Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kanalizasyon Açma İstanbul

Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlayarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre gider açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmamız asla borulara, tesisata zarar vermez. Tıkalı olan her türlü gideri açan ekipmanımız ile hizmetinizdeyiz.

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır ?

 • Bina da kullanılan tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması kanalizasyonları tıkar
 • Lavabolara dökülen yağlı yemek artıkları pis su giderlerini borularını ve kanalizasyonu tıkar
 • Sanayi olan bölgelerde, pis su giderlerine atılan kumaş bez parçaları, poşet ve hacimli kimyasal atıklar kanalizasyonu tıkamaktadır.

Protesisat Kanalizasyonu Nasıl Açar ?

Tıkanıklık açma cihazlarımız asla tıkanan borulara zarar vermemektedir. Kanalizasyon tıkanıklığını açtığımız gibi tuvalet, lavabo, pimaş borularında meydana gelmiş beton harç gibi kalıtsal bir tıkanıklık söz konusu olduğun dada görüntülü cihazlarımız sayesinde tıkalı olan bölgenin dilerseniz sizlere kamera kaydı yaparak da sunabiliriz.

Kullandığımız robot cihazlar sayesinde kırmadan kanalizasyon borularında ki tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz, tıkalı olan kanallarda yaşanan her türlü sorunu uzman ekibimiz sizlere rapor olarak sunmaktadır. Merkezi İstanbul da olan firmamız, Ankara, İzmir ve Bursa da şubeleri bulunan lider tesisat firması olarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Yorumlar (12)

 1. 29 Mayıs 2017
  Cevapla

  İşinde profesyonel arkadaşlar,sorunumz kusursuz çözuldü tskrler

 2. 18 Ekim 2016
  Cevapla

  Bina gider kanalları sürekli tıkanmaktadır, özellikle yağmur yapdığında balkon giderlerinde taşmalar oluşmakta, pimaş borularda oluşan tıkanıklıkları açabiliyormusunuz, pimaş boruları çatlıyormu herhangi bir tesisat parçası değiştirmek gerekiyor mu ?

 3. 30 Haziran 2016
  Cevapla

  Bahçemiz mermerden olusmakta ve ordaki pimaş tikanınca su birikiyor direk bizim evin duvarindan iceriye sızıyor ve parkelerin altından su cıkıyor

 4. Merhaba Batuhan bey,

  Kameralı cihazlarımız ile pimaş boruların içini kontrol ederiz herhangi bir kırma dökme olmadan sorunlu olan bölgeyi tespit ederiz, tespiti sonrası ekibimiz sizlere onarım için bilgi verirler, hangi tesisat borusu sorunlu neden duvara sızdırıyor bunlar tespit edilir, İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz vardır, bizleri arayarak sorununuza 2 saat içerisinde müdahale ettirebilirsiniz.

 5. 18 Haziran 2016
  Cevapla

  evin bahçesinde ki logar tıkandı, etrafı berabat etmeden tıkanıklığı açabiliyormusunuz, silivri ye servisiniz varmıdır ?

 6. Merhaba Sayın Süleyman Bey,

  Logar tıkanıklığını etrafa zarar vermeden profesyonel cihazlarla açıyoruz, önce kameralı cihazlarımız ile görüntülüyoruz, sorunu tespit ediyoruz, sorun hakkında sizlere rapor veriyoruz akabinde robot cihazlarla tıkanıklıkları açıyoruz, silivri ilçesine servisimiz vardır. Bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 7. 25 Mayıs 2016
  Cevapla

  dairemdeki tuvalet sürekli tıkanıyor, yağmur yağdığında lavabo ve tuvaletlerin giderlerinde ki sular az da olsa yükseliyor bir keresinde taşmıştıda, tesisatçı çağırdık cihazla açtı sonra yine aynı sorular yine meydana geldi ne yapmak lazım biz bu sorundan kurtulamayacakmıyız ?

 8. Merhaba Ahmet bey,

  Sürekli aynı sorunu yaşamanız gider borularınızda kalıcı bir tıkanıklık olduğunu göstermektedir. Protesisat olarak kameralı cihazlar ve robot tıkanıklık açma cihazları ile sorunlarınızı kısa sürede çözmekteyiz. Bizleri arayarak 2 saat içerisinde hizmet alabilirsiniz.

 9. 11 Mayıs 2016
  Cevapla

  Lağım kanal açıyormusunuz, binanın yanındaki logar kanalizasyonu tıkandı apartmana koku saldı tüm dairelerde tıkanıklık var sizde bunları çözecek cihazlar mevcutmu ?

 10. Merhaba Barış bey, apartmandaki tüm dairelerin tuvalet ve banyo giderleri tıkanmışsa bina önündeki logarın tıkanmasından kaynaklanır, özel robot cihazlarla logarları açıyoruz kameralı cihazlarla da kontrolünü sağalayarak hatta bir çökme varmı ne gibi sorunlar var sizlere rapor olarak sunmaktayız. İstanbulda tüm ilçelere servisimiz bulunmaktadır bizleri arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 11. 4 Nisan 2016
  Cevapla

  Sifonu çektiğim zaman sular geri taşıyor bir kaç gündür yapmaya başladı sonra sular azalıp gidiyor ama suyun gitmesini beklemek yada etrafa taşma riski can sıkıcı bir durum, ne yapmamız lazım, bakırköy osmanbeye servisiniz varmı ?

 12. Merhaba Barış bey,

  İstanbulun tüm ilçelerine servisimiz vardır, en geç 2 saat içerisinde ekibimiz adresinde olacaktır. Robot cihazlarla tıkanıklığı açarız ardından kameralı cihazlarımız ile neden tıkandığını, tekrar tıkanabilirmi hatta bir sorun varmı gider borularında yanlış eğimmi var bunlar kontrol edilerek size bilgi verilir. Bizleri arayarak çözüm elde edebilirsiniz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir