Mutfak lavabo giderinden pis su geliyor.

Soru Sahibi : Hasan ateş

Selamlar, benim sorunum mutfak lavabo giderinden suyun sürekli geri gelmesi. Lavabo açıcı kullanmamıza rağmen tekrar geliyor. Binalarımızın bitişik olduğu komşumda da aynı sorun var. Onun mutfak lavabosundan su geri geldiğinde benim mutfak lavabosundan da su geliyor. Acaba sorun nedir? Yardımcı olabilir mi..

Yanıtlandı
Tıkanıklık 4 ay önce 1 yanıt 3612 kez görüntülendi

Mutfak Gideri Tıkanıklığı

Soru Sahibi : Erdem FINDIK

Beş katlı bir binanın en alt katında oturuyorum. Mutfağın ana gideri 3- 4 ayda bir tıkanıyor. ilk tıkandığında bu rothenberger cihazı ile açıldı 3 ay sonra tekrar tıkandı o aletle tekrar açılmaya çalışıldı fakat başarılı olmadı daha sonra itfaiye çağırdık ana gidere su basıp açıldı. benim sorum borunun tıkand..

Yanıtlandı
Tıkanıklık 6 ay önce 1 yanıt 5229 kez görüntülendi

Bahçe katı gider tıkanması

Soru Sahibi : Halil Demircan

5 katlı 24 daireli bir binanın bahçe karında yani zemin katta oturuyorum sürekli bahçemdeki gider tıkanıyor ve su birikintisi oluyor bahçemde bütün binanın balkon ve mutfak gideleri burdaki gidere baglı bir çok tesisatçı geldi bugüne kadar fakat hiç biri sorunu çözemedi. Daha önceden belediyeye binanın altınd..

Yanıtlandı
Tıkanıklık 6 ay önce 1 yanıt 5346 kez görüntülendi

Tuvalet tıkanır mı

Soru Sahibi : Habibe Ozdemir

Dün akşam klozete birşey kaçtı sanırım, ancak şu an klozette sorun yok. Eğer tıkansaydı hemen belli olur muydu, aşağıdaki dairelere sorun olur mu, sorun olmayacağını anlamamız için ne kadar zaman geçmesi gerekiyor? Yardımcı olursanız seviniriz, ne yapacağımızı bilemedik...

Yanıtlandı
Tıkanıklık 11 ay önce 1 yanıt 7678 kez görüntülendi

Kanalizasyon Geri Tepmesi

Soru Sahibi : rıdvan yılmaz

Merhaba kanalizasyon giden atık sular geri tepiyor, binada ki tüm dairelerin lavabo ve tuvaletleri kullanıldığında pis sular geri geliyor, tıkalı olan tuvaletlermi yoksa bina önündeki logar mı diye düşünürken logarın kapağını açtığımızda suların yükseldiğini ve geri taştığını gördük, bu problem olmadan 3-4 gü..

Yanıtlandı
Tıkanıklık 12 ay önce 1 yanıt 9272 kez görüntülendi

sifon kokusu nasıl giderilir

Soru Sahibi : Murat Bahçeli

tuvalet sifonundan koku geliyor, tuvaletleri kullanmadığım halde kötü kokular evin heryerini sarıyor, evin tüm camlarını havalandırıyorum ama koku gelmeye devam ediyor, kokuların yüzünden evime misafir çağıramıyorum beni bu sorundan nasıl kurtarabilirsiniz. ..

Yanıtlandı
Tıkanıklık 1 yıl önce 1 yanıt 8219 kez görüntülendi