Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

TIKANIKLIK AÇMA MAKİNASI

Konutlarda, işyerlerinde, şehrin altyapı tesisatlarında zaman zaman çeşitli nedenlerle tıkanıklar meydana gelmektedir. Buralarda meydana gelen arızalar insan hayatını kabusa çevirir. Bu nedenle de hızla müdahale edilerek tıkanıklık sorununun ortadan kaldırılması gerekir. Peki, tıkanıklık açma makinesi tesisata zarar verir mi? Bu cihazlar son sistem teknolojilerle donatılmıştır ve sorun nerede meydana gelirse gelsin tıkanıklıkları hiçbir yere zarar vermeden açmaktadır. Robot tıkanıklık açma cihazı adı verilen bu cihazlarla pimaş tıkanıklığından lavabo tıkanıklığına kadar tüm sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Tıkanıklık açma makinesi, kırma dökme işlemi yapılmasına gerek bırakmıyor.

Geleneksel yöntemlerle sunulan hizmette tıkanıklığın olduğu bölge tamamen kırılabilirken, bu cihazlar sorunu giderin içinde hallediyor ve gider borusuna da zarar verilmiyor. Klozet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı gibi tüm sorunları güvenli bir şekilde ortadan kaldıran bu cihazlar,uzman personeller tarafından kullanılıyor ve kusursuz hizmet sunuyor.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Klozet tıkandı nasıl açılır diyorsanız bunun çok farklı yöntemlerinin bulunduğunu bilmesiniz. Klozet giderine tıkanıklık açma makinesi yollanır. Bu cihaz tıkanıklığı, nedeni ne olursa olsun güvenli bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Eğer kanalizasyon sisteminde bir tıkanıklık söz konuysa bu durumda önce görüntüleme cihazları ine kontrol edilir. Sonrasında da robot cihaz yollanır ve böylece sorun çözülür.

Tuvalet, banyo ve lavabo gibi yerlerde de gider borusunun içinde kalan inşaat parçalarından şüpheleniliyorsa, görüntüleme cihazları ile inceleme yapılır. Sonrasında da tıkanıklık açma işlemine geçilir. Teknik personel bu cihazlarla ilgili özel eğitimler almaktadır ve bu nedenle de işlemleri hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Kırmadan tıkanıklık açma servisi, sorunu bildirdikten kısa bir süre sonra adresinize gelmekte ve şikayeti ortadan kaldırmaktadır.

tikaniklik-acma-makinasiHer Öneriyi Uygulamayın

“Tuvalet tıkandı ne yapayım” diye çareler araştırırken çevrenizden çok sayıda öneri gelebilir. Hatta tıkalı giderleri açmak için kendiniz de bir yol deneyebilirsiniz. Bilinen en klasik yol, pompalamadır. Ancak özellikle klozetlerde meydana gelen sorunlar S borsundan kaynaklanmaktadır. Atılan cisimler bu boruna toplanabilmekte, bu da tıkanıklık sorununu meydana getirmektedir. Bu durumda ilk akla gelen de en yakın tesisatçıyı arayarak yardım istemektir. Aslında bu düşünce yanlıştır. Çünkü geleneksel yöntemlerle tıkanıklık açma hizmeti geride kalmıştır. Gelişen teknoloji bu konuda da son modern cihazların tasarlanmasına neden olmuştur. Tıkanıklık açma makinesi adı verilen bu cihazlarla ortadan kaldırılmayacak sorun yoktur. Özellikle kurumsal firmalar sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte, teknik altyapısını da sürekli olarak güncellemektedir. Bu sayede en geniş alanlarda meydana gelen tıkanıklık sorunları da kolaylıkla ortadan kaldırılabilmektedir. Bu nedenle böyle sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda modern cihazlarla hizmet sunan firmalara başvurmanız tavsiye edilmektedir.

Tıkanıklıkları Sorun Etmeyin Bırakın Cihaz Açsın

Gider borularındaki tıkanıklıkları artık sorun etmenize gerek kalmamıştır. Kırmadan tıkanıklık açma makinesi, en doğru yöntemlerle yaşanan sıkıntıyı ortadan kaldırmaktadır. Peki, görüntülü cihazlar ne işe yarar? Bu cihazlar gider borularında meydana gelen tıkanıklıkların yerini ve nedenini tespit etmeye yarar.

Kameralı cihazlar gider borusunun içine yollanır. Böylece tıkanıklığın tam noktası kırmadan tespit edilir. Sonrasında da makine ile tıkanıklık açılır. Bu cihazın yanında yüksek basınçlı su jetleri ile de tıkanıklık açılabilir. Ancak bu cihaz genellikle yağdan dolayı meydana gelen sorunlarda kullanılır. Ayrıca bir de yıkama makinesi bulunur. Bu da yine yağlı gider borularının açılması işleminde kullanılır. Tıkanıklık açma makinesi ise katı cisimlerin parçalanarak kanalizasyon sistemine yollanmasını sağlar.

Kurumsal firmalar binaların tam atık su gider borularında meydana gelen tıkanma sorunlarını güvenli bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre hizmet veren firmalar, uzman personeli ile müşterilerinin tüm beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir