

Türkiye’nin lider tesisat firması Protesisat, yüzbinlerce mutlu müşterisi arasında katılmak için bizimle iletişim kurun, İstanbul merkezli firmamız, Ankara, İzmir, Bursa gibi metropol illlerde şubeleri bulunun lider tesisat firmasıdır. Firmamızı arayarak servis kaydı oluşturabilir, aynı gün içine arıza kaydı bırakabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun tek fiyat politikası ile hizmet vermekteyiz, sizde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız Protesisat’ı tercih edin.

Yorumlar (4)

 1. Ziyaretçi Feyzullah uğur

  evin lavabosu sürekli tıkanıyor daha önce robotla açtılar, her ay aynı sorunu yaşıyoruz, bu sefer robotla açtırmak yerine kamera ile pimaşlara baktırmak istiyoruz, esenyurt firizköy e servisiniz varmı ?

 2. Protesisat çalışanı

  Sayın Feyzullah bey, Protesisat olarak İstanbul esenyurt ilçesinin tüm semtlerine hizmetimiz bulunmaktadır. Sorunun tespiti için elbette kameralı cihazlar kullanırız, hatta yaşanan sorunu tespit eder sizlere yapılması gereken işlemler için bilgilendiririz. iyi çalışmalar

 3. Ziyaretçi ayşe zorlu
  23 Haziran 2016
  Cevapla

  sayın yetkili oturduğumuz bina 30 yıllık, tüm dairelerde 3 ayda bir tuvalet taşması yaşıyoruz, tesisatçılar bunu çözemiyor, yaptık diyorlar 3 ay sonra yine tıkanıyor, kalıcı bir çözüm sağlıyormusunuz ?

 4. Protesisat çalışanı

  Ayşe hanım, binadaki tesisat borularını ve bina önündeki logarı kameralı cihazla kontrol ederek sorunu tespit etmemiz gerekiyor, bazen tesisat hatlarında yağlanma olur ve sürekli tıkanma yaşanır bazende logar tıkandığı için tuvaletler taşma yapar, kameralı cihazlar ve robot makinelerle kısa sürede tıkanıklığın sebebini tespit eder açarız, bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir