Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo gider tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmamız, pimaş borularına zarar vermeden tıkanıklık açma cihazlarımız ile sorunları çözmekteyiz. Tıkanıklığa sebep olan cisimler tıkanıklık açma makineleri ile açılır akabinde gider boruları kamera ile kontrol edilerek tıkanıklığa sebep olan farklı bir durum söz konusu ise kameralı görüntüleme cihazları ile tespit edilerek sorunun çözümü sağlanmaktadır. Pimaş gider tıkanıklığını açarken asla kırma dökme yapılmaz ve pimaş borularına zarar verilmez, profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız Protesisat firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.


Lavabo Neden Tıkanır ?

 • Lavaboları yağlı yemek artıkları tıkar
 • Çay çöplerini atmak lavaboyu tıkar
 • Lavabo altındaki gider borularının yanlış eğimde olması tıkanıklığa yol açar
 • Saç kıl gibi çeşitli atıklar lavaboları tıkar
 • Usta hatalarından kaynaklı, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması lavaboları tıkar
 • Kireç, alçı ve boya gibi kimyasalların lavaboya dökülmesi lavaboyu tıkar

En Sık Karşılaşılan, Lavabodan Yavaş Giden Su Sorunu !

Lavabodan yavaş giden su, tıkanıklığın en erken belirtisidir. Lavabo gideri eğer mutfaktaysa yemek artıklarıyla ve yağlarıyla, banyolardaysa, sabun ve kireç artıklarının dökülen saçlarla birleşmesinden dolayı daralmaya başlar. Daralma tıkanıklığın ilk habercisidir. Daralan lavabolardan su yavaş akar ve bir an önce giderin temizlenmesi gerekir.

Lavabo Açıcı Kimyasallar Kullanmayın !

Lavabo açıcı gibi bir çok kimyasal içinde bulundurduğu yakıcı bileşenleri ile hem cildinizi, sağlığınızı tehlikeye atar, hemde pimaş borulara verdiği ısı ile yakar ve eritir ve bir başka sorunu beraberinde getirir, olası pimaş delinmelerindeki en büyük etken lavabao aç kimyasallarıdır. Protesisat olarak önermiyoruz.

 • Neden Önermiyoruz ?

Lavabo aç kullanırsanız büyük olasılıkla tıkanıklık açılmayacak ve dökülen kimyasal maddeler pimaşın içinde gidemediği için sertleşip tıkanıklığın açılmasını zorlaştıracaktır.

Lavabo aç’lar kaynar su ile kullanıldığından, sıcak su pimaş içinde beklerken boruları yumuşatır, erimesine ve yamulmasına sebep olur ve kesinlikle bu tip kimyasallar pimaş boruların ek yerlerindeki contalara zarar vererek ilerde su sızdırmasına sebep olur.

Lütfen Dikkat, Önce Sağlığınız !!

lavabo aç patladı

Lavabo Tıkalıysa Nasıl Açılır ?

 • Lavabo Açıyoruz Yazan Her Siteye İnanmayın !

İnternet sitelerinde lavabo açıyoruz yazan çoğu site, işi bilmeyen, tecrübesiz, düzenbaz kişilere aittir. Kullandıkları cihazlardan üniformalarına kadar her şekilde amatör olduklarını bilmelisiniz.

 • Fiyat Tuzağına Kanmayın, Lavabo Açma 99 TL Yazanlara Aman Dikkat !

Değerli müşterilerimiz, sitesine fiyat yazan sitelerden uzak durun, bu tür firmaların tek amacı aramanızı sağlamak, aradığınızda 99 TL olan fiyat 200 TL ye kadar çıkar, çeşitli bahanelerle fiyatları arttırmaktadırlar. Sitesine fiyat yazan firmaların, pahalı bir cihaz olmasından dolayı kameralı görüntüleme cihazları yoktur, sadece sektörümüzdeki bir kaç firmada bulunmaktadır. Bu sebeple lavabo açma işlemini çok ucuza yapacaklarını sitelerine yazarlar ve verdikleri hizmet tam çözüm asla olamaz.

 • Kameralı Görüntüleme Cihazı Gerekli midir ?

Kameralı görüntüleme cihazları, tıkanıklığın tekrarlamaması, giderin neden tıkandığı bulmak, tıkanıklık tam açılmış mı , tesisat hatasından ötürü tıkanıklık kendini tekrarlayabilir mi gibi sorunların önüne geçilmesi için kullanılan olmaz sa olmaz bir cihazdır.

 • Peki Lavabo Tıkanıklığı Hangi Cihazlarla Açılmalıdır ?

Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimiz, öncelikle tıkalı olan lavabonun giderine kameralı görüntüleme cihazlarımız ile bakılır.

Tıkanan lavabonun gerçekten neden tıkandığı anlaşılması için görüntülü kameralı cihazlar ile kontrol ederiz, tespit edilen tıkanıklığın sebebine göre, robot cihazlarımız ile müdahale ederek lavaboyu açarız.

Tıkalı olan lavabo için dilerseniz çekmiş olduğumuz videoların bir kopyası size verilebilir. Teknik ekibimiz sizlere iş bitiminde sorunun sebebi ve çözümünü içeren bir rapor verir.

 • Lavabo Açma Fiyatlarımız !

Değerli müşterilerimiz Protesisat İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa gibi metropol şehirlerde şubesi bulunan, Türkiye’nin lider tesisat firmasıdır. İstanbul’un tüm ilçelerine uzaklık farketmeksizin tek fiyat politikası uygulamaktadır.

12 Servis aracımız ile dilediğiniz zaman da servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Mutfak Tıkanıklığı Açma Firması !

Protesisat firmamız tıkalı olan banyo ve mutfak lavabo tıkanıklıkları, kırmadan robot cihazları ile kısa sürede açmaktadır. Mutfak ve banyonuzda ki lavabolara beton ve moloz gibi sorunlardan tıkanmamış ise, garantili bir şekilde mutfak lavabo tıkanıklığı sorunlarınızı çözüyoruz. Firmamız kameralı cihazlarla da mutfak giderleriniz deki tüm sorunları fotoğraf ve video olarak sizlere rapor olarak sunar, bunu yapmaktaki gayemiz, mutfak giderlerinizi neler tıkamış, gider hatlarında farklı bir sorun var mı, görebilmek ve önlem almak içindir. Bizleri arayarak mutfak tıkanıklığı açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Uzman TV Çekimlerimiz, Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Yorumlar (16)

 1. 21 Eylül 2016
  Cevapla

  Evimde yaşadığım lavabo tıkanıklığı sonucu yaptığım araştırmalar neticesinde firmanızı aradım ve hizmet talebinde bulundum. Biraz özensiz kullanımlarla, biraz da daha önce gelen ustanın işini iyi yapamamasıyla ilgili olarak meydana gelen bu tıkanık tesisat sorununa hızlı ve kaliteli çözümler getiren profesyonel ekibinizin hizmet anlayışından son derece memnun kaldım.Tıkanıklık açma işlemi için kullanılan robot makineler ve bu görüntülerin aktarıldığı kameralı görüntüleme cihazları sayesinde,tıkalı olan bölüm kısa sürede bulundu ve onarımı yapıldı. Bu işlemler uygulanırken de eski yöntemlerde var olan kırma dökme işlemlerine hiçbir şekilde başvurulmadı. Bu da hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulduğunun en iyi kanıtıydı. Bu güzel hizmetleriniz için sizlere çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık arkadaşlar. İyi çalışmalar dilerim.

 2. 18 Eylül 2016
  Cevapla

  Makalelerinizi okuduktan sonra ve evimde yaşadığım lavabo tıkanıklığı sorunu için firmanıza telefon ettim ve gerekli bilgileri aldım.İyi bir hizmet olacağı bu telefon konuşmasından belliydi çünkü telefonun diğer ucundaki yetkili sürecin nasıl işleyeceği ile ilgili çok güzel bilgiler verdi ve talep ettiğim randevu saatinde tarafıma bir ekip gönderildi.Ellerinde daha önce hiç görmediğim cihazlar vardı.

  Basit olarak gördüğümüz bu tesisat işlerine öylesine önem vermişlerdi ki ne yalan söyleyim,utandım. Sonunda kısa süren bir tespit ve onarım işlemi ardından problemli bölgeler çözüme kavuşturuldu.Böyle bir alanda aldığım en iyi hizmetti. Lavabo tıkanıklığı sorunu altında böyle güzel bir iş ile karşılaşacağımı düşünmemiştim, tüm bu güzel hizmetler için sizlere çok teşekkür ederim,başarılı işlerinizin devamını dilerim.

 3. 11 Eylül 2016
  Cevapla

  Müşterisine verdiği önem, üstün teknolojisi ve kaliteli hizmet anlayışından dolayı herkese tavsiye edebileceğim bir firma. Sizden hizmet almak, lavabo tıkanıklığı nasıl açılır etiketi ile internetten makalenizi okumak, bu konular hakkında bilinçlenmek çok iyi bir tecrübe oldu.Hem maddi hem manevi hem de zaman açısından kazançlı çıkmak sunmuş olduğunuz hizmetin en güzel yönleri arasında.

  Kullandığınız teknolojik cihazlar da bu işe ne kadar önem verdiğinizin,müşterilerinizin sizler için ne kadar değerli olduğunun bir göstergesi olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden buradan da teşekkür etmek istedim. Şundan da emin olabilirsiniz, su tesisatlarında sorun yaşayan tüm tanıdıklarıma firmanızı tavsiye ediyorum,iyi çalışmalar diliyorum hepinize, tekrardan çok teşekkürler.

 4. 7 Eylül 2016
  Cevapla

  İnsanların gerekli ilgiyi göstermesi, bilinçlenmesi gereken önemli konulardan biri olan tesisat işleri ile ilgili paylaşmış olduğunuz makaleler için çok teşekkürler. Lavabomda yaşadığım tıkanıklıktan sonra internet üzerinden iyi bir çözüm arayışı içindeyken uzman firmanızın sitesine rastladım ve gerekli bilgileri telefon aracılığı ile aldım. Aldığım randevu sonrası evime bir ekip gönderildi.Ellerinde bulunan elektronik cihazları ile lavabo tıkanıklığı açma işlemi hızlıca yaptılar ve sorunu kırmadan giderdiler. Bu tarz hizmetler alan insanlar için bu çok önemlidir. Siz de buna fazlasıyla önem vermişsiniz. Tüm bu güzel hisler ve üstün teknoloji ile sunmuş olduğunuz hizmetler için teşekkür ederim.

 5. 4 Eylül 2016
  Cevapla

  Yoğun iş temposunun ve özensiz kullanımlar sonucu meydana gelen lavabo tıkanıklığı problemini hızlıca gidermek adına bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizlerle irtibata geçtim ve hizmet talebinde bulundum. Acil bir çözüm istediğim için aynı gün içinde evime gelen firma çalışanlarınız tespit işlemleri ardından elektronik cihazlar yardımı ile onarım işlemlerine başladı. Hiçbir yerin kırılmasına imkan tanımayan ve işini çok iyi yapan uzman personelinizin hizmet şekli ve müşteri memnuniyetine verdiğiniz önem için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu devirde tesisat işlerine önem veren insanların olması çok değerli. İyi çalışmalar diliyorum.Emeğinize ve üstün hizmet teknolojinize sağlık.

 6. 8 Temmuz 2016
  Cevapla

  giriş katın lavabosunda tıkanıklık var taşmada yapıyor pendik ilçesine servisiniz var mıdır ? ne zaman gelebilirsiniz, artık kokuda yapıyor evde duramıyoruz apartman dakiler lavaboyu kullandıklarında bizde taşma yapıyor ev berbat halde acil servis istiyoruz.

 7. Merhaba İmdat bey,

  Pendik ilçesine servisimiz bulunmaktadır. Servis kaydı oluşturduğunuzda en geç 2 saat içerisinde ekibimiz soruna müdahale edecektir. Lavabo tıkanıklığı için kameralı cihazlar kullanır sorunu tespit eder, robot cihazlarla da tıkanıklığı kısa sürede açarız.

 8. 20 Haziran 2016
  Cevapla

  Restorantımızın lavaboları tıkandı daha önce robotla açtırdık ama yine tıkandı, sonradan anladık ki kameralı cihazla da bakılması gerekiyormuş, bize destek verirmisiniz, İstanbul’un hangi ilçelerine servisiniz var, bir kaç ilçede restorantımız var ara ara bu sorunları yaşıyoruz. iyi günler.

 9. Merhaba Sayın Ali bey,

  Lavabolar önce kamerlaı cihazlarla kontrol edilmeli, robot cihazlada açılmalıdır, kameralı cihazlarla bakılmassa sorunun sebebi tam olarak anlaşılmaz ve sürekli aynı sorun zaman zaman tekrar eder. Protesisat firmamız kameralı cihazlarla sorunu tespit eder ve robot cihazlarla açmaktadır. Arnavutköy, ataşehir, avcılar, bağcılar, bahçelievler, bakırköy, başakşehir, bayrampaşa, beşiktaş, beykoz, beylikdüzü, beyoğlu, büyükçekmece, çatalca, çekmeköy, esenler, esenyurt, eyüp, fatih, gaziosmanpaşa, güngören, kadıköy, kağıthane, kartal, küçükçekmece, maltepe, pendik, sancaktepe, sarıyer, silivri, sultanbeyli, şile, şişli, tuzla, ümraniye, üsküdar, zeytinburnu ilçelerine ve bğlı ilçelerin semtlerine fiyat farkı olmadan hizmet vermektedir. Uzman çözümler için bizi arayın. 2 saat içerisinde soruna müdahale edelim.

 10. 25 Mayıs 2016
  Cevapla

  banyo yer süzgecinden su gitmez oldu sonradan farkettim ki lavabodan da su çok yavaş gidiyor, mutfak lavabosunda sorun yok ama banyo tesisatı sanıyorum komple tıkanmış, bu durumda banyo kırılıp borular değişmesi mi gerekiyor ?

 11. Merhaba Serpil hanım,

  banyodaki yer süzgeci ve lavabo gider pimaşlarınızın tıkanıklığına çözüm olarak kameralı cihazlar ve robot cihazlarla açarak kırmadan herhangi bir tadilat gerektirmeden çözüm sunuyoruz. Bizleri arayarak aynı gün içinde servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 12. 11 Mayıs 2016
  Cevapla

  Kolay gelsin
  Bizim banyo Lavabo şu çok ağır gidiyor suyu ve alt katta ki komşumuz a su siziyor bunun çözümü nedir fayans altında boru kırılmış olabilir mi ilgilenirseniz sevinirim

 13. 20 Nisan 2016
  Cevapla

  merhaba neden bazı sitelerde 59 tl gibi 69 tl gibi değişik fiyatlar yazıyor, siz ne kadara lavabo açıyorsunuz, bu tür firmalara inanıp da çağırmalımıyım bilemedim, sizin hem siteniz hemde yazılarınızda profesyonel olduğunuz belli, bu soruma cevap verir misiniz, teşekkürler

 14. Merhabalar, öncelikle sorduğunuz soru çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir sorundur, size sorunuzdan ötürü teşekkür ederiz, fiyat yazan sitelerin tek amacı müşteri çekmek, dikkatinizi çekerek onları aramanızı hedeflemektedir, bu tür firmaları çağırdığınız da sadece tek bir cihazla tıkanıklığı yüzeysel açarlar, halbuki kameralı cihazlarla tıkanıklık tespiti yapılması gerekir, sitelerinde yazan 59 tl 69 tl hatta 89 tl gibi fiyatlardan çok daha fazlasını geldiklerinde sizden talep ederler ve size olmadık yerlerde sorun olduğunu söyleyerek ek masraf çıkartırlar, Protesisat olarak bu tür düzenbaz tesisatçıların oyununa gelmemeniz için bir çok detaylı makale hazırladık, lütfen okuyun ve dostlarınız ile paylaşınız.

  tıklayın ve okuyunuz

  İyi günler dileriz.

 15. 25 Mart 2016
  Cevapla

  lavabom da taşma oluyor bunu her zaman yapmıyor sonra kendi kendine lavabodaki su gidiyor, özellikle üst kattakiler banyoda olduklarında bu sorunu yaşıyorum, üst kat komşumuza durumu anlattık ama onlardan kaynaklanmadığını söylüyorlar, lavaboyu yerinden sökmek mi gerekiyor evimin kırılıp dökülmesini hiç istemiyorum.

 16. Merhaba Sayın Nurdan Ay,

  Öncelikle şunu belirtelim, eğer lavabonuz taşma yapıyorsa bina logar giderinden kaynaklanan bir tıkanmadan kaynaklanabilir, öncelikle firmamızı arayarak servis talebinde bulunmalısınız, ekibimiz cihazlarla tuvalet giderlerinizi kameralı cihazlarla görüntüler ve sorunu tespit ederler, Tuvalet, lavabo gibi tıkanıklıklarda asla evinize zarar verilmez herhangi bir kırma dökme yapılmaz, sorunun çözümü için lavabonuz da sökülmez, Bizlere iletişim sayfamızdaki telefonlardan ulaşabilirsiniz.
  İyi günler dileriz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir