Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Cihazlarla kırmadan su kaçağı tespit hizmeti verdiğimiz firmamızda 12 adet servis aracımız ile konusunda uzman ekibimizin siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetlerimizde İstanbul’un her noktasına kaliteli bir hizmeti ulaştıran firmamız teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak su kaçaklarını cihazlarla tespit etmektedir.

beşiktaş su kaçağı tespitiBeşiktaş ve çevresinde Beşiktaş su kaçağı tespiti firması ile tüm su kaçak problemlerinizi etkin ve doğru çözümlerle tam da yerinde tespit ettirebilirsiniz. Güveneceğiniz ve kaliteli bir hizmet almak istediğinizde arayacağınız firmamız memnun müşterileri arasına sizleri de dahil edecektir. Pis su gider tesisatınızda veya temiz su tesisatınızda su kaçaklarının bulunmasından çok daha önemli olan yerinin kısa sürede doğru bir şekilde belirlenmesi olacaktır. Protesisat ayrıcalığında yenilikçi bir anlayış ile hizmet veren Beşiktaş su kaçağı tespiti firması teknolojik cihazları ile hata payına meyil vermeden su kaçağı yerini doğru bir şekilde belirlemektedir. Her biri konusunda uzman ekibiyle profesyonel bir hizmet almanızı sağlayan firmamız genişleyen hizmet alanında memnun müşteri potansiyelini de her geçen gün genişletmektedir.

Beşiktaş su kaçağı bulma hizmetlerimizden ihtiyaçlarınız doğrultusunda faydalanmak için sizler de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden canlı destek hattımızda işi uzmanına danışma şansına da sahipsiniz. Dilerseniz bir telefonunuzla firmamızı arayarak müşteri danışmanlarımızla iletişime geçebilir ve hizmet kaydı bırakabilirsiniz. Ücretsiz expertiz hizmetlerimizle de yapılarınızın korunmasını sağlayabileceğiniz faaliyetlerimizde uzman ekibimiz sizi arayarak adresinize gelecektir. Adresinize gelen personellerimiz evlerinizde veya iş yerlerinde kırma yapmadan su kaçaklarının tespitini kolaylıkla gerçekleştirebilecektir. Teknolojinin sunduğu imkanlarda cihazlar yardımıyla dakikalar geçmeden tespit işlemini gerçekleştiren personellerimiz talebinize bağlı olarak su kaçağını önleme çalışmalarını kaliteli bir hizmet anlayışıyla başlatacaktır.

Yorumlar (2)

 1. 11 Kasım 2016
  Cevapla

  iyi günler,
  Beşiktaş da bulunan iki katlı dükkanım var. Bir sabah ne göreyim bodrum katı göle dönüşmüştü. Bu manzara karşısında deliye döndüm, hemen vanayı kapattım. Acil internetten tesisatçı aradım size ulaştım. Herşey çok geç diyordum, mahvolmuştu depo. Acil olduğunu bildirdim ve çok hızlı gelen ekip lavabodaki su kaçağını tespit edip tamir ettiler. Sular tahliye edilip makinalarla ortam kurutuldu. Bu kadar iyi sonuç beklemiyordum doğrusu süper iş çıkardınız. çok tesekkür ediyorum.
  kolay gelsin

 2. 21 Eylül 2016
  Cevapla

  Teknolojinin bilinçli ve kaliteli bir şekilde kullanıldığı, müşterini memnuniyetinin zirvede tutulduğu ve tesisat sorunlarına çözüm getirirken kırma işlemlerine ihtiyaç duyulmadığı bu Beşiktaş Protesisat firmasına ve onun profesyonel kadrosuna çok teşekkür ederim. Geçen hafta iş yerimde meydana gelen lavabo tıkanıklığı sonucu oluşan su kaçağı problemini halletmek adına internet üzerinden yaptığım bir araştırmada firmanızı gördüm.Makalelerinizi okuduktan sonra hemen aradım ve hizmet talebinde bulundum.Aradığım gün içinde iş yerime gönderilen bir ekip ile bu can sıkıcı sorunlardan kısa sürede kurtulmuş oldum. Hem hızlı hem sağlıklı hem de son derece teknolojik çözümlemeleriniz için sizlere bir kez daha teşekkür ederim. Bu devirde bu tarz işlere önem veren,işini adam akıllı yapan kişi ya da kurumlara rastlamak zor. Sizler bu rahatsız edici durumlara cevap niteliğindesiniz. Kalitenize sağlık arkadaşlar..

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir