Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kameralı Su Tesisatı Kaçağı

Su tesisatında kaçak var ise detaylı bir tespit hizmeti sağlayabilmek için kameralı cihazlar kullanılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları tesisat giderleriniz de herhangi bir çatlama ve kırılmaları gözlemleyebilmek için kullanılmaktadır. Cihazın ekranın dan rahatlıkla pimaş daki hatalar gözlenmektedir, sadece su kaçağı tespiti için değil ayrıca tesisat borularındaki çökmeler yada eğrilmeler de görülmekte ve bu gözlemlemeler sonucunda gerekli onarım yapılmaktadır.

Kamera ile su tesisatı kaçağı nasıl bulunur videomuzu inceleyebilirsiniz.

Akustik dinleme cihazları ile de su kaçakları bulunabilmektedir, akustik dinleme cihazları su kaçağının yeri adım adım dinleyerek bulunur ve bu dinleme işlemlerinde rastgele kaçağın yerini bulmak için kırma ve dökme işlemi yapılmaz, işinde uzman ekibimiz son teknoloji dinleme cihazları ile noktasal olarak kaçağın yerini kısa sürede bulur.

Profesyonel bir hizmet almak için İstanbul’un tüm noktalarına servis sağlayan Protesisat firmamızı arayarak sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Aynı zaman da soru ve sorunlarınız ile ilgili bilgi almak için sitemizin canlı destek bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar (1)

  1. 21 Eylül 2016
    Cevapla

    İnsanların bilinçlenmesi gereken önemli konulardan biri olan su tesisatı problemleri ile ilgili paylaşmış olduğunuz makaleler için öncelikli olarak teşekkür etmek isterim.Evimin duvarında meydana gelen su sızıntısı sonrası internet üzerinden iyi bir çözüm arayışı içindeyken firmanızın sitesine rastladım ve gerekli bilgileri de sizlerle yaptığım telefon görüşmesinden sonra aldım.İki katlı evde oturan biri olarak üst kattaki su sızıntısını çözmek ve sorunun daha da büyümesini engellemek için hızlı bir hizmet talep ettim. Aldığım randevu sonrası evime bir ekip gönderildi.Evimde yaşadığım su sızıntısı temiz su giderinden kaynaklandığı için farketmem ve sizden yardım istemem zaman aldı. Fakat öylesine kaliteli ve işini iyi bilen bir ekibe denk geldim ki, ellerinde bulunan akustik dinleme cihazları ve kameralı cihazlar ile su kaçağını anında buldular ve su kaçağını kırma işlemine ihtiyaç duymadan giderdiler. Bu tarz hizmetler alan insanlar için bu çok önemli ki zaten siz de buna fazlasıyla önemseyen bir firmasınız, teşekkürler

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir