Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Tespit cihazları ile su kaçakları olan bölgeleri yapılarınızda kırmadan belirleyen firmamız genişleyen hizmet ağında 12 servis aracı ile kaliteli bir hizmeti İstanbul’un her noktasına sağlayabilmektedir. Su kaçağı tespiti ücretimiz normal daireler için 150 TL dir, Villa çok katlı dairelerde ise bu fiyat 200 TL – 250 TL şeklinde değişmektedir. Su kaçaklarını teknolojik cihazları ile tespit eden firmamız hata payı olmadan işlemlerinizi kısa sürede belirleyerek onarım çalışmalarına başlayabilmektedir.

bakırköy su kaçağı tespitiBakırköy su kaçağı tespiti firması kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı ile su kaçağı problemlerinizin kolay ve pratik bir şekilde belirlenmesini sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamıza ulaşım sağlayarak yararlanabileceğiniz hizmetlerimizde konusunda uzman personellerimiz profesyonel bir ekip çalışmasını gözler önüne serecektir. Dakikalar içerisinde yapıların su tesisatında yaşanan su kaçakları teknolojik robot cihazlar ile belirlenebilmektedir. Hata payı bile olmadan verdiğimiz hizmetlerimizde cihazlar kaçağın tam da yerini belirlemektedir. Talebiniz doğrultusunda da hizmet faaliyetlerine Protesisat ayrıcalığında devam edebilen firmamız probleminizin giderilmesi çalışmalarını garantili şekilde yürütebilmektedir.

Sizler de Bakırköy su kaçağı tespiti firması ile iletişime geçerek gerek pis su gider tesisatında gerekse temiz su tesisatında gözlemlediğiniz kaçakların belirlenmesini sağlayabilirsiniz. Web sitemiz veya iletişim numaralarımız yoluyla sizler de firmamız ile iletişime geçerek profesyonel tesisat çözümlerinde uzman ekibimizin hizmetlerinden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Maksimum düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız Bakırköy su kaçağı bulma hizmetleri ile başta Bakırköy sakinleri olmak üzere İstanbul’un her yerine aynı kalitede hizmet sağlayabilmektedir. Gözlemlediğiniz su kaçaklarına karşılık firmamızı aramanızla kaliteli bir hizmeti almanın rahatlığını yaşamanızın yanı sıra hem zamanınızdan ve bütçenizden katkı sağlayacak hem de yapılarınızın yıpranmasının önüne geçmiş olacaksınız. Daha detaylı bilgi için sizler de vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. 10 Kasım 2016
    Cevapla

    iyi günler…
    Bakırköy meydanda ikamet ediyorum. Bulunduğum bina oldukça eski ve tüm bina olarak sık sık su kaçağı, tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlar yaşıyoruz.Bir taraf tamir edilirken başka bir yerden patlak veriyor. Sorunları kökünden nasıl halledebiliriz diye internette araştırma yapalım dedik. Sitenizde oldukça faydalı bilgiler veriyordu. Tüm bina olarak bu konuda sizden yardım almaya karar verdik. Eğitimli ekip profesyonel bilgisayarlı cihazlarla binayı taradı sorunlar bir bir tespit edilip giderildi. Saat gibi tıkır tıkır işliyor, ne su kaçağı ne tıkanıklık, mis gibi herşey, herkese tavsiye ediyorum. Valla elinize emeğinize sağlık, süpersiniz….

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir