Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti yaptığımız çalışmalarımızda 12 adet servis aracımız ve konusunda uzman servis ekibimiz ile su kaçakları cihazlar desteğiyle kolay ve pratik bir şekilde hata payı olmadan belirlenebilmektedir.

avcılar su kaçağı tespitiTek seferde ve doğru bir adımla hata payı olmadan Avcılar su kaçağı tespiti hizmetlerinden ihtiyacınız halinde sizler de faydalanabilirsiniz. Gerek pis su gider tesisatında gerekse temiz su tesisatında olası bir kaçak durumuna karşı ücretsiz expertiz hizmeti de veren firmamız en kaliteli hizmet anlayışında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Geliştirilmiş teknolojik cihazlarıyla hizmet veren Protesisat firmamızla ihtiyacınız halinde iletişime geçerek sizler de en kaliteli hizmeti almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde gözlemlediğiniz su kaçaklarına karşılık profesyonel bir anlayışla sunduğumuz hizmet faaliyetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişme geçebilirsiniz. Avcılar su kaçağı bulma hizmetlerinde adresinize gelecek olan uzman ekibimiz kaçak tespitini hata payı olmadan doğru bir şekilde yerinde belirleyecektir. Eski usül yöntemlerin çok daha ilerisinde bir hizmet alacağınız firmamızla yapılarınızda kırılma dökülme olmadan dakikalar içersinde su kaçağı yaşanan yerler belirlenecektir. Müşteri memnuniyetini amaç edinerek uzun yılların hizmet tecrübesiyle sizler için faaliyetlerini aralıksız sürdüren firmamız İstanbul’un tüm semtlerine kaliteli bir hizmeti sağlayabilmektedir. Su kaçaklarının ileride sizlere daha büyük problemler yaratmaması adına sizler de firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve hemen ardından hizmet kaydınızı oluşturabilirsiniz. Alınan kaydınızda uzman servis ekibimiz çok geçmeden sizi arayarak adresinize gelecektir.

Yorumlar (2)

  1. 3 Kasım 2016
    Cevapla

    Avcılar da 6. katta oturuyorum. Haftasonu sularımız o kadar azalıyor ki sanki kesildi kesilecek. Fakat alt katlara indikçe normal seviyede akıyor. Tesisattan kaynaklı olabilir mi? tesisattan kaynaklıysa tamir edilebilir mi? maliyeti ortalama ne olur, bilgi rica ediyorum. çok teşekkürler, iyi çalışmalar.

  2. 21 Eylül 2016
    Cevapla

    Daha önce avcılarda kötü bir tesisat hizmeti alan, sorunun kendini tekrar etmesinden kaynaklı bu sefer kaliteli bir çözüm bulmak için bir aile dostumuzun tavsiyesi üzerine tuvalet tıkanıklığı problemimiz için firmanızı aradık.Öncesinde de makalelerinizi okuduk ve verdiğiniz bilgileri çok değerli bulduk. Randevu üzerine aradığımız günden sonraki gün için hizmet almayı kabul etmemiz ile beraber,belirlenen saatte evimize bir ekip gönderildi.Gider tıkanıklığı tespiti ve onarımı için işlemlere başlayan ekibinizin tecrübesi ve kalitesi her adımından belliydi. Bütün işlemler sistematik bir şekilde ilerliyordu ve hiçbir bölgenin kırılıp dökülmesine imkan verilmedi. Kısa sürede bu tesisat sorununu halleden profesyonel kadronuza ve bu kadronun kaliteli bir şekilde oluşmasına imkan tanıyan Avcılar protesisat firmanıza çok teşekkür ederiz.Başarılı çalışmalarınızın ve kalitenizin devam etmesini dileriz.İyi çalışmalar dileriz arkadaşlar.Emeğinize sağlık.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir