Tesisat Sorunları Soruları

Pis Su Borusu Ses Yalıtımı

Soru Sahibi : arif katrancı

4-5 yıllık bir binanın giriş katında dairem var. Daire sıfır, hiç oturulmadı oturmayı düşünüyorum ama bir şey fark ettim; banyo ve salondan aşırı derecede üst kattakilerin döktüğü su sesi geliyor ve bu durum çok rahatsız ediyor.  Salonda görünürde boru yok, banyo ise asma tavan ile kapatılmış gibi. Bu sesten ..

Yanıtlandı
Tesisat Sorunları Soruları 5 yıl önce 3 yanıt 18956 kez görüntülendi

Sıcak Su Tesisatında Patlama

Soru Sahibi : Vehbi Cömert

Merhaba, Oturduğum evde sıcak su tesisatı 2 yıl için 6 kez farklı yerlerde eklem yerlerinden patladı. Bu arızalarda genelde geceleyin özellikle evde olmadığım zamanlarda çıkıyor. Bu anormalliğin sebebi ne olabilir ? Kombinin sıcak su çıkış basıncı ile alakalı olabilir mi? Veya ana vanadan gelen basınç fazla ..

Yanıtlandı
Su Kaçağı Soruları 5 yıl önce 2 yanıt 14035 kez görüntülendi

Pis Su Borusundan Gelen Su Sesleri

Soru Sahibi : Hikmet CAN

Merhaba bir apartman dairesinin giriş katında oturuyorum. Daireyi 5 ay önce aldım. 2+1 amerikan mutfaklı daire, üst katlar ise 3+1 ayrı mutfaklı. Genç odamızın yanında aynı özeliklere sahip yan dairenin genç odası var. Üzerimizde 6 kat var. Genç odasının üstünde mutfak ve banyo wc buluyor. üst katlarının gide..

Yanıtlandı
Tesisat Sorunları Soruları 6 yıl önce 2 yanıt 12473 kez görüntülendi

çamaşır makinesi bağlantısı

Soru Sahibi : Gülcan Uzan

Merhaba, servis ücretsiz destek vermediği için size sormak istedim, çamaşır makinesi arkasında iki tane 3 tane hortum var 2 si çeşmeye takılıyor biliyorum diğeri de gider borusuna takılıyor, 2 hortum için kararsız kaldım, yani hangisini sıcak suya hangisine soğuk suya takmam lazım, bilmediğim için çamaşırmaki..

Yanıtlandı
Tesisat Sorunları Soruları 8 yıl önce 1 yanıt 16989 kez görüntülendi