Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

Genişleyen hizmet ağında 12 servis aracı ile konusunda uzman ekibimiz adresinize gelerek kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmektedir. Su kaçaklarını cihazlarla dakikalar içerisinde tespit ettiğimiz hizmetlerimizde kaliteli bir hizmeti almanın rahatlığını yaşayabileceksiniz. Ayrıca İstanbul’un her noktasına hizmet sağlayabilmekteyiz.

başakşehir su kaçağı tespitiYüksek teknolojiye sahip cihazlar ile profesyonel bir hizmet sunan Başakşehir su kaçağı tespiti firmamız kaliteli hizmetleriyle adından sıkça söz ettirmektedir. Her türlü su kaçağı problemlerinize profesyonel çözümleriyle en kaliteli hizmeti sunan Protesisat başta Başakşehir semt sakinleri olmak üzere İstanbul’un neresinde ikamet ediyor olursanız olun hizmette sınır tanımayan bir anlayışla hizmetlerimizden faydalanmanıza olanak sağlayacak kapasitede bir faaliyet göstermektedir. Üst düzey bir müşteri memnuniyetinin sağladığı hizmetlerimizde konusunda uzman ekibimiz sizi arayarak ihtiyaçlarınıza istinaden kısa sürede adresinize gelecektir.

Firmamızla iletişime geçerek tesisatınızdaki problemlere karşı tüm soru ve sorunlarınızın yanıtını alabilir ve hizmet kaydı bırakabilirsiniz. Başakşehir su kaçağı tespiti ayrıcalığında bırakacağınız hizmet kaydına istinaden adresinize gelecek olan personellerimiz çok geçmeden evlerinizde veya iş yerlerinizde su kaçağı tespiti hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Talebinize bağlı olarak tespit sonrası problemin giderilmesi çalışmalarına başlayacak olan ekibimiz kaliteli bir hizmette siz değerli müşterilerine hizmet garantisi de sağlamaktadır. Pis su ve temiz su tesisatında olası bir kaçak gözlemlediğinizde hata payı olmadan kaçağın tam yerini doğru bir şekilde teknolojik cihazlarıyla belirleyen firmamız Başakşehir su kaçağı tespiti hizmetlerinde kaliteli hizmeti en hızlı şekilde almanıza olanak sağlamaktadır. Yapılarınızı koruma altına alacağınız, hem bütçenizden hem zamanınızdan tasarruf sağlayacağınız hizmetlerimiz için ihtiyacınız olduğu her an sizler de firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. 10 Kasım 2016
    Cevapla

    Merhaba,
    Yeni taşındığım Başakşehir de bulunan evimin banyosundan alt kata su kaçağı meydana geldi. Komşumun tavsiyesi üzerine sizi aradım. İlk defa tek seferde ve temiz bir şekilde sorun giderildi. Banyoda herhangi bir kırma delme işlemi olmadan kısa sürede sorun çözüldü. profesyonel çalışmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum, çok teşekkürler…

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir