Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Donmuş Su Tesisatı Nasıl Çözülür ?

Donmuş Su Tesisatı Nasıl Çözülür ?

Suların donma sorunu en çok ülkemizde oldukça sert geçen kış mevsiminde sıklıkla yaşanan bir sorundur. Özellikle eksilere düşen sıcaklıklara bağlı olarak sular donarak kullanılamaz hale gelmektedir. Sadece dışarıda kalan su boruları değil aynı zamanda dışarıda bulunan su saatleri bile donmaktadır. Özellikle o..

Devamını Oku

Batarya Nasıl Sökülür ?

Batarya Nasıl Sökülür ?

Lavabo bataryası ile ilgili damlatma yada iyi kapanmama sorunu yaşıyorsanız çözüm olarak lavabo bataryasını değiştirmek doğru bir karar olacaktır. Öncelikli olarak açık olan su saatinde ki ana vanayı sıkıca kapatınız. Vanayı kapattıktan sonra borularda kalan suların boşaltılması için herhangi bir musluğu açın..

Devamını Oku

Ayaklı Lavabo Nasıl Sökülür ?

Ayaklı Lavabo Nasıl Sökülür ?

Öncelikli olarak ayaklı lavabonun tamamen sökülmesi işlemini lavabonun üzerindeki bataryayı sökmeden yapamayacağınızı belirtmek isteriz. Bunun için de lavabo nasıl sökülür konusu ile ilgili sizler için hazırladığımız yazımızı okuyabilirsiniz. Ayaklı lavabo sökme işlemine ilk olarak düz bir tornavida kullan..

Devamını Oku