Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Su Kaçağı Tespiti

Profesyonel tesisat çözümlerinde en kaliteli hizmeti alacağınız Beykoz su kaçağı tespiti işlemleri olası tüm su kaçağı problemlerinizi teknolojik cihazlarla kırmadan tespit ederek kaliteli bir hizmeti almanızı sağlıyoruz. Konusunda uzman personellerimizin verdiği hizmetlerde 12 adet servis aracımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşıyan firmamız yaşam alanlarınızdaki su kaçağı tespitini son teknolojik cihazlarla belirlemektedir. Temiz su veya pis su borularınızda oluşan bir kaçağı gözlemlediğinizde hiç vakit kaybetmeden arayacağınız Protesisat alacağınız hizmet için kaydınızı oluşturacak. Beykoz su kaçağı tespiti bu alan için gerekli teknolojik cihazlarla doğru bir şekilde belirlenerek probleminizin giderilmesini sağlamaktadır.

beykoz su kaçağı tespitiWeb sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımız yoluyla ulaşım sağlayabileceğiniz firmamız aklınızdaki tüm soru ve sorunları ortadan kaldırdığı gibi en kaliteli hizmeti almanız için tamirat ve onarım kaydınızı da alacaktır. Beykoz sakinlerinin aynı gün içerisinde faydalanabileceği hizmetlerimizde Beykoz su kaçağı tespiti işlemi için uzman ekibimiz sizi arayarak kısa sürede adresinize gelecektir. Olası bir su kaçağı durumunda yapıların zarar görmemesi ve uzun ömürlü olması adına arayacağınız firmamız ücretsiz expertiz hizmetleriyle de hizmet faaliyetlerine siz değerli müşterileri için aralıksız devam etmektedir. İstanbul’un her semtine sağladığımız hizmetlerimizde kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen firmamız memnuniyetinize kalıcılık sağlayacak. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve ihtiyaç duymanız halinde hizmetlerimizden faydalanmak adına gönül rahatlığı ile profesyonel bir hizmeti alacağınız firmamızla sizler de iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. 27 Ekim 2016
    Cevapla

    Banyoda su birikintisi olmaktaydı. Önceleri bunun duşakabinden sızan sulardan kaynaklandığını düşündük. Duşakabin etrafını silikonla iyice kapattık su birikintisi azaldı fakat halen sorun çözülmemişti. Nereden kaynaklı olduğunu anlayamamıştık. Beykoz Fener caddesinden oturuyorum. Beykoz da tesisatçı aramaya koyulduk. Bir kaç dükkat vardı fakat alet edevat itibari ile çok içime sinmedi. Daha profesyonel ekip ve ekipmanlar olmalı diye düşündüm. İnternette arama sonucu size ulaştım. Kısa sürede gelip hemen işe konulan ekibiniz sayesinden su kaçağı tespit edilmiş oldu. Klozete gelen borudan sızıntı şeklindeki su bir süre sonra tüm banyoya yayılmış. Borular değiştirildi ve tüm gerekli bakım yapıldı. işin ehli protesisat olunca sorun kökünden halledilmiş oldu. profesyonellik budur. teşekkürler protesisat

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir