Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

İstanbul Logar Açma

Logar tıkanıklığı açma için firmamızdan destek alabilirsiniz. Protesisat tıkalı olan logarları, kameralı cihazlarla görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını, açılması için nelerin yapılması gerektiğini, bilgisayar destekli kameralı cihazları ile görüntüler, tespit edilen sorun neticesinde, logar açma cihazlarımız ile tıkanıklığı kısa sürede açarız.

Logar Nedir, Neden Tıkanır ?

Logarlar, binalarda kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır.

 • Tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, poşet, çocuk bezleri, pedler, plastik sert cisimler gibi tuvalete atılmaması gereken cisimlerden dolayı tıkanır
 • Moloz parçaları, harç çimento gibi katılaşan maddelerin atılması ile tıkanır
 • Logar’ın içe çökmesinden dolayı tıkanır
 • İski ye bağlı kanalların tıkanması sonucu, logarların geri taşmasına sebep olur.

Logarın Yeri Belli Değilse ?

Logar girişlerinin yerinin belli olmaması Protesisat için sorun değil, özel dedektörlerimiz sayesinde logarların yerini nokta atışı tespit edebiliyoruz. Bina önlerinde kaç adet logar varsa hepsini tek tek buluyoruz, logar yeri tespiti için bizimle iletişim kurmanız yeterli.

Kamera ve Cihazı Olmayanlara Logar Açtırmayın !

Kamera ve görüntüleme cihazları, logarınızın neden tıkandığını yansıtan teknoloji harikası cihazlardır, kameralı cihaz fiyatlarının yüksek olması, her tesisat firmasının satın alıp kullanabileceği cihazlar değildir, olası logar tıkanıklığında, herhangi bir tesisatçı çağırır sadece tıkanıklığı açtırarak, kamera ile görüntüleme yaptırmazsanız, logarınız tekrar tekrar yine tıkanır ve ek masraflara yol açar.

 • Kamera şartı arayın, protesisat olarak tıkalı olan logarları kamera ile görüntüleme yaparız, tıkanıklığın sebebini buluruz, uzman ekibimiz olası sorunları size ister video formatında ister resim formatında raporlayabilir.
 • Robot cihazlar iş başında, tıkanıklığı açan özel yaylı sistemler ve uçlarına takılan aparatları sayesinde, logar tıkanıklıklarını açıyoruz

Logar dan Kötü Koku Geliyorsa ?

Logar kanalların içinde, gitmeyen atık yağlar zamanla yeniden logarın tıkanmasına sebep olabilir ve en önemli sebebi logarın içinden gelen kötü kokuları önlemek için logar yıkama gerekli olabilmektedir. Logarlardan gelen kötü kokuların önlenmesinde kesin çözüm olarak sunduğumuz logar yıkama Protesisat firmamızca yapılmaktadır.

İstanbul’un Tüm Noktaları Tek Fiyata !

Logar tıkanıklığı açma hizmeti sunan Protesisat, Merkezi İstanbulda olmak üzere, Ankara, İzmir ve Bursada Şubeleri bulunan lider tesisat firmasıdır. Kırma dökme olmadan profesyonel cihazlarla İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine tek fiyata hizmet vermektedir. Bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilir, aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.

UzmanTV Aracılığıyla Kanalizasyon Açma Videomuz

Yorumlar (4)

 1. 3 Aralık 2017
  Cevapla

  Acil bir durumda İnternete bulup hizmet aldım, hemen geldiler. gelen ekip çok ilgiliydi 400 TL ücret veren mahalle tesisatcisi klozeti sokmemiz gerek demişti, protesisat ekibi sorunu anında tespit etti ve sorunun klozet değil logar olduğunu belirtti. Böylelikle boşa param gitmedi. Çok memnun kaldım. Cok teşekkürler

 2. 21 Şubat 2017
  Cevapla

  Selam izmir yesilyurtta oturdugumuz binenin logari 2 aydir tikaniklik yasiyoruz.belediye tazdikli su sayesinde tikanan logaf aciyoruz tekrar bir sure sonra ayni sorunu yasiyoruz.en son belediyeden gelen ekip sorunu acamadi.kazilip sorunun oldugu bolgeyi bulmaniz gerektigini soyleyip gittler kisacasi logarin tikandigi sebebleri bilemiyoruz bu konuda teknik destek verebilirmisiniz izmirdede subeniz varmis bugun pazar gunu oldugu icin yarin aramayi dusunuyoruz.izmir subenizdede bu anlattiginiz ekipmanlar varmi.ayrica apartman girisi onune ek logar yaptirabiliriz nasil yardimci olabilirsiniz iyi gunler.

 3. 21 Eylül 2016
  Cevapla

  Üstün hizmet teknoloji ile bütünleşmiş firmanıza öncelikli olarak teşekkür etmek isterim.Hizmetlerini hızlı,kaliteli ve samimi bir şekilde insanın ayağına getiren başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim. logar tıkanıklığı açma gibi insanların önemsiz gördüğü bu işe böylesine güzel bir önem vermeniz ve insanları bilgilendirmeniz çok değerli hususlar. Hem ofisimde hem de evimde yaşadığım kanal tıkanıklığı ile ilgili tesisat sorununu ekibiniz sayesinde problemsiz bir şekilde hallettik. Çalışma şekillerinden de çok memnun kaldım. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.Kaliteniz ve sağlıklı işleriniz,en önemlisi bu değerli ekibin bozulmaması dilerim.İyi çalışmalar arkadaşlar..

 4. 21 Haziran 2016
  Cevapla

  Merhaba çengelköyde oturuyorum evimizdeki lavabolarda da gitmeme durumu var geri geliyor aynı zamanda binamızın önünde rogar var su çıkıyor kenarlarından kapağını açamıyoruz sanırım tıkandı nasıl açılacak ne şekilde müdahale ediyorsunuz iyi çalışmalar dilerim

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir