Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Geliştirilmiş teknolojik cihazlar ile kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmamız 12 servis aracı ve konusunda uzman personelleriyle siz değerli müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Güven duyacağınız bir hizmette İstanbul’un tüm semtlerine kesintisiz bir hizmet vermekteyiz.

beylikdüzü su kaçağı tespitiBeylikdüzü semtinin tüm noktalarına su kaçağı tespiti hizmetini aynı gün veren Beylikdüzü su kaçağı tespiti firmamız kaliteli hizmetleriyle memnuniyetinize kalıcılığın garantisini vermektedir. Yılların hizmet tecrübesiyle modern teknolojinin imkanlarını bütünleştiren firmamız kaçak tespitini teknolojik cihazlarıyla yapmaktadır. Olası bir su kaçağı durumunda pis su ve temiz su tesisatını dışarıdan kontrol yöntemiyle değerlendirebilen firmamız konusunda uzman ekibi hata payı olmadan kusursuz bir hizmeti almanızı sağlamaktadır. Profesyonel tesisat çözümlerinde tek tercihiniz olacak Protesisat en hızlı ve kaliteli hizmet anlayışında yükselen istikrarı ile İstanbul’un tüm ilçelerine aynı kalitede hizmet sağlayabilmektedir.

Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebileceğiniz gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet kaydınızı bırakarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Beylikdüzü su kaçağı bulma firmamızın uzman ekibi hizmet yoğunluğuna bağlı olarak sizi arayacak ve kısa süre içerisinde adresinize gelerek cihazları ile tespit çalışmalarını başlatacaktır. Zamanınızdan fazla bir şey kaybetmeden alacağınız hizmette dakikalar içerisinde su tesisatında gözlemlenen kaçağın yeri belirlenecektir. Sonrasında talebinize bağlı olarak personellerimiz su kaçağı önleme çalışmalarını başlatacaktır. Beylikdüzü su kaçağı tespiti hizmetleri ile kaliteli bir hizmeti almanın ayrıcalığını yaşayabileceğiniz gibi yapılarınızın da daha fazla zarar görmesini engelleyebileceksiniz. Pis su ve temiz su tesisatındaki her türlü probleminizi ortadan kaldırabileceğiniz hizmet faaliyetlerimizde öncelikle su kaçağı tespiti yaptırmanız faydanıza olacaktır. Web sitemiz üzerinden veya irtibat numaralarımız yoluyla sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (1)

  1. 21 Eylül 2016
    Cevapla

    Dikkatsiz kullanımlar sonucu Beylikdüzündeki evimizin çatı katında meydana tuvalet tıkanıklığı,pimaşların eklem yerlerinde oluşan çatlamalar sonucu su sızıntılarını doğurdu. Duvarlarda ve tavanda oluşan su izleri daha büyük bir su kaçağı problemini doğurmaması adına firmanızı aradık. Durumun acilliğinden aynı gün bir ekip gönderen Beylikdüzü protesisat firmanız bizi büyük bir dertten kısa sürede kurtardı.Ellerinde bulunan teknolojik cihazlar ile kırmadan su kaçağı tespiti yapan ve tıkanıklık açma işleminde de hiçbir alana zarar vermeyen profesyonel ekibinize sonsuz teşekkürler.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir