Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkandı nasıl açarım diye endişe etmeyin, Türkiye’nin tesisat lideri Protesisat tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder, profesyonel hizmet almanın en avantajlı ve garantili yolu..

Tuvalet Neden Tıkanır?

 • Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar
 • Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar
 • İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar
 • Poşetler, temizlik bezleri, pedler, çocuk bezlerinin gidere atılması tuvaleti tıkar
 • Kedi kumu, saksı toprağı gibi cisimler tuvaleti tıkar
 • Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar
 • Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar

Yukarıda belirtilenlerin haricinde farklı tıkanıklık sebepleri de olabilir. Bu sebeple kanal/boru görüntüleme kameraları ile tıkanıklığın nedeni teşhis edilmeli ve buna göre müdahale edilmelidir.

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmam Lazım?

Tuvalet tıkanıklığı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek sorunun geçici bir sorun mu yoksa kendiliğinden hallolmayacak bir sorun mu olduğunu anlamanız gerekir. Eğer giderdeki atıklar yavaş yavaş gidiyorsa, bir çubuk yada pompa ile gider deliğine baskı uygulayabilirsiniz, yada lavabo açıcı kimyasalları kullanarak deneme yapabilirsiniz.

Ancak kullanacağınız bu iki yöntem, basit tıkanıklıkta işe yaramaktadır. Basit tıkanıklık, giriş deliğine yakın ve ufak bir müdahale ile açılabilen tıkanıklıktır. Basit tıkanıklık dışındaki tıkanıklığı açmanız çok zordur.

Firmamız bu konuda yılların deneyimine sahiptir. Gider tıkanıklığını açmak için tasarlanmış robot cihazlar ile pimaş tıkanıklığını kesin olarak açmaktadır. Bunun için yapmanız gereken; firmamızı arayarak servis kaydı oluşturmanız. Servis kaydı oluşturduktan sonra, trafik yoğunluğuna göre en geç 2 saat içinde ekiplerimiz adresinize gelmektedirler. Servis ekiplerimiz tam teçhizatlı ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Kendim Açamadım!

Sifonu çekiyorum pislikler gitmiyor

Tıkanıklık çabalarınız sonucu açılmıyorsa ve daha fazla taşma yapıyorsa, bizi aramalısınız, Protesisat istanbul’un tüm noktalarına servis sağlamaktadır. Başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Ankara ve Bursada şubeleri bulunmaktadır.

Tuvalet Geri Taşıyor !

Bunun sebebi logarınızın tıkanmış olmasıdır, bina logarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar, yada 3. kattaki bir dairede oturuyorsanız, 4. kattaki komşunuz tuvaleti kullandığında sizde taşma yapıyor ise, sizin tuvalet kanallarınızın tıkalı olduğu anlaşılır. Tuvaletler taşma yaparken aynı şekilde lavabo giderlerinden, duş giderlerinden ve yer süzgeçlerinden de taşma yapabilir, hepsi tek bir gider kanalına bağlı olduğu için, herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapabilir.

Tuvalet Kokusu Neden Olur?

Tuvaletlerdeki tıkanıklık, ev ve iş yerlerinizde köktü kokuya sebep olur, sürekli temizlediğiniz halde tıkanıklık yüzünden koku bir türlü yok olmaz. Eğer evinizde parfümlerle ve temizlemekle yok edemediğiniz bir kötü koku, tuvalet veya gider kokusu varsa, tuvalet giderlerinizde, banyo veya lavabo giderlerinizden birinde tıkanıklık olabilir. Önlem alınmayan tıkanıklıklar, kirli su basmasına sebebiyet verebilir.

Türkiye’nin Lider Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisinden Destek Alın !

İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa şubelerinde hizmet veren Protesisat kanal açma servisimiz, tıkalı olan tuvaletlerinizi uzman personelleri ile kırmadan dökmeden açar, tıkalı olan tuvaletleri nasıl açıyoruz, hangi cihazları kullanıyoruz ?

Kameralı Cihazlarla Tıkanıklığı Görüntüleriz!

Tıkanan tuvaletleri açmadan önce kanallarda oluşan tıkanıklığın sebebini bilmemiz gerekir, Kameralı görüntüleme cihazları ile kısa sürede tuvaleti tıkayan nesne ve atıklar görüntülenir, tıkanıklığın türüne göre tuvalet açma işlemi yapılır.

Robot Cihazlarla Kırmadan Tuvalet Açma !

Tıkalı olan tuvaletler, kameralı görüntüleme cihazları ile görüntülendiğinde, tıkayan nesne ve atıklar tespit edilir, akabinde robot cihazlarımızın yay helozonlu uçlarına uygun aparatlar seçilerek tuvaletiniz kırma dökme yapılmadan açılır.

Tuvalet Nasıl Açılır Videomuzu İzleyin!

Tuvalet Açma Fiyatları ne Kadar ?

Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları konusunda bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizlere hızlı, kaliteli ve garantili bir şekilde çözümler sunan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.  Ayrıca firmamız lavabo tıkanıklıkları gibi çeşitli tıkanma sorunlarını da tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları gibi uygun fiyatlarla çok kısa sürelerde servis hizmeti sunar.

Yorumlar (56)

 1. Ziyaretçi Edanur
  30 Mayıs 2020
  Cevapla

  Sabah kalktığımızda giderin tıkalı olduğunu ve taşmayı farkettik. Firmanızı internetten buldum. Gerçekten çok pratik ve sağlam bir hizmet aldık. Asıl sorun ana giderdeymis. Sorunun kaynağını vesaire güzelce anlattılar. Elemanlarıniza çok tesekkur ederiz. Bu salgın zamanında yardımımıza koştular. Allah razı olsun.

 2. Ziyaretçi ertan
  26 Şubat 2019
  Cevapla

  iyigünler.çift taraflı tuvalet hattı olan binamızda bizim dairemizin olduğu tarafta periyodik olarak tıkanıklık meydana geliyor.bodrum kat daha altta olmasına ramen bizim giriş kattan geri tepiyor.çünkü bodrumdaki dairenin gideri diğer tarafta.en son çağırdığımız tesisatcı tabandan rögara giden boruda eğim yok dedi.bu sorunun en pratik çöüzümü nedir

 3. Protesisat çalışanı

  Ertan Bey; Atık su borularında eğim sorunu varsa, (bu sorun kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilir) kalıcı olarak sorunun çözülmesi için, eğimi yetersiz olan pimaş borusunun sökülüp yeniden uygun eğim verilerek döşenmesi gerekir. Aksi takdirde, sık sık tıkanıklık sorunu meydana gelir ve her defasında tuvalet tıkanıklığı açma için ödeyeceğiniz ücret maalesef boşa gidecektir.

 4. Ziyaretçi Münevver Kınabaş

  Sık sık alaturka tuvalet tıkanıyor. Bende her defasında lavabo açıcı ile açıyorum. Ancak son zamanlarda lavabo açıcı ile müdahale etmeme rağmen tuvalet tıkandı su gitmiyor.

 5. Protesisat çalışanı

  Alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım? Sorusunu soran bir çok kişi tuvalet tıkanıklığı açmak için lavabo açıcı kullanmaktadır. Ancak uzun süre lavabo açıcı kullanılması tuvalet borularına çok ciddi zarar verir. Tuvalet tıkanıklığı açmak için kullanılan lavabo açıcılar su ile kimyasal tepkimeye girer. Bu tepkime sonucunda yüksek ısı açığa çıkar. Bu ısının etkisi ile plastik olan tuvalet borusu büzüşür. Tuvalet borusunun içi büzüştüğü için girintili çıkıntılı olur. Bu durum sık sık tuvalet tıkanıklığı yaşanmasına sebep olur. Alaturka tuvalet tıkanıklığı açmak için bu gibi zararlı yöntemler denenmemelidir.

 6. Ziyaretçi Seher Bayrak
  9 Kasım 2018
  Cevapla

  Alaturka tuvalet tıkandı. Bu tuvalet tıkanması defalarca başıma geldi. Tesisatçı çağırdım tıkanan alaturka tuvaleti açmak için tel kullandılar ve açtılar. Ancak aradan birkaç gün geçince yine tuvalet tıkandı. Alaturka tuvalet tıkandı, ne yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz.

 7. Protesisat çalışanı

  Çağırdığınız tesisatçılar, alaturka tuvalet açma çalışmasında kameralı görüntüleme cihazı kullandılar mı bunu belirtmemişsiniz. Alaturka tuvalet tıkanıklığı veya klozet tıkanıklığı her zaman tel ile açılmaz. Bir çok daire sakini tuvaletim tıkandı su gitmiyor diye şikayette bulunur ve tel ile açmaya çalışır. Alaturka tuvalet tıkanıklığı açma çalışmasında kameralı görüntüleme cihazı kullanılması şarttır. Çünkü verdiğiniz bilgilere göre, tuvalet tıkanıklığının sebebi pimaş borusunda eğim sorunu olabilir. Tuvalet borusunda eğim sorunu olursa, tel ile tıkanıklık açılsa bile kısa süre sonra tıkanıklık tekrar meydana gelir. Bu gibi sorunlarda tıkanan alaturka tuvalet açma çalışması için, pimaş borusunun sökülüp yeniden uygun eğim verilerek döşenmesi gerekir.

 8. Ziyaretçi Arife Sarısu
  7 Kasım 2018
  Cevapla

  Evimdeki alaturka tuvalet tıkandı. Önce pompa ile sonra tel ile müdahale ettim. Ancak tuvalet tıkandı su gitmiyor bütün çabalarım sonuçsuz kaldı. Bu işlerden anlayan bir arkadaşım tuvalet taşının sökülmesi gerekiyor dedi. Ancak kiracıyım ve bu masraf ağır gelir. Alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

 9. Protesisat çalışanı

  Alaturka tuvalet tıkanıklığı açmak için evde kullanacağınız bütün yöntemleri denemişsiniz. Pompa veya tel kullanmanıza rağmen alaturka tuvalet tıkanıklığı açma çalışmanız sonuçsuz kalmışsa, tuvalet tıkanıklığına sebep olan cisim borunun daha derinlerinde olabilir. Bu durumda telin boyu yetişmediği için tıkanıklığa sebep olan cisme temas etmemektedir. Tuvalet tıkanıklığı her zaman yabancı bir cismin tuvalete kaçmasından kaynaklanmaz. Tuvalet borusunun eğimi yetersiz olabilir. Arkadaşınızın tuvalet taşının sökülmesi gerektiğini neye dayanarak söylediği bilinmez anca firmamız robot cihazla alaturka tuvalet tıkanıklığı açma çalışması yapmaktadır. Bu sayede tuvalet taşının sökülmesine gerek kalmaz ve hiç bir yeri kırmadan alaturka tuvalet açma çalışması kısa sürede tamamlanır.

 10. Ziyaretçi Kader zengin
  5 Kasım 2018
  Cevapla

  Bir kaç gündür alaturka tuvalet giderinde tıkanıklık var . Kendim bir şeyler denedim gideri açmak için ama tuvalet tıkandı su gitmiyor ve bütün çabalarım işe yaramadı. Başka türlü bu alaturka tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır?

 11. Protesisat çalışanı

  Alaturka tuvalet tıkanıklığı açma çalışmalarında uyguladığınız yöntemler hangileri belirtmemişsiniz. Evde alaturka tuvalet açma çalışmaları genelde sonuçsuz kalmaktadır. Yine de evde tuvalet açma yöntemlerinden bazıları bazılarına göre daha etkili olduğunu unutmamak gerekir. Mesela, pompa ile tuvalet açma çalışmasının yerine tel ile alaturka tuvalet açma çalışması daha etkili olmaktadır. Çünkü tel, pompaya göre borunun daha derinine müdahale etmenizi sağlar. Sonuçta evde uygulanan alaturka tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri, tuvaletin tıkanma sebebine ve tıkanıklığa sebep olan cismin borunun ne kadar derininde olduğuna göre etkili olmaktadır. Kesin ve sağlıklı alaturka tuvalet tıkanıklığı açma çalışması için robot cihaz ve kamera kullanılması şarttır.

 12. Ziyaretçi Handan DEMİR
  4 Kasım 2018
  Cevapla

  Alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım? Makalede belirttiğiniz yöntemlerden olan pompa ve teli kullandım ancak fayda etmedi. Alaturka tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır acaba lütfen çok zor durumdayım. Bu arada firmanızı arasam alaturka tuvaleti açarken borular yada fayanslar hasar alır mı?

 13. Protesisat çalışanı

  Tıkanan alaturka tuvalet nasıl açılır? Tıkanan tuvalet nasıl açılır? Ya da tuvalet tıkandı ne yapmalıyım? Gibi sorular en sık karşılaştığımız sorulardır. Müşterilerimiz, firmamız ile iletişime geçmeden önce kendi imkânları ile alaturka tuvalet tıkanıklığı açmak için bazı yöntemler denemektedirler. Ancak çoğu zaman işe yaramamaktadır. Bunun nedenini yazımızda da belirttiğimiz gibi basit tıkanıklıklar olduğu sürece işe yarıyor olmasıdır. Tuvalet tıkandı su gitmiyorsa, Protesisat'ın deneyimli su tesisat ustaları öncelikle kameralı görüntüleme cihazı ile borunun içini görüntüleyerek alaturka tuvalet tıkanıklığının sebebini tespit ederler. Ardından robot cihazla tıkanan alaturka tuvalet açma çalışması kısa sürede tamamlanır. Bu çalışmalar sırasında pimaş borusuna da fayanslara da hiç bir zarar verilmemektedir.

 14. Ziyaretçi Burak Polat
  29 Ağustos 2018
  Cevapla

  3 gündür olan tuvalet tıkanıklığı şikayetimizi sağolsun gelen Tugay ve Serdar usta 15 dakika içerisinde düzeltti. Müşteriye karşı ilgisinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.

 15. Protesisat çalışanı

  Memnuniyetinizi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz…

 16. Ziyaretçi Kader
  16 Ağustos 2018
  Cevapla

  ben 2. katta oturuyorum alaturka tuvalet ve banyo klozetinden su gitmiyor akşam birikmişti sabah kalktığımda gitmişti ama şu an tekrar su döktük yine gitmiyor tuvaletten gidince bu sefer banyodan çıkıyor ne yapmam gerekiyor acaba

 17. Protesisat çalışanı

  dairenizin ana gider borusu tıkandığı için birinden kullandığınızda diğer giderden geri tepiyor, iletişim numaralarımızdan irtibata geçerseniz kısa sürede robot makina ile kırmadan tıkanıklığı açabiliriz...

 18. Ziyaretçi erkan
  13 Ağustos 2018
  Cevapla

  İki gündür alaturka tuvaletimiz tıkalı su gitmiyor geri pislik geliyor eve koku yaşıyor klozet olmadığı için mecbur kullanılıyor ama sinir bozucu . ne yapabiliriz . İstanbul esenyurttan yazıyorum

 19. Protesisat çalışanı

  iletişim numaralarımızdan irtibata geçerseniz ekip yönlendirebiliriz..

 20. Ziyaretçi Emre Ç.
  1 Ağustos 2018
  Cevapla

  Arkadaşlar profesyonel bir şekilde , çok kısa bir sürede gelip servis verdiler. çok kısa sürede tuvalet tıkanıklığı problemini giderdiler. Gayet memnun kaldım, çok teşekkürler.

 21. Protesisat çalışanı

  Memnuniyetinizi paylaştığınız için biz teşekkür ederiz...

 22. Ziyaretçi engin
  7 Aralık 2017
  Cevapla

  10dk da tikaniklik acildi.zamaninda soylenildigi zaman geldi servis elemani.cok tesekkurler

 23. Ziyaretçi Fırat Türkoğlu

  internette tuvalet tıkanıklığı açma 99tl yazıyor ancak sizin 99 tl ye tuvalet açan firmalara itimat etmeyin kameralı cihazları yok, yeterli ekipmana sahip değiller, diye yazmışsınız, bu konuda biraz daha detaylı bilgi aktarabilirseniz sevinirim ? iyi günler

 24. Ziyaretçi Orhan
  21 Eylül 2016
  Cevapla

  Gün içerisinde sıklıkla kullandığımız banyo,tuvalet ve mutfaklarda oluşan gider tıkanmaları sonucu meydana gelen su sızıntıları huzursuz ortamların doğmasına neden olabiliyor.Biz de aile olarak tam bu durumu yaşadık,hem de 2 farklı bölgede,banyo ve mutfak olmak üzere. Çoğu zaman bu tarz sorunları ya kendi imkanlarımızca ya da profesyonel olmayan kişilerce halletmeye çalıştık ama bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine firmanızı aradım ve bu soruna çözüm getirilmesini istedim. Onlar da buna hızlıca cevap verdi. Evimize gayet profesyonel bir ekip gönderildi ve su sızıntısına neden olan gider tıkanıklığı kırmadan cihazlarla açılarak giderildi, sağlıklı bir sonuç elde edildi, çok memnun kaldık ve sizlere buradan da teşekkür etmek istedik. Bu devirde, önemsizmiş gibi gözüken bu su tesisatı işlerine böylesine önem verip, değerli kıldığınız için ayrıca teşekkür etmek isterim, hayırlı kazançlar, bol müşteriler.

 25. Ziyaretçi Defne
  9 Temmuz 2016
  Cevapla

  evimize gelen bir misafirin küçük kızı alaturka tuvaletin içine demir bir kapak dusurdu sorun olurmu diye dusunurken sizin sitenizi gördüm lütfen cevap verebilir misiniz . Yani ileri ki zamanlarda tikanirmi

 26. Protesisat çalışanı

  Defne Hanım, şuanda bir tıkanıklık yoksa endişe etmenize gerek yoktur, ancak sifonu çektiğinizde su yavaş gidiyorsa ilerde peçete dahi atsanız tıkanabilir, firmamız kameralı cihazlarla gider borularını görüntüler, bir sorun varsa sizlere raporlar, robot cihazlara tıkanıklığı kırma dökme olmadan kısa sürede açar, herhangi bir sorun yaşarsanız bizleri arayabilirsiniz. İstanbul'un tüm ilçelerine servisimiz mevcuttur.

 27. Ziyaretçi İmdat Uçar
  8 Temmuz 2016
  Cevapla

  girik katta oturuyorum, lavabo ve tuvalet tıkandığı için su gitmiyor, üst kat tuvaleti kullandıklarında bizim tuvaletten taşma, sularda yükselme oluyor logar binanın hemen önünde sanırım logarla aramızda 5 metre var, herhangi bir tesisatçı yapamıyor sizde kamera varmış videolardada gördüm kağıthane ye servisiniz bulunuyormu ne zaman gelebilirsiniz ?

 28. Protesisat çalışanı

  imdat bey, kağıthane ilçesine servisimiz bulunmakta olup 2 saat içerisinde servis ekibimiz soruna müdahale eder, logar ve tuvaletlerde oluşan sorunlara kameralı cihazlar ile bakarak sorunun neyden meydana geldiğini bulur robot cihazlarla tıkanıklıkları kısa sürede açarız, iyi günler dileriz.

 29. Ziyaretçi Saliha
  26 Haziran 2016
  Cevapla

  ben bodrum katta oturuyorum oturma odamda parkelerin altından aşırı su gelmeye başladı ayni zamanda banyodan giderlerden pislik gelmeye başladı 4 .5 saat sonra kendiliğinden su gelmesi kesildi bugün ise giderlerden su gitmiyo geri geliyor tazdikli su bastım ama bir sonuç alamadım evim mohvolmus durumda ne yapmam gerekiyordu bana yardımcı olurmusunuz neden kaynaklanıyor olabilir banyoyu anladım ama parkelrimin altından su gelmesini bir anlam veremedim

 30. Protesisat çalışanı

  Saliha hanım, Giderlerden pislikler geri geliyorsa pimaş borular tıkanmış hatta binaya ait logar dada tıkanma söz konusu olabilir, kameralı görüntüleme cihazlarımız ile hatanın neden kaynaklandığını tespit edebiliriz, parkelerin altından gelen suyun nereden geldiğini bulmak için de akustik dinleme cihazlarımız ile kırma dökme olmadan sorunu tespit ediyoruz. Firmamızı arayarak arıza kaydı oluşturabilir en geç 2 saat içerisinde soruna müdahale edebiliriz. iyi çalışmalar dileriz.

 31. Ziyaretçi barış büyükata

  Bahçeşehir eston villalarından yazıyorum, 4 katlı villanın her katında 2 şer adet wc bulunmaktadır, önce en alt kattaki wc lerde tıkanma yaşadık sonra üst kattakileri denedik onlarda da yine tıkanma mevcut, bir çok kimyasal denedik olmadı, ne yapmamız lazım, bilgi verirmisiniz ?

 32. Protesisat çalışanı

  Barış bey, Bahçeşehir semtine servisimiz mevcuttur, villanızda yaşamış olduğunuz sorunun çözümü için logar kanallarında kontrol yapmak gerekmektedir. Ekibimiz etrafa zarar vermeden logarlarınızı kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla kontrolünü sağlar, sebebini tespit eder ve robot cihazlarla tıkanıklık yaşanan bölgeyi hızlı bir şekilde açmaktadır. Firmamız protesisatı arayarak çözüm sağlayabilirsiniz. iyi günler dileriz.

 33. Ziyaretçi Hasan Miral
  6 Haziran 2016
  Cevapla

  Ben 4. katta oturuyorum benim dairemde ve üst katımdaki dairede tuvalet tıkalı gitmiyor, acaba bende mi bir sorun var yoksa bina logarın damı ?

 34. Protesisat çalışanı

  Sayın, Dilek Hanım, Tülin Hanım ve Selçuk bey, Sizlerin yaşadığı sorunun çözümü olarak kameralı cihazlarla pis su giderleri kontrol edilmeli, neden tıkanmış, tekrar tıkanır mı, basit bir tıkanıklık mı yoksa bina önündeki logarda mı tıkanma sorunu var hepsi gözlenmesi gerekir, bu işlemleri kırma dökme olmadan yapıyoruz, özel robot cihazlarımız ve kameralı görüntüleme cihazlarımız ile kısa sürede çözüyoruz, İstanbul'un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır. Bizleri arayarak servis oluşturabilirsiniz.

 35. Ziyaretçi Dilek Gümüşyalı

  bulaşık yıkarken lavabo gideri tıkanınca biraz çabamla giderdeki suların az da olsa gitmesini başardım ancak tuvalete baktığımda alafrangadan suların taştığını gördüm, lavabo ve tuvalet giderleri şuanda hem tıkalı hemde taşma yapıyor, üst katta ki komşularımla görüştüm onlarda tuvalet taşmıyormuş ancak sular çok yavaş ilerliyormuş, 4 gün oldu uğraş dur tuvaletle lavaboyla nasıl olacak bu sorunun çözümü.

 36. Ziyaretçi Tülin
  5 Mayıs 2016
  Cevapla

  bizim ev dört katlı ve dördüncü katta oturuyoruz normalde diğer giderlerde çok ağır boşalıyor bi kaç gündür tuvalette tıkalı su kullanıldığında doluyo suyu kapatınca çok yavaş şekilde su gidiyor amma açılınca yine hemen dolma gerçekleşiyor ne yapmamız gerekir sakarya subeniz var mi

 37. Ziyaretçi Selçuk
  5 Mayıs 2016
  Cevapla

  bizim genel giderlerde bi yavaş boşalma oluyordu zaten bikac gündür de tuvalette su kullanılırken yükselip doluyo ve suyu kapattıktan sonra kendi kendine uzun sürede gidiyor ne yapmamız gerekir sakarya şubemiz var mi

 38. Ziyaretçi Ömer Bozuner
  27 Nisan 2016
  Cevapla

  Değerli yönetici, alt kattaki komşumuzda sürekli lavabo ve tuvalet taşma sorunu oluyor üst katında biz oturuyoruz, banyo ve tuvaleti kullanmadığımız zaman da bile bizi arayarak bizden mi değilmi bilmek istiyor, bu durum bizi gerçekten yoruyor, tuvalet neden taşar bizim kullanımımız ile mi ilgili bir durumdur yoksa farklı bir sebebi varmıdır ?

 39. Ziyaretçi Melike Köksal
  18 Nisan 2016
  Cevapla

  3 yıldır sorun yaşamadığımız evimizde alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım diye ararken sitenize ulaştım, istanbul seyrantepe bölgesine servisiniz varmı ?

 40. Protesisat çalışanı

  Melike Hanım, Firmamız tıkalı olan tuvalet sorunlarını kırmadan çözüm sağlamaktadır. İstanbul seyrantepe bölgesine servisimiz bulunmaktadır. - tuvalet tıkandı ne yapmam lazım - tuvalet tıkandı nasıl açılır - tuvaletim tıkandı ne yapmalıyım - alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım - alafranga tuvalet tıkandı ne yapmalıyım gibi sorularınıza yanıt bulacağınız çözümlerimiz için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

 41. Ziyaretçi İsmet Turan
  12 Nisan 2016
  Cevapla

  Gayrettepe lokal kafeden yazıyorum, müşterilerimizden sürekli tuvaletin tıkandığı yönünde şikayetler alıyoruz, 4 adet wv mevcut, 6 tane de psivuar bulunmakta, acaba diyoruz genel hatta mı bir problem var, aynı gün gelip tıkanıklık açıyormusunuz, teşekkürler

 42. Protesisat çalışanı

  İsmet bey, tıkalı olan tuvaletleri, kameralı cihazlarımız ile görüntülüyoruz, sık sık tıkanmasının sebepleri bularak sizlere dilerseniz raporluyoruz, ayrıca robot cihazlarla tıkalı olan psivuar ve tuvaletleri açmaktayız. İstanbul'un tüm noktalarına servis vermekteyiz. Bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 43. Ziyaretçi Burhan Karakoç

  Her ne kadar kendim tuvalet tıkandığında uzun çubukla açsam da anladım ki bu hep tıkanacak çözümünüz nedir tuvalet neden tıkanır apartmanda sadece benim tuvalet tıkanıyor ve inanın tuvalete tuvalet kağıdı dahi atmıyorum hassas kullandığım halde sorun yaşıyorum acaba pimaş gider borularda farklı bir sorun oluşmuş olabilir mi ?

 44. Ziyaretçi Emre Demetci
  4 Nisan 2016
  Cevapla

  tuvalet tıkandı nasıl açarım diye ararken sitenize ulaştım, anladığım kadarıyla biz kendimiz her nekadar müdahale etsek de kameralı cihazla bakılıp başka sorunların olup olmadığı kontrol edilmedikçe aynı sorunu tekrar yaşayacağımı anladım, Silivri ye servisiniz var mıdır, çünkü SİLİVRİ de bu işi yapabilecek tesisatçı olduğunu düşünmüyorum.

 45. Protesisat çalışanı

  Emre Bey, Evet kameralı cihazlarla tesisat hatlarındaki tıkanıklıkları tespit ederek açıyoruz, İstanbul'un tüm noktalarına servisimiz olduğu gibi Silivri ilçesine de aynı gün hizmet veriyoruz. Tıkanıklık açma cihazlarımız ile müdahale ederek kısa sürede tıkanıklıkları açmaktayız. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 46. Ziyaretçi Esma C.
  3 Nisan 2016
  Cevapla

  Beşiktaş Avm den yazıyorum, avm nin giriş katındaki tuvalet ve 3. kattaki tuvaletde gider tıkanıklığı yaşıyoruz, ara ara gidiyor ama sonradan tamamen açılmadığını görüyoruz, bu konuda beşiktaşa servisiniz var mıdır ?

 47. Ziyaretçi Özden Pastanesi Esenyurt

  pastanemizde oluşan lavabo ve tuvalet tıkanıklığı her gün tekrarlar oldu, özellikle tuvalet giderlerinde taşma yaşıyoruz sonra 1 saat içerisinde gidiyor ama müşterilerimizden çok şikayet alıyoruz , kolay ve hızlı bir çözümü varmıdır nasıl çözümleyebilirsiniz, teşekkürler

 48. Protesisat çalışanı

  Ana hat giderlerinizde tıkanıklık oluşmuş olabilir, sık sık da bu problemi yaşıyorsanız çözüm olarak firmamız protesisat, kanal görüntüleme cihazlarını kullanarak hattınızda ki tıkanıklığın kaynağını tespit eder, ve bu çalışma esnasında kırma dökme gibi tadilatlar yoktur, kalıcı bir çözüm istiyorsanız firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

 49. Ziyaretçi Şişli Özel Hastanesi

  Şişli de ki hastanemizde tuvalet sık sık tıkanıyor, biz kendi teknik ekibimize yaptırabilsek te sürekli tıkanma oluyor yani 3-4 günde bir tıkanıyor ve bu sorun yüzünden hastanemiz hijyen esaslarına uyamıyor, aynı gün servis çağırabiliyor muyuz yardımcı olur musunuz ?

 50. Ziyaretçi Dumankaya Selim
  14 Şubat 2016
  Cevapla

  Sayın yetkili, Dumankaya konutlarında oturuyoruz, binanın ana hat giderinde tıkanıklık var logar kapağını açamadık tam olarak logardan mı bilemiyoruz ama en alt kattan taşma yapıyor logardan olduğunu düşünüyoruz, logar tıkanıklıklarına bakıyormusunuz ? Bilgi verirseniz servis kaydı oluşturmak isteriz.

 51. Ziyaretçi Burhan Serinyol

  SAYIN yetkili, avcılar merkezdeki restoran'ımızın müşteriler için kullandırdığımız lavabosunda (WC) tıkanmalar yaşıyoruz, müşterilerimizin bu sorunu bizlere sık sık dile getirmesi ve dışarıdan tesisatçı çağırmamız artık çözüme kavuşmadığı için başımızı ağrıtmakta, protesisat olarak reklamlarınızı görüyorum, kurumsal ve uzman bir firma olduğunuzu düşünüyorum, şahsen bir çok firmayı arayarak fiyatta almama rağmen sizi tercih etmek istiyorum sorunun çözülmesi garantili tuvalet tıkanıklığı açma hizmetiniz varsa beni arayabilirmiziniz, saygılar

 52. Protesisat çalışanı

  Burhan bey, Normal tesisat firmaları sadece yüzeysel olarak tıkanıklığı açabilirler ve tekrar tıkanabilir bu doğru, ancak bizim protesisat olarak kullandığımız profesyonel cihazlarımız var gider borularını kameralı cihazlarla görüntülüyoruz, sorunu bir kez çözüp oldu bittiye getirmemek için bu tür kameralı cihazlar kullanırız ve bu kameralı cihazlar ile gider borularınızda ne varsa görüntülenir ve bir daha tıkanmaması için atık giderlerin hepsi kanalizasyona kadar itilir. Bu şekilde sık sık yaşanan gider tıkanma sorunlarından kurtulmuş olursunuz. Sadece atıklardan kaynaklanmaz, bazende yanlış tesisat boruları kullanmaktan hatta eğimi farklı verilmiş borulardan da kaynaklanır bu tür bir sorun varsada Protesisat ekibimiz sizlere onarım fiyat teklifi sunar. Bize ulaşarak garantili tuvalet açma hizmeri alabilirsiniz. iyi günler dileriz.

 53. Ziyaretçi Sabahattin Ender

  İşyerinde kullandığımız tuvalet iş hanı binamızın tek tuvaleti, sanırım bazı esnaf arkadaşlar tuvalate peçete, tuvalet kağıdı gibi cisimler atıyor ve sık sık tıkanan tuvalet sorunu yaşıyoruz, internet sitenizde pimaş borularına zarar vermeden garantili tuvalet tıkanıklığı açma hizmetiniz olduğunu gördüm, acaba işyeri tuvaletleri için tıkanıklık açma hizmeti veriyormusunuz ve bu işlem ne kadar sürmektedir ?

 54. Protesisat çalışanı

  Sayın Sebahattin bey, Tuvalet giderlerinizi garantili bir şekilde robot cihazlarla açıyoruz, sorunu sık sık yaşıyorsanız giderlerde takılı kalan gitmeyen atıklar olabilir, bu tür sorunları ortadan kaldırmak ve net bir çözüm sağlayabilmek için görüntülü kameralı cihazlarla gider borularını kontrol ediyoruz, sorunu oluşturan ne varsa problemi kısa süre içersinde çözüyoruz, tıkanıklık giderme cihazlarımız ile müdahale etmemiz ve görüntüleme cihazlarımız ile soruna neden olan olası atıkları da görmek için bizleri aramanızı rica ederiz.

 55. Ziyaretçi Hicran Öncü

  tuvalet 2 günde bir tıkanıyor ancak birde bakıyorum ki kendi kendine tıkanıklık geçmiş, uzun bir süredir bu şekilde tıkanan tuvalet için ne yapmamız lazım, alafranga tuvalet kullanıyoruz binamız çok eski değil 10 yıllık bir bina, ilk başlarda böyle bir şey yaşamıyorduk son 2 aydır bu sorun devam ediyor, kimyasal kullansak çözüm olur mu ? Çoğu sitede kimyasal kullanırsak borular plastik olduğundan eritir gibi şeyler yazıyor, mahalle tesisatçısı gibi amatör bir hizmet almak istemiyorum, komşumda da aynı sorun vardı kendisinden biliyorum çok sıkıntı yaşadı hele ki işi bilmeyen birini çağırdığınızda etrafın halini düşünmek bile istemiyorum. Kısacası tuvalet tıkandı nasıl açarım çözüm yolu nedir ? Teşekkürler

 56. Protesisat çalışanı

  Hicran Hanım, Tuvalet giderlerinizin arada bir tıkanması logar tıkanıklığı olarak görünüyor, binanın ana hat giderinde tıkanıklık oluşmuş olabilir yada sizin dairenizin gider borularında tam olarak gitmeyen atıklar da olabilir, Protesisat olarak sorunun çözümü için kameralı görüntüleme cihazları ile sorunu net olarak belirleyebiliyoruz, Bizleri arayarak destek talebi oluşturabilirsiniz. Aynı gün için de sizleri ziyaret ederek garantili bir şekilde sorunu giderebiliriz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir