Müşteri Temsilcimiz
Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.

Alt Daireye Su Akıyor

İlk Müdahale

Bazen siz evdeyken bazen ise tatilde yada evde olmadığınızda ansızın alt komşunuz sizi arar ve sizin dairenizden kendisine su aktığını acil dönüş yapmanızı ister, böyle bir durumda karşılaştığınızda mutlaka kendi su vananızı kapattırın ve evde değilseniz mutlaka dairenizde bulunmanız gerekir.

Tesisatçı Arayışı

Bu tür sorunlara normal tesisatçılar bakmaz çünkü kendilerinde kırmadan dökmeden müdahale edecekleri akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme cihazları bulunmaz, bu cihazlara sahip firmamız ile iletişim kurmalısınız.

Tesisattaki Tüm Kaçakları Buluruz

Protesisat olarak dairenizde ki tüm tesisat boruları cihazlarla teste tabi tutulur, evinizde hiç bir yer zarara uğratılmadan akustik dinleme cihazlarımız ile kaçağın yerini ararız, bazı kaçaklar temiz su tesisatında çıkarken bazende pis su tesisatında da kaçak olabilir, temiz su tesisatı ve pis su tesisatında ki tüm kaçakları buluyoruz ve asla kırmadan etrafa zarar vermeden su kaçaklarını kısa sürede buluyoruz.

Komşunuza Akan Sulardan Ötürü Mağdur Olmayın

Firmamız alt kata akan su kaçaklarını kısa sürede bulur ve onarımını yapar, tesisatınızda yaşadığınız tüm sorunlar için firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul’un tüm noktalarına hizmet veren firmamız en geç 2 saat içerisinde soruna müdahale eder. Ayrıca Ankara, İzmir, Kocaeli illerine de hizmetimiz bulunmaktadır.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir