Duşakabin Giderinden Su Geliyor

Soru Sahibi : Esranur İ

Bir gün klozetimiz tıkanmış ve açtırmıştık. Bu gün klozetin sifonuna basınca duşakabindeki giderden kirli su geliyor ya da çamaşır makinesi çalıştığı zaman duşakabindeki giderden aynı kirli su geliyor. Ev baya eski muhtemelen tesisatı da hiç değişmedi. Bu sorunu nasıl çözebiliriz. Boruların değişmesi mi gerek..

Yanıtlandı
Tıkanıklık 2 yıl önce 1 yanıt 1903 kez görüntülendi

Karşı komşumun tuveleti sürekli tıkaniyor

Soru Sahibi : Ridvan bilmec

Merhaba istanbul halkalı istasyon mahallesinde oturuyoruz apartmanımız 3 senelik bina bodrum katta çift daireden oluşmakta daireler apartmanda bir rogar var ve benim dairemin hemen yanında Benim tam karşı dairemde sürekli tuvaletten tıkanıklık oluyor ve evi pis su basıyor 3 sefer 4 sefer açtılar fakat çözümle..

Yanıtlandı
Tıkanıklık 4 yıl önce 1 yanıt 2426 kez görüntülendi

Mutfak lavabo giderinden pis su geliyor.

Soru Sahibi : Hasan ateş

Selamlar, benim sorunum mutfak lavabo giderinden suyun sürekli geri gelmesi. Lavabo açıcı kullanmamıza rağmen tekrar geliyor. Binalarımızın bitişik olduğu komşumda da aynı sorun var. Onun mutfak lavabosundan su geri geldiğinde benim mutfak lavabosundan da su geliyor. Acaba sorun nedir? Yardımcı olabilir mi..

Yanıtlandı
Tıkanıklık 4 yıl önce 11 yanıt 31989 kez görüntülendi

Mutfak Gideri Tıkanıklığı

Soru Sahibi : Erdem FINDIK

Beş katlı bir binanın en alt katında oturuyorum. Mutfağın ana gideri 3- 4 ayda bir tıkanıyor. ilk tıkandığında bu rothenberger cihazı ile açıldı 3 ay sonra tekrar tıkandı o aletle tekrar açılmaya çalışıldı fakat başarılı olmadı daha sonra itfaiye çağırdık ana gidere su basıp açıldı. benim sorum borunun tıkand..

Yanıtlandı
Tıkanıklık 4 yıl önce 1 yanıt 7153 kez görüntülendi

Bahçe katı gider tıkanması

Soru Sahibi : Halil Demircan

5 katlı 24 daireli bir binanın bahçe karında yani zemin katta oturuyorum sürekli bahçemdeki gider tıkanıyor ve su birikintisi oluyor bahçemde bütün binanın balkon ve mutfak gideleri burdaki gidere baglı bir çok tesisatçı geldi bugüne kadar fakat hiç biri sorunu çözemedi. Daha önceden belediyeye binanın altınd..

Yanıtlandı
Tıkanıklık 4 yıl önce 7 yanıt 10990 kez görüntülendi

Tuvalet tıkanır mı

Soru Sahibi : Habibe Ozdemir

Dün akşam klozete birşey kaçtı sanırım, ancak şu an klozette sorun yok. Eğer tıkansaydı hemen belli olur muydu, aşağıdaki dairelere sorun olur mu, sorun olmayacağını anlamamız için ne kadar zaman geçmesi gerekiyor? Yardımcı olursanız seviniriz, ne yapacağımızı bilemedik...

Yanıtlandı
Tıkanıklık 5 yıl önce 2 yanıt 9137 kez görüntülendi