Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar Su Kaçağı Tespiti

Cihazlar yardımıyla kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veren firmamız zahmetsiz bir hizmetten pratik bir şekilde yararlanmanıza olanak sağlamaktadır. İstanbul’un her noktasına konusunda uzman ekibimizle hizmet vermekle birlikte 12 adet servis aracımız sizlere hizmet için aralıksız faaliyetlerini sürdürmektedir.

bağcılar su kaçağı tespitiYapılarınızda tesisat borularının yıpranması veya farklı nedenlere bağlı olarak yaşanan su kaçağı problemlerinde Bağcılar su kaçağı tespiti hizmetlerimizden sizler de faydalanabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışında yenilikçi bir politikayla sizlere su kaçağı bulma konusunda profesyonel bir hizmet sunan Protesisat personelleri müşteri memnuniyetini amaç edinerek hizmet faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Pis su gider tesisatında veya temiz su gider tesisatında Bağcılar ve civarında ikamet edenlerin en hızlı şekilde yararlanabileceği hizmetlerimizde Bağcılar su kaçağı bulma firması protesisatı tercih edebilirsiniz. Bir telefonunuzla adresinize gelecek olan personellerimiz kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden problemlerinizin öncelikle belirlenmesine yardımcı olacaktır.

Hata payına meyil vermeden sunduğumuz hizmetlerimizde Bağcılar su kaçağı tespiti hizmetleri için teknolojik robot cihazlar kullanılmaktadır. Kaçağın tam da yerini doğru olarak belirleyen robot cihazlar sayesinde yapılarınızda kırılma ve dökülme olmadan tespit çalışması yapılabilecektir. İhtiyacınız halinde arayabileceğiniz firmamız müşteri danışmanlarından daha detaylı bilgi edinebileceğiniz gibi dilerseniz web sitemiz üzerinden de canlı destek hattımızdan kesintisiz bir hizmeti almak adına tüm soru ve sorunlarınızı yöneltebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet istikrarında öncü olan firmamız konusunda uzman ekibi ile sizlere hizmet verecektir. İstanbul’un tüm semtlerine sunduğumuz hizmetlerimizde uzun zaman sorun yaşamayacağınızın garantisini de sizlere veren firmamız memnun müşteri potansiyelini her geçen gün genişletmektedir. Su kaçağı tespitinde artık sizler de profesyonel yöntemlerle hizmetlerimizden en hızlı şekilde faydalanabileceksiniz.

Yorumlar (2)

 1. 9 Kasım 2016
  Cevapla

  merhaba,
  Bağcılar da oturan annemin evinin alaturka tuvaletinde pis su kaçağı vardı. Annem tesisatçı sorunca bende internetten bakalım dedim. İnternetten birkaç siteye baktım , siteniz bu konuda oldukça iyi olduğunuzu gösteriyordu ve sizi aradık.
  Annem heryer berbat olacak, kırılıp dökülecek diye çok üzülüyordu. Fakat gelen ekip ve kullandıkları cihazlar oldukça profesyoneldi. Hiç bir yer kırılıp dökülmeden sorunu çözdüler. iyi ki sizi aramışız. elinize sağlık, çok teşekkürler…

 2. 21 Eylül 2016
  Cevapla

  Bağcılar da sunmuş olduğunuz hizmetler,kullanmış olduğunuz teknolojik cihazlar ve işinize verdiğiniz değer kaliteli ve uzman bir firma olduğunuzun en önemli kanıtı. Evimizin çatı katında meydna gelen tuvalet tıkanıklığı sonucu oluşan su sızıntıları, temiz su giderinden kaynaklandığı için anlamamız zor oldu.Bu sorunları çözmek için evimize gönderilen ekibiniz, akustik dinleme cihazı adı verilen bir alet ile su kaçağını tespit etti ve hiçbir alanın kırılmasına imkan tanımadı. Daha sonra tıkanıklık açma işlemi için kullanılan kameralı görüntüleme cihazları ve robot makineler ile yapılan işlemler süreci sağlıklı bir şekilde sonuçlandırdı. Hızlı ve son derece sağlıklı bu işlemler için profesyonel kadronuza ve uzman firmanızın her bir çalışanına çok teşekkür ederiz

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir