Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir su kaçağı tespiti Pis su gider tesisatında ya da temiz su tesisatında meydana gelen su kaçaklarının erken tespit edilmesi kadar, doğru bir adımla tek seferde arızalı bölgenin tespit edilmesi de oldukça önemlidir. Ataşehir su kaçağı bulma firması olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Ataşehir Su tesisat kaçağı tespit edilmesinde kesinlikle eski yöntemleri değil sadece bu alanda kullanılan cihazları tercih ederek sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilme yolunda hızlı bir şekilde ilerlemekteyiz.

ataşehir su kaçağı tespitiProtesisat firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda alanında uzman ekip arkadaşlarımız, sizler ile iletişime geçerek sorununuza yönelik en iyi çözümü sunacaklar aynı zamanda gelişmiş cihazlar eşliğinde sizlere yardımcı olmaya çalışmaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz en gelişmiş su kaçağı tespit cihazları ile ev ya da iş yerlerinizde meydana gelen su kaçaklarını zaman kaybetmeden, hatasız ve yanılma payı olmaksızın tamda bulunduğu noktayı tespit eder. Binanızın Zarar görmemesi adına en hızlı hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmakta olan firmamız, ücretsiz expertiz hizmeti ile su kaçaklarının tümü tespit eder. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda su kaçağı önleme çalışmalarını kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir.

Ataşehir su kaçağı tespiti firmamız başta Ataşehir olmak üzere tüm İstanbul ilçelerine aynı kaliteli hizmeti sunmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz., dilerseniz web sitemiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası İletişim

0212 569 11 11
0533 267 11 11

İstanbul Ataşehir Anadolu Yakası İletişim

0216 537 11 11
0533 267 11 11

Benzer hizmetlerimiz :  ataşehir kaçak su tesisatı, ataşehir kaçak tespit tesisatı, ataşehir pimaş kaçakları, ataşehir su kaçağı tespit cihazı, ataşehir kırmadan su tesisatı, ataşehir bulunamayan su kaçağı, ataşehir su tesisatçısı, ataşehir tesisat arıza tespiti, ataşehir evlerde su sızıntısı tespit eden cihaz, ataşehir kırmadan dökmeden su tesisatı, ataşehir su kaçak testi, ataşehir kaçak su nasıl onarılır.

 

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti ve Cihazlarımız

Kameralı Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Yorumlar (1)

  1. 27 Ekim 2016
    Cevapla

    Yeni aldığımız daireden alt kata su sızıntısı meydana geldi. Yeni bina olduğu için 5 yıl garantisi vardı ve binayı yapan firmaya durumu ilettik. Yetkili kişiler geldiler, gider kapaklarının kenarından olduğunu söyleyerek sıva yaptılar. Fakat ertesi gün tekrar alt kata su damlamaya başladı. aynı sorun benim üst katta da vardı. internetten size ulaştık. Wep sitenizi inceledikten sonra profesyonel bir yardım almaya karar verdik. Bilgisayarlı cihazla boruda çatlak olduğu tespit edildi. Profesyonel ekibiniz kısa sürede sorunu giderdi. Temiz ve profesyonel çalışmanızdan dolayı çok memnun kaldık. Teşekkürler Protesisat

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir