Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmalarında kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde, kısa süre içinde tıkanıklık sorunu giderilmektedir. Protesisat, kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmalarında kullanılan teknolojiyi ülkemize ilk getiren firmalardan biridir.

Lavabo Tıkanıklığı

Lavabo tıkanıklığı olmadık zamanlarda meydana gelen bir tesisat sorunudur. Beklenmedik anda oluşması, içindeki atıkların önceden birikmeye başladığını göstermektedir. Lavabolar, çoğunlukla bizim attığımız yabancı cisimlerden dolayı tıkanmaktadır.

Lavaboya atılan yabancı cisimler, özellikle dirsek kısımlarında birikmektedir. Atıkları lavaboya atmaya devam ettiğinizde, tıkanıklık olayı aniden ya da yavaş yavaş meydana gelir. Lavabodan su yavaş gidiyor olsa bile bu durum tıkanıklık sayılır. Lavabodan suyun yavaş gitmesine müdahale edilmezse bir süre sonra lavabodan su gitmiyor olacaktır.

Lavabo tıkanmasının büyük çoğunluğu kullanıcılar tarafından meydana geldiği için, banyo lavabosu ile mutfak lavabosuna sebep olan tıkanmalarda farklı olur. Banyoda lavabo tıkanıklığı kıl ve sabun atıklarından dolayı oluşurken, mutfak lavabosu organik atıklar ve atık yağdan dolayı tıkanmaktadır.

Lavabo Tıkandı Nasıl Açarım?

Lavabo tıkandıysa, evde uygulayacağınız birkaç basit yöntem ile açmanız mümkün olabilir. Ancak bu yöntemler çoğu zaman işe yaramaz. Sebebi ise, tıkanıklığa sebep olan cismin borunun derinlerinde olmasıdır. Ayrıca her lavabo tıkanması borudaki yabancı cisimlerden kaynaklanmaz. Başka sebeplerden dolayı lavabo tıkanmışsa, evde uygulayacağınız lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri çözüm sağlamayacaktır.

Lavabo tıkandı nasıl açarım diyorsanız? Öncelikle en eski lavabo tıkanıklığı açma yöntemlerinden biri olan pompayı deneyebilirsiniz. Pompa kullanılırken, lavabonun giriş kısmındaki süzgeç pompa ile tamamen kapatılır. Ardından pompalama çalışması yapılır. Lavabo tıkanmasına sebep olan cisimler, girişe yakın bir noktadaysa pompalama yapılarak cisimlerden çıkması sağlanabilir.

Lavabo tıkandıysa evde kullanacağınız bir diğer yöntem teldir. Telin bir ucu kanca şeklinde kıvrılır ve kancalı kısım lavabo borusuna gönderilir. Teli kullanacağınızda lavabonun altında, sifonun bağlı olduğu duvardaki pimaş borusundan teli göndermelisiniz. Sifonun borusunu pimaş borusundan çıkarıp tel ile lavabo açma çalışması yapabilirsiniz.

Lavabo tıkandıysa, kesinlikle lavabo açıcı kullanmayınız. Lavabo açıcılar kimyasal maddelerdir. Su ile çok hızlı tepkimeye girer ve tepkime süresi de kısa olur. Tepkime başladığında yüksek ısı meydana gelir. Bu ısı, lavabo borusunun büzüşmesine sebep olur. Daha da sık kullanılırsa büzüşen lavabo boruları eriyerek delinir ve daha maliyetli sonuçlara sebep olmaktadır.

Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmalarında kullanacağınız hiçbir yöntem kameralı lavabo tıkanıklığı açma yöntemi kadar etkili olmaz. Kameralı lavabo tıkanıklığı açma yöntemi ile lavabo borusunun içi kontrol edilir ve lavabo tıkanmasının sebebi kesin olarak belirlendikten sonra kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışması yapılır.

 • Servis kaydı oluşturduğunuzda adresinize gelen Protesisat ekipleri, lavabonun altındaki sifonu pimaş borusuna bağlandığı kısmı söker.
 • Lavabo altındaki pimaş borusundan içeri kameralı görüntüleme cihazının kamerasını gönderir.
 • Kamera, boru içindeki görüntüleri cihazın ekranına yansıtır.
 • Kameralı lavabo açma sayesinde, lavabo borusunun içindeki bütün sorunlar tespit edilir.
 • Lavabo tıkanmasına sebep olan sorun tespit edilir.
 • Lavabo tıkanıklığı yabancı bir cisimden kaynaklanıyorsa, tıkalı lavabo açma çalışması için robot cihaz kullanılır.
 • Kameralı görüntüleme cihazının kamerası pimaş borusunun içinden çekip çıkarıldıktan sonra, robot cihazın yayı gönderilir.
 • Robot cihazın yayı gider borusu içinde dönerek ilerler.
 • Tıkanıklığa sebep olan cisim ya parçalanır ya da yayın ucuna dolanır ve çekip çıkarılır.
 • Robotla lavabo tıkanıklığı açma çalışması tamamlandıktan sonra kameralı görüntüleme cihazı tekrar pimaş borusuna gönderilir.
 • İkinci kez kameralı görüntüleme cihazı kullanılmasının sebebi, lavabo tıkanıklığının tamamen açılıp açılmadığına emin olunur.
 • Ayrıca ikinci kontrol sayesinde pimaş borusunun içinde başka sorun olup olmadığı da tespit edilir.
 • Tüm aşamalar bittikten sonra kırmadan lavabo açma çalışması kesin olarak tamamlanır.

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmaları tamamen elektronik cihazlarla yapılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazının kullanılması şarttır. Oysa çoğu firma kırmadan lavabo açma çalışmalarında kameralı görüntüleme cihazı kullanmazlar. Kameralı görüntüleme cihazı kullanılmazsa, lavabo tıkanıklığının sebebi belirlenemez. Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma çalışmasında kameralı görüntüleme cihazı ile kontrol yapılırken yabancı bir cisim borunun içine kaçmışsa, robot cihaz kullanılır. Oysa lavabo tıkanıklığı her zaman yabancı bir cisimden kaynaklanmaz.

Lavabo tıkanıklığının bir diğer sebebi ise lavabo borusunun yetersiz eğimidir. Yeni taşındığınız bir dairede daha ilk günlerde lavabodan su yavaş gidiyorsa ve ara ara tıkanıklık yaşanıyorsa lavabo borusunun eğiminde sorun olabilir. Lavabo borusundaki eğim sorunu kameralı görüntüleme cihazı ile ancak belirlenebilir.

Kameralı lavabo tıkanıklığı açma çalışmasında lavabo borusunda eğim sorunu belirlendikten sonra, ekiplerimiz size sorun hakkında bilgi verir. Bu tür sorunların çözülebilmesi için lavabo borusunun sökülüp yeniden uygun eğim verilmesi gerekir. Bunun için de Protesisat’ın onarım ekipleri bulunmaktadır. Onarım ekiplerimiz özenli bir şekilde çalışma yaparak sorunu çözer ve yaptıkları onarımı garanti altına alır. Firmamız tarafından yapılan tüm onarımlar bir yıl garanti altına alınmaktadır.

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak lavabosunun tıkanması, diğer lavabo tıkanmalarına göre daha farklı sebeplerden dolayı tıkandığını belirtmiştik.

Mutfak lavabolarında, organik atıklar lavaboya atılır. Bu atıklar lavabonun tıkanmasına sebep olmaktadır. Ayrıca bulaşıklar yıkanırken, bulaşıklara yapışmış yağ sıcak su ile çözünerek lavabo borusuna girer. Bulaşıkların elde veya makinede yıkanması durumu değiştirmez.

Lavabo borusuna giren atık yağ, lavabo borusunun iç kısmına yapışıp kalır. Lavabo borusuna yağ girmeye devam ederse, yapışan yağın üstüne yeni yağ katmanları gelir ve zamanla borunun iç çapını daraltır. Bu durum sık sık lavabo tıkanıklığı yaşanmasına sebep olur.

Lavabo borusuna giren yağ, sanıldığı gibi kayganlık etkisi yapmaz. Lavabonun iç kısmına yapışır ve kireç benzeri sert bir yapıya dönüşür.

Mutfak tıkanıklığı açma çalışmasında, kameralı görüntüleme cihazı kullanılarak lavabo borusunun içindeki yağ tespit edilir. Mutfak lavabosu tıkandıysa ve sebebi atık yağsa bu sorun robot cihazla giderilmez. Robot cihaz, gider borusundaki yağı sökemez.

Lavabo borusundaki yağı temizlemek için basınçlı su ile pimaş yıkama çalışması yapılmalıdır. Kanal yıkama cihazı ile yapılan bu çalışma sayesinde pimaş borusu yağdan arınır ve ilk günkü gibi temiz olur.

Lavabo tıkanıklığı açma ve mutfak lavabosu açma çalışmalarında öncü bir firma olan Protesisat, lavabo açma çalışması sırasında hiçbir yeri kırmamaktadır. Servis kaydı oluşturduğunuzda, ekiplerimiz ortalama bir saat içinde adresinize geleceklerdir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamız, uzak ilçelere dahi fiyat farkı almamaktadır.

Yorumlar (28)

 1. Ziyaretçi Zehra Aydemir
  17 Kasım 2018
  Cevapla

  Benim dairemde mutfak tıkanıklığı sürekli oluyor. Mutfak lavabosuna bir şey atmamak için o kadar özen de göstermeme rağmen yine tıkanıyor. Boru da mı bir sorun var acaba. Bu kadar sık lavabo tıkanıklığı olur mu?

 2. Protesisat çalışanı

  Mutfak lavabosunun sık sık tıkanmasının iki sebebi bulunmaktadır. Bunlardan biri, lavabo borusunun eğiminde bir sorun olabilir. Pimaş boruları yeterli eğimde olmazsa borunun içindeki su akamaz ve boru içinde bekler bu durumda tıkanıklığa sebep olur. Mutfak lavabosunun tıkanmasının bir diğer sebebi ise borunun yağlanmasıdır. Siz ne kadar özen gösterirseniz gösterin. Bulaşık makinesinde yıkanan bulaşıklar bile pimaş borusunun içine yağ girmesine sebep olur. Pimaş borusunun içinde biriken yağ, borunun iç çapını daraltarak sık sık tıkanıklık yaşanmasına sebep olur.

 3. Ziyaretçi Ebru Sultan Karaca

  Lavabo tıkandı su gitmiyor. 2 gün önce lavabodan su yavaş gidiyordu. Lavabo açıcı kullandım ancak hiçbir faydası olmadı. Lavabo altındaki boruyu söküp içini temizlesem acaba lavabo tıkanıklığı açılır mı?

 4. Protesisat çalışanı

  2 gün önce lavabodan su yavaş gidiyor olması, lavabonun tıkanacağının işaretidir aslında. Ancak siz tıkanana kadar beklemişsiniz. Lavabo tıkanıklığının neden ve borunun neresinde olduğuna bağlı olarak lavabo tıkanıklığı açılabilir. Lavabo altındaki borudan kaynaklanan bir tıkanıklıksa dediğiniz gibi boruyu söküp temizlerseniz lavabo tıkanıklığı açılacaktır. Ancak pimaş borusunun içindeyse bu yapacağınız çalışma lavabo tıkanıklığını açmayacaktır.

 5. Ziyaretçi Meltem Dost
  15 Kasım 2018
  Cevapla

  Mutfak lavabosunda bulaşık yıkarken, lavaboda su çok yavaş gidiyor. Mecbur kalıp suyun akmasını bekliyorum. Lavabodaki suyun daha hızlı akması için bir kaç yöntem denedim ama fayda etmedi. Bu sorunun sebebi ne olabilir?

 6. Protesisat çalışanı

  Mutfak lavabosunda meydana gelen ama diğer lavabolarda meydana gelmeyen bir sorun vardır. Bu sorun mutfak lavabo borusunun yağlanmasıdır. Mutfak lavabosunda bulaşıklar yıkanırken, bulaşıklardan çözülen yağ lavabo borusunun iç kısmına yapışır ve zamanla borunun iç çapını daraltır. Bu sorun lavabodan suyun yavaş gitmesine sebep olur. Mutfak tıkanıklığı açma çalışması yapılırken kameralı görüntüleme cihazı kullanılır. Bu sayede borunun yağlandığı tespit edilir. Lavabo açma çalışmasında görüntüleme cihazı kullanılmadan robot cihaz ile müdahale edilirse sorun kesin olarak çözülmez. Lavabo borusunun yağdan arındırılması için pimaş yıkama çalışması yapılmalıdır.

 7. Ziyaretçi Kübra Sevinç
  13 Kasım 2018
  Cevapla

  Lavabo tıkandı. Bende lavabo tıkanıklığı açmak için karbonat - sirke ikilisini kullandım. Eskiden işe yarıyordu ancak bu kez lavabo tıkanıklığı açılmadı. Firmanız lavabo tıkanıklığı açma işlemi yaparken lavaboya bir zarar gelir mi acaba, kiracıyım fazla masrafa giremem.

 8. Protesisat çalışanı

  Lavabo tıkanıklığı açma çalışmalarında kameralı görüntüleme cihazı ve robot cihaz kullanmaktayız. Kameralı görüntüleme cihazı ile lavabo tıkanıklığının sebebini tespit ediyoruz. Robot cihaz ile tıkanıklığa müdahale ediyoruz. Bu cihazlar sayesinde hiç bir yeri kırmıyoruz ve çok kısa sürede lavabo tıkanıklığını kesin olarak açıyoruz.

 9. Ziyaretçi Semra Keçeli
  12 Kasım 2018
  Cevapla

  Lavabo tıkandı su gitmiyordu. Bende pompa ile tıkanıklığı açtım. Ancak ertesi gün yine lavabo tıkandı. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

 10. Protesisat çalışanı

  Lavabo sürekli tıkanıyorsa bu normal bir tıkanıklık değildir. Çünkü normal tıkanıklıklarda, borunun içine yabancı bir cisim girer ve tıkanıklığa sebep olur. Lavabo tıkanıklığı sürekli yaşanıyorsa lavabo borusunda eğim sorunu olabilir veya lavabo borusunda yağlanma söz konusu olabilir. Lavabo tıkanıklığı açma çalışmasında kameralı görüntüleme cihazı kullanılarak lavabo tıkanıklığının sebebi tespit edilmelidir.

 11. Ziyaretçi Satılmış kılcı

  öncelikle siz protesisat ekibine çok teşekkür ederim, tıkalı olan wc giderini profesyonel bir şekilde açtınız.sizleri aradıktan sonra 45 dk içinde tesisat ekibi geldi.teknolojik cihazlarla kırmadan dökmeden tıkanıklık açıldı, tekrar dan teşekkürler ederim aldığınız parayı hak ediyorsunuz.iyi çalışmalar.....

 12. Ziyaretçi Kaya Gucmen
  18 Mart 2018
  Cevapla

  Mutfak lavabomuz ve bulaşık makinesi tahliyelerinin bağlandığı pis gider borusu, zaman zaman geri tepiyor ve lavabo altındaki dolabın içerisine, oradan da mutfağın zeminine su geliyordu. Önce lavabo açıcı tozlarla, sonra da daha güçlü kimyasallarla kaç kez uygulama yaptık ama kalıcı çözüm olmadı. Sonunda kırılması gerektiğine kanaat getirdik. Son çare kamera ile bakmayı akıl edip ProTesisat’a ulaştık. Bilgili, titiz ve kibar bir ekip geldi; önce kamera ile tıkanıklığı teşhis edip gösterdi, ardından tıkanıklığı giderdi ve sonucunu tekrar gösterdi. Kırmadan dökmeden, yarım saat içerisinde işlem tamamlandı. Çok memnun kaldım. Teşekkürler

 13. Ziyaretçi Hicran Yenice
  21 Eylül 2016
  Cevapla

  Evimde yaşadığım lavabo tıkanıklığı sonucu yaptığım araştırmalar neticesinde firmanızı aradım ve hizmet talebinde bulundum. Biraz özensiz kullanımlarla, biraz da daha önce gelen ustanın işini iyi yapamamasıyla ilgili olarak meydana gelen bu tıkanık tesisat sorununa hızlı ve kaliteli çözümler getiren profesyonel ekibinizin hizmet anlayışından son derece memnun kaldım.Tıkanıklık açma işlemi için kullanılan robot makineler ve bu görüntülerin aktarıldığı kameralı görüntüleme cihazları sayesinde,tıkalı olan bölüm kısa sürede bulundu ve onarımı yapıldı. Bu işlemler uygulanırken de eski yöntemlerde var olan kırma dökme işlemlerine hiçbir şekilde başvurulmadı. Bu da hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulduğunun en iyi kanıtıydı. Bu güzel hizmetleriniz için sizlere çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık arkadaşlar. İyi çalışmalar dilerim.

 14. Ziyaretçi Fatma Dağlı
  18 Eylül 2016
  Cevapla

  Makalelerinizi okuduktan sonra ve evimde yaşadığım lavabo tıkanıklığı sorunu için firmanıza telefon ettim ve gerekli bilgileri aldım.İyi bir hizmet olacağı bu telefon konuşmasından belliydi çünkü telefonun diğer ucundaki yetkili sürecin nasıl işleyeceği ile ilgili çok güzel bilgiler verdi ve talep ettiğim randevu saatinde tarafıma bir ekip gönderildi.Ellerinde daha önce hiç görmediğim cihazlar vardı. Basit olarak gördüğümüz bu tesisat işlerine öylesine önem vermişlerdi ki ne yalan söyleyim,utandım. Sonunda kısa süren bir tespit ve onarım işlemi ardından problemli bölgeler çözüme kavuşturuldu.Böyle bir alanda aldığım en iyi hizmetti. Lavabo tıkanıklığı sorunu altında böyle güzel bir iş ile karşılaşacağımı düşünmemiştim, tüm bu güzel hizmetler için sizlere çok teşekkür ederim,başarılı işlerinizin devamını dilerim.

 15. Ziyaretçi Hakan KUM
  11 Eylül 2016
  Cevapla

  Müşterisine verdiği önem, üstün teknolojisi ve kaliteli hizmet anlayışından dolayı herkese tavsiye edebileceğim bir firma. Sizden hizmet almak, lavabo tıkanıklığı nasıl açılır etiketi ile internetten makalenizi okumak, bu konular hakkında bilinçlenmek çok iyi bir tecrübe oldu.Hem maddi hem manevi hem de zaman açısından kazançlı çıkmak sunmuş olduğunuz hizmetin en güzel yönleri arasında. Kullandığınız teknolojik cihazlar da bu işe ne kadar önem verdiğinizin,müşterilerinizin sizler için ne kadar değerli olduğunun bir göstergesi olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden buradan da teşekkür etmek istedim. Şundan da emin olabilirsiniz, su tesisatlarında sorun yaşayan tüm tanıdıklarıma firmanızı tavsiye ediyorum,iyi çalışmalar diliyorum hepinize, tekrardan çok teşekkürler.

 16. Ziyaretçi Tamer
  7 Eylül 2016
  Cevapla

  İnsanların gerekli ilgiyi göstermesi, bilinçlenmesi gereken önemli konulardan biri olan tesisat işleri ile ilgili paylaşmış olduğunuz makaleler için çok teşekkürler. Lavabomda yaşadığım tıkanıklıktan sonra internet üzerinden iyi bir çözüm arayışı içindeyken uzman firmanızın sitesine rastladım ve gerekli bilgileri telefon aracılığı ile aldım. Aldığım randevu sonrası evime bir ekip gönderildi.Ellerinde bulunan elektronik cihazları ile lavabo tıkanıklığı açma işlemi hızlıca yaptılar ve sorunu kırmadan giderdiler. Bu tarz hizmetler alan insanlar için bu çok önemlidir. Siz de buna fazlasıyla önem vermişsiniz. Tüm bu güzel hisler ve üstün teknoloji ile sunmuş olduğunuz hizmetler için teşekkür ederim.

 17. Ziyaretçi Murat
  4 Eylül 2016
  Cevapla

  Yoğun iş temposunun ve özensiz kullanımlar sonucu meydana gelen lavabo tıkanıklığı problemini hızlıca gidermek adına bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizlerle irtibata geçtim ve hizmet talebinde bulundum. Acil bir çözüm istediğim için aynı gün içinde evime gelen firma çalışanlarınız tespit işlemleri ardından elektronik cihazlar yardımı ile onarım işlemlerine başladı. Hiçbir yerin kırılmasına imkan tanımayan ve işini çok iyi yapan uzman personelinizin hizmet şekli ve müşteri memnuniyetine verdiğiniz önem için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu devirde tesisat işlerine önem veren insanların olması çok değerli. İyi çalışmalar diliyorum.Emeğinize ve üstün hizmet teknolojinize sağlık.

 18. Ziyaretçi İmdat Uçar
  8 Temmuz 2016
  Cevapla

  giriş katın lavabosunda tıkanıklık var taşmada yapıyor pendik ilçesine servisiniz var mıdır ? ne zaman gelebilirsiniz, artık kokuda yapıyor evde duramıyoruz apartman dakiler lavaboyu kullandıklarında bizde taşma yapıyor ev berbat halde acil servis istiyoruz.

 19. Protesisat çalışanı

  İmdat bey, Pendik ilçesine servisimiz bulunmaktadır. Servis kaydı oluşturduğunuzda en geç 2 saat içerisinde ekibimiz soruna müdahale edecektir. Lavabo tıkanıklığı için kameralı cihazlar kullanır sorunu tespit eder, robot cihazlarla da tıkanıklığı kısa sürede açarız.

 20. Ziyaretçi Ali günaydın
  20 Haziran 2016
  Cevapla

  Restorantımızın lavaboları tıkandı daha önce robotla açtırdık ama yine tıkandı, sonradan anladık ki kameralı cihazla da bakılması gerekiyormuş, bize destek verirmisiniz, İstanbul'un hangi ilçelerine servisiniz var, bir kaç ilçede restorantımız var ara ara bu sorunları yaşıyoruz. iyi günler.

 21. Protesisat çalışanı

  Sayın Ali bey, Lavabolar önce kamerlaı cihazlarla kontrol edilmeli, robot cihazlada açılmalıdır, kameralı cihazlarla bakılmassa sorunun sebebi tam olarak anlaşılmaz ve sürekli aynı sorun zaman zaman tekrar eder. Protesisat firmamız kameralı cihazlarla sorunu tespit eder ve robot cihazlarla açmaktadır. Arnavutköy, ataşehir, avcılar, bağcılar, bahçelievler, bakırköy, başakşehir, bayrampaşa, beşiktaş, beykoz, beylikdüzü, beyoğlu, büyükçekmece, çatalca, çekmeköy, esenler, esenyurt, eyüp, fatih, gaziosmanpaşa, güngören, kadıköy, kağıthane, kartal, küçükçekmece, maltepe, pendik, sancaktepe, sarıyer, silivri, sultanbeyli, şile, şişli, tuzla, ümraniye, üsküdar, zeytinburnu ilçelerine ve bğlı ilçelerin semtlerine fiyat farkı olmadan hizmet vermektedir. Uzman çözümler için bizi arayın. 2 saat içerisinde soruna müdahale edelim.

 22. Ziyaretçi Serpil Cuna
  25 Mayıs 2016
  Cevapla

  banyo yer süzgecinden su gitmez oldu sonradan farkettim ki lavabodan da su çok yavaş gidiyor, mutfak lavabosunda sorun yok ama banyo tesisatı sanıyorum komple tıkanmış, bu durumda banyo kırılıp borular değişmesi mi gerekiyor ?

 23. Protesisat çalışanı

  Serpil hanım, banyodaki yer süzgeci ve lavabo gider pimaşlarınızın tıkanıklığına çözüm olarak kameralı cihazlar ve robot cihazlarla açarak kırmadan herhangi bir tadilat gerektirmeden çözüm sunuyoruz. Bizleri arayarak aynı gün içinde servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 24. Ziyaretçi Mehmet ugurlu
  11 Mayıs 2016
  Cevapla

  Bizim banyo Lavabo şu çok ağır gidiyor suyu ve alt katta ki komşumuz a su siziyor bunun çözümü nedir fayans altında boru kırılmış olabilir mi ilgilenirseniz sevinirim

 25. Ziyaretçi Yemek Mutfak
  20 Nisan 2016
  Cevapla

  neden bazı sitelerde 59 tl gibi 69 tl gibi değişik fiyatlar yazıyor, siz ne kadara lavabo açıyorsunuz, bu tür firmalara inanıp da çağırmalımıyım bilemedim, sizin hem siteniz hemde yazılarınızda profesyonel olduğunuz belli, bu soruma cevap verir misiniz, teşekkürler

 26. Protesisat çalışanı

  öncelikle sorduğunuz soru çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir sorundur, size sorunuzdan ötürü teşekkür ederiz, fiyat yazan sitelerin tek amacı müşteri çekmek, dikkatinizi çekerek onları aramanızı hedeflemektedir, bu tür firmaları çağırdığınız da sadece tek bir cihazla tıkanıklığı yüzeysel açarlar, halbuki kameralı cihazlarla tıkanıklık tespiti yapılması gerekir, sitelerinde yazan 59 tl 69 tl hatta 89 tl gibi fiyatlardan çok daha fazlasını geldiklerinde sizden talep ederler ve size olmadık yerlerde sorun olduğunu söyleyerek ek masraf çıkartırlar, Protesisat olarak bu tür düzenbaz tesisatçıların oyununa gelmemeniz için bir çok detaylı makale hazırladık, lütfen okuyun ve dostlarınız ile paylaşınız. tıklayın ve okuyunuz dileriz.

 27. Ziyaretçi Nurdan Ay
  25 Mart 2016
  Cevapla

  lavabom da taşma oluyor bunu her zaman yapmıyor sonra kendi kendine lavabodaki su gidiyor, özellikle üst kattakiler banyoda olduklarında bu sorunu yaşıyorum, üst kat komşumuza durumu anlattık ama onlardan kaynaklanmadığını söylüyorlar, lavaboyu yerinden sökmek mi gerekiyor evimin kırılıp dökülmesini hiç istemiyorum.

 28. Protesisat çalışanı

  Sayın Nurdan Ay, Öncelikle şunu belirtelim, eğer lavabonuz taşma yapıyorsa bina logar giderinden kaynaklanan bir tıkanmadan kaynaklanabilir, öncelikle firmamızı arayarak servis talebinde bulunmalısınız, ekibimiz cihazlarla tuvalet giderlerinizi kameralı cihazlarla görüntüler ve sorunu tespit ederler, Tuvalet, lavabo gibi tıkanıklıklarda asla evinize zarar verilmez herhangi bir kırma dökme yapılmaz, sorunun çözümü için lavabonuz da sökülmez, Bizlere iletişim sayfamızdaki telefonlardan ulaşabilirsiniz. dileriz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir