Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Acıbadem Su Kaçağı Tespiti

Acıbadem Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanlarınızda gerek pis su gerekse temiz su gider tesisatında kaçak problemlerini son teknolojik cihazlar aracılığı ile kırmadan tespit ederek profesyonel bir hizmet almanızı ve problemlerinizin giderilmesini sağlayan Acıbadem su kaçağı tespiti kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden problemlerinizi çözüme kavuşturmaktadır. 12 adet servis aracı ile doğru ve etkin çözümlerle siz değerli müşterilerine profesyonel bir hizmeti almanızı sağlayan firmamız konusunda uzman ekibi başta Acıbadem semti olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine yetebilecek bir kapasitede hizmet anlayışı ile çalışmaları sürdürmektedir. Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti adına tercih edeceğiniz Protesisat geliştirilmiş teknolojik cihazlarla hizmetlerini bütünleştirerek hizmette kalitenin yansıtıldığı çalışmalara yılların hizmet deneyimini de dahil etmektedir.

acıbadem su kaçağı tespitiEv veya iş yerlerinizde kaçak tespitinin tek seferde profesyonelce yapılmasını ve problemin giderilmesini istediğinizde iletişime geçeceğiniz Acıbadem su kaçağı tespiti için müşteri danışmanlarımız alacağınız hizmet için öncelikle her türlü bilgiyi edinmenizi sağlayarak adres, arıza ve iletişim bilgilerinizi içeren kaydınızı oluşturacaktır.

Kırmadan su kaçağı hizmetlerimizden de faydalanabileceğiniz gibi su kaçağını önleme çalışmalarında hem kaliteli hem de profesyonel bir hizmeti firmamız ayrıcalığında alabilirsiniz.

Acıbadem su kaçağı tespiti için gerek firmamızla iletişime geçerek gerekse web sitemiz üzerinden canlı destek hattımız ile problemlerinizin giderilmesi adına detaylı bilgi edinebilir ve kaydınızı oluşturabilirsiniz. Maksimum düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlandığı hizmetlerimizde konusunda uzman personellerimiz profesyonel bir ekip çalışması ile profesyonel tesisat çözümlerinde problemlerinizi ortadan kaldıracaktır.

Yorumlar (1)

  1. 27 Ekim 2016
    Cevapla

    Mutfaktan alt kata su damlıyordu. Mahalle tesisatcısını çağırdık. Suyun çok tazyikli gelmesinden kaynaklı boruların ek yerlerinden sızıntı olduğunu söyledi ve tazyik düşürücü bir cihazla bunun çözüleceğini söyledi. Bizde bu cihazı kendisinden satın aldık. Cihaz takıldı ve birkaç gün gözlemledik. Su kaçağı devam ediyordu. Acıbadem de oturan arkadaşımın tavsiyesi üzerine sizden yardım almaya karar verdik. Gelen ekibiniz son derece profesyonel cihazlarla sorunu tespit ettiler. Sorun gider borusunun çatlak olmasıymış. Zaman zaman tıkandığı için bazı tel vs ile açmaya çalışırken eskiyen boru çatlamış. Hızlı ve temiz bir şekilde sorunu giderdiniz. Verdiğimiz parayı fazlasıyla hakediyorsunuz. çok iyi iş çıkardınız. Tüm Acıbadem ve tüm istanbullulara tavsiye ediyorum. Kolay gelsin….

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir