Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
İstanbul Pimaş Açma

İstanbul Pimaş Açma

İstanbul'un Tüm İlçelerine Aynı Fiyata Servis Hizmeti

Pimaş açma hizmeti sunan protesisat, tıkalı olan pimaşlarınızı önce kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit eder sonrasında  tıkanıklık açma cihazları ile pimaş tıkanıklarını açar. Pimaş açma kırma dökme olmadan profesyonel cihazlar yardımı ile açılmaktadır. Tuvalet, lavabo mutfak ve banyo gibi pimaş borularınız tıkandığında Protesisat firmamızı arayarak çözüm sağlayabilirsiniz.

pimaş açma firması
pimaş tıkanıklığı açma
tıkalı pimaş görüntüleme

Pimaş Giderleri Neden Tıkanır ?

Tesisat üzerine sık yaşanan sorunlardan biri de gider tıkanıklığıdır. Gider boruları zamanla biriken yemek artıkları, yağları, yanlışlıkla veya bilinçli olarak atılan naylon poşet, bez, tuvalet kâğıtları yüzünden daralır ve tıkanır. Daralan giderler zaman zaman yavaş su akışı ile size kendini belli eder.

Önceden bu daralmayı fark edip tıkanma gerçekleşmeden pimaşların temizlenmesi size kolaylıklar sağlayacaktır. Gider boruları tamamen tıkandığında ise yapılacak işlemler süreci uzatmaktadır.

Uzman Olmayan Tesisatçılara Dikkat !

Klasik yöntemlerle pimaş borusundaki tıkanıklığı açmak çoğu zaman size ekstra maliyetler çıkarır. Ehliyetsiz tesisatçılar, özellikle tıkalı pimaşa ulaşılırken tuvalet banyo ve mutfaklardaki pimaşlara zarar verir ve çoğu zaman kırarlar.

Ucuza pimaş açma işi yapmak isteyen firma gibi gözüken kişiler, genellikle evinizin başka bir yerine de zarar vererek tadilat masrafları ve benzeri külfetlerle işi olduğundan çok daha pahalıya malederler.

Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak dikkat ve profesyonellik isteyen mühim bir tesisat işidir. Acemi tesisatçıların tıkanık açmak için gelip tüm eve kirli su basmasına sebep olmaları sıkça görülen bir problemdir.

Özellikle otel ve lokantalarda mutfak giderleri çok daha çabuk tıkanır. Kalabalık daireli sitelerde de tuvalet tıkanıklıkları çok fazla görülür. Tıkanıklık sorunlarınıza kesin çözüm için Protesisat firmamız ile çalışmalısınız.

Profesyonel Hizmetin Adı, Protesisat !

 • Kameralı görüntüleme cihazları ile, pimaşlardaki sorunları görüntülüyoruz, ne tür bir sorun var belirliyoruz, ilerde oluşabilecek farklı sorunlar varsa size bu sorunları raporluyoruz.
 • Robot cihazlar kullanıyoruz,  pimaşlarınız çeşitli genişlikte olabilir, uzman personellerimiz, profesyonel robot cihazlarımız ile her türlü pimaşı kırmadan dökmeden açmaktadır.
 • Son teknoloji cihazlar kullanılır, akıllı görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklık tespit edilir, tespiti sağlanan tıkanıklığın açılabilmesi için robot cihazımızın ucundaki aparat, tıkanıklığın sebebine göre belirlenir, tüm bu hizmetlerimiz tek fiyata sahiptir.
pimaş açma
pimaş gideri görüntüleme
pimaş aç

Kesinlikle Tadilat Yok !

Pimaş tıkanıklıkları geçmiş yıllarda kırılarak, ekstra maliyetli çözülebiliyordu, ancak şimdi Türkiyede sadece seçkin bir kaç firmada bulunan robot cihaz ve bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazlarımız ile tıkalı olan pimaşlar kısa sürede, tadilatsız, gürültüsüz açılabiliyor.

UzmanTV de Tıkanıklık Açma Videomuz !

Pimaş Açma Fiyatı Nedir ?

İstanbul merkezli, Ankara, İzmir ve Bursa’da şubeleri bulunan Protesisat, robot cihaz ve bilgisayarlı görüntüleme cihazları ile tek fiyat politikası ile hizmet veren profesyonel bir firmadır. İstanbul’un en uzak noktasına aynı fiyatla hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve kalıcı çözümler için firmamızı arayın.

Yorumlar (19)

 1. 8 Kasım 2016
  Cevapla

  Banyo pimaşlarında tıkanıklıklık var geri taşma yapıyor, alt kat komşuma da su sızıyormuş benim dairemden, hızlı bir şekilde yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 2. 21 Eylül 2016
  Cevapla

  Üstün teknolojiniz ve kaliteli hizmetiniz için çok teşekkürler.Sizden hizmet almak çok samimi ve doğru bir adımdı. Pimaş tıkanıklığı sonucu oluşan su sızıntısı kelimesi ile internetten makalelerinizi okudum ve güzel bilgiler edindim. Hem maddi hem manevi hem de zaman açısından kazançlı çıkmak sunmuş olduğunuz hizmetin en güzel yönlerinden yalnızca birkaçı. Kullandığınız teknolojik cihazlar da bu işe ne kadar önem verdiğinizin,müşterilerinizin sizler için ne kadar değerli olduğunun en güzel kanıtı. Bu yüzden buradan da teşekkür etmek istedim. Pimaş tesisatlarında tıkanıklık yaşayanlara da sizleri tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum hepinize,tekrardan teşekkürler

 3. 9 Temmuz 2016
  Cevapla

  bizim evin pimaşları tıkandı su geri geliyor, bunu biz daha önce usta çağırdık açtırdık ama yine tıkandı, bu kameralı cihazlar varmış bakıyormuşsunuz nasıl oluyor açılıyormu o zaman, yardımcı olurmusunuz.

 4. 6 Haziran 2016
  Cevapla

  Merhaba, pimaşların içinde biriken pislikleri kırmadan yada pimaşları sökmeden temizleyebiliyormusunuz, robotla mı temizyorsunuz yoksa kameralı cihazlamı ?

 5. Merhaba tufan bey,

  Pimaşlarınızı kırmadan dökmeden açıyoruz, öncelikle pis su tesisat borularını kameralı cihazlarla görüntüleyerek sorunu tespit ediyor, robot cihazlarlada tıkanıklığını açmaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır.

 6. 27 Mayıs 2016
  Cevapla

  pimaşlarda genel olarak bir tıkanma var sık sık lavabo giderinden su gitmiyor, özellikle bulaşık yıkarken suyun gitmesi dakikar alıyor, lavabonun altındaki boruları söküp bakamadım ama sanırım sorun gider borularında değil pimaş kanallarında, robotla bu boruları açarken kırılma yaşanıyormu, pazar günü çalışıyormusunuz, kaça kadar servisiniz var, arnavutköye geliyormusunuz ?

 7. Merhaba Nazife hanım,

  Lavabo pimaş boruları sık sık tıkanması, ana gider hattında da tıkanma olabileceği yönünde bir işarettir. Ekibimiz kameralı cihazlarla tıkalı olan pimaş borularına kamera gönderir, sorunu tespit eder, sorun tespit edildikten sonra robot cihazlarla tıkalı olan mutfak lavabo pimaş giderleriniz açılır, eğer mutfak gider hatlarınızda kalıcı bir sorun varsada bunları sizlere raporlar, nedir bu kalıcı sorunlar, bina yapımı sırasında harç çimento gibi maddelerin pimaşları tıkaması gibi, hatalı meyil verilen pimaş borular gibi, yada çöken hatlar gibi sorunları tespit ederek sizlere çözüm sağlamak adına rapor verilir. İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz bulunmaktadır. Bizleri arayarak servis kaydı oluşturmanız halinde ekibimiz en geç 2 saat içerisinde pimaş sorununa müdahale edecektir.

 8. 24 Mayıs 2016
  Cevapla

  mutfak lavabosunun altındaki pimaşlarda tıkanma söz konusu, robotlu pimaş açma servisi olarak kırmadan pimaşları değiştirmeden tıkanık lavabo gider borularını açabiliyormusunuz ? yoksa değişmesi mi gerekiyor bilgi lütfen teşekkürler

 9. Merhaba Gülçin hanım,

  Pimaş açma işlemi için robot cihazları kullanırız, ayrıca sorunun neden oluştuğu, tekrar pimaş tıkanır mı, pimaş hattında farklı bir sorun mu var tespiti için kameralı cihazlar kullanırız, bu cihazlar yardımıyla asla pimaşlarınız kırılmaz ve değiştirilmez, bizleri arayarak kısa sürede çözüm sağlayabilirsiniz.

 10. 13 Mayıs 2016
  Cevapla

  pimaş tıkanıklığı sorunu yaşıyorum, tuvaletteki pimaşlardan sular geri taşıyor ne yaptıysam tıkanıklığı açamadım, pimaş açıcı olarak internette sizi buldum, pimaşları nasıl açıyorsunuz, tadilatmı yapıyorsunuz yoksa kameralı cihazlarla mı açıyorsunuz. ?

 11. Merhaba İbrahim bey,

  Pimaş aç için tadilat uygulamıyoruz, gider borularını robot cihazlarla açıyoruz sonra kameralı görüntüleme sistemleri ile kontrolünü sağlıyoruz, asla kırma dökme gibi bir işlem uygulanmamaktadır. Uzman ekibimiz ve profesyonel cihazlarımız ile haftanın 7 günü pimaş açma hizmeti sunuyoruz. İstanbul’un tüm noktalarına servisimiz bulunmaktadır.

 12. 19 Nisan 2016
  Cevapla

  pimaş açmak için denemediğim yol kalmadı pimaşlara tuz ruhu dahi döktüm ama açılmadı, mutfak lavabolarında aşırı bir tıkanma var sular çok yavaş gidiyor, saatlerce beklemek zorunda kalıyorum, nasıl bir çözüm sağlıyorsunuz ?

 13. Merhaba Canan hanım,

  Pimaş tıkanıklığı açmak için tuz ruhu gibi kimyasallar kullanmayın, pimaşları eritemebilir daha farklı sorunların çıkmasına neden olur, Protesisat olarak kameralı cihazlarla pimaşlara zarar vermeden, kırmadan açıyoruz. İstanbul’un tüm noktalarına aynı fiyata hizmet vermekteyiz. Bizi arayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

 14. 16 Mart 2016
  Cevapla

  Sayın yetkili, çatıdan balkonun kenarlarından aşağıya inen pimaş tıkandı ve tıkandığı için sanırım balkon giderlerinde taşma yapıyor, yağmur yağdığında balkonu su basacak diye kovalarla balkondaki suyu boşaltıyoruz, bir iki defa oldu hadi dedik zamanla düzelir ama yok her defasında bu böyle, pimaş boruyu nasıl açarız ?

 15. Merhaba Sayın Özlem Bükükada,

  Pimaş açma servisi olarak, tıkanan pimaşların içini profesyonel cihazlarla görüntülüyoruz, kameralı cihazlar kullanıyoruz ve sorunun sebebini evinizde kırma dökme olmadan çözüyoruz, balkon pimaşlarınıza geri su tepmesi ve bunu her yağmur yağdığında yaşamanız, tıkalı olan pimaşların bir çıkış noktası bulamamasından kaynaklanır, bizleri ararsanız sizlere kalıcı çözümler sunabiliriz. İstanbul'un tüm noktalarına servisimiz vardır. İyi günler dileriz.

 16. 3 Şubat 2016
  Cevapla

  merhaba tuvalet pimaşı tıkandı bunu bir defasında kapıcının bulduğu bir tesisatçıya açtırdık ama 1 hafta sonra yine tıkandı pimaş borularda sanırım başka bir sorun var yoksa neden tıkansın sonuçta tuvalete selpak tuvalet kağıdı bile atmıyoruz, ne önerirsiniz ?

 17. Merhaba Dursun Bey,

  Tıkalı olan pimaşlar usta hatasından da kaynaklanabilir mesela yanlış kurgulanmış tesisat borularına yanlış eğim verilmiş olabilir yada pimaşların içinde gitmeyen atıklar olabilir, Profesyonel çözümler sunan Protesisat firmamız, kameralı cihazlarla pimaşlarınızın içini görüntüler ve hatanın kaynağını noktasal olarak kırma dökme olmadan tespit eder, bizleri arayarak sonuç elde edebilirsiniz. İyi günler dileriz.

 18. 1 Ocak 2016
  Cevapla

  lavabonun altındaki pimaşlar her defasında tıkanıyor, pimaş aç gibi kimyasalları kullanıyoruz yine açılmış gibi oluyor 1 gün sonra yine tıkanıyor, pimaşlar neden tıkansın anlamıyorum sonucta çayın çöpünü bile atmıyoruz, ne yapmalıyız ?

 19. Merhaba Zerrin hanım,

  pimaşlarınızı pimaş aç gibi kimyasallarla geçiçi olarak açabilseniz de pimaş giderlerinden kaynaklanan yanlış eğim yani usta hatası yada pimaş içerisinde gitmeyen atıklar oluşmuş olabilir buda herseferinde tıkanmaya sebep olabilir, yapılması gerelen görüntülü kameralı cihazlarla pimaş borularını kontrol etmek, Protesisat olarak pimaş giderlerinizi kameralı cihazlarla kontrol ederek hatanın kaynağını tespit edebiliyoruz ve bu işlemlerde asla kırma dökme gibi işlemler uygulanmaz, İstanbul'un tüm noktalarına hizmet vermekteyiz, bizleri arayarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Daha Fazla Yorum Yükle

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir