Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Bostancı Su Kaçağı Tespiti

Bostancı Su Kaçağı Tespiti

Son teknolojik robot cihazlar yardımıyla kırmadan su kaçağı tespiti hizmetini firmamızda bulabileceksiniz. 12 adet servis aracımız ile İstanbul’un her noktasına verdiğimiz hizmetlerde kaliteli bir hizmeti almanın avantajlarını yaşayabileceksiniz. Temiz su tesisatı veya pis su gider tesisatında herhangi bir problem yaşamanız durumunda tercih edeceğiniz Bostancı su kaçağı tespiti hizmetleri ile eski usül yöntemlerin geride bırakıldığı ve tamamen profesyonel bir hizmeti almanın ayrıcalığını yaşayacağınız firmamız ile sizler de iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmetlerinde taviz vermeyen firmamız teknoloji harikası cihazlarla tespit çalışmalarını beklentilerinizin de üstünde sonlandırmaktadır. Olası bir kaçağın doğru bir şekilde belirlenmesi adına adresinize gelecek olan Bostancı su kaçak tespiti konusunda uzman personellerimiz problemin kaynağını hata payı olmadan belirleyecektir.

bostancı su kaçağı tespitiİstikrarlı hizmet anlayışında profesyonel tesisat çözümleri ile tercih edeceğiniz Protesisat uzun yılların verdiği hizmet deneyimiyle teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak en kaliteli ve en hızlı hizmeti almanızı sağlayacaktır. Başta Bostancı sakinleri olmak üzere İstanbul’un tüm semtine verdiğimiz tesisat hizmetlerinde sizler de Bostancı su kaçağı tespiti hizmetlerimizle olası problemlerinizi ortadan kaldırarak yapılarınızın uzun ömürlü olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyat avantajlarında alacağınız bir hizmet için web sitemiz üzerinden müşteri destek hattımız veya iletişim numaralarımız yolu ile sizler de müşteri danışmanlarımızla iletişime geçerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. İhtiyacınız halinde faydalanabileceğiniz hizmetlerimizde adres ve iletişim bilgilerinizi içeren kaydınızı bırakabilirsiniz. Uzman ekibimiz kısa sürede sizinle iletişime geçerek yaşam alanlarınızda su kaçak problemlerinin tespit işlemini kısa sürede sonlandırarak kaliteli bir hizmeti almanızın rahatlığını sizlere yaşatacaktır.

Yorumlar (2)

  1. 31 Ekim 2016
    Cevapla

    Bostancı bağdat caddesinden bulunan dükkanın tavanından su damlamaya başladı. Bulunduğum bina eski bir iş hanıdır. Su kaçağının üst katta bulunan sürücü kursundan geldiğini düşündüğüm için yetkili kişilere durumu bildirdim. Eski bina olduğu için dikkatli bir çalışma gerektiriyordu. Daha önce komşum sizden bahsetmişti. Komşumdan telefon numaranızı aldım. Sürücü kursundaki yetkili arkadaşla sizi aradık. Gelen ekip bilgisayarlı cihazlarla sorunu tespit ettikten sonra hemen çalışmalara başladı. Sorun lavabo gider borusundan su kaçağı olmasıymış. Duvar ve lavaboya hasar vermeden su kaçağına sebep olan neden ortadan kaldırıldı. Çok temiz iş çıkardıkları için ayrıca tebrik ediyorum. Güvenilir adres protesisat çok teşekkür ederiz.

  2. 27 Ekim 2016
    Cevapla

    Hol duvarında küflenme meydana geldi önce önemsemedim. Sonra hafif ıslaklıkla birlikte duvar iyice karardı koku yapmaya başladı. Bostancıda bilindik bir tesisatçı çağırdık. Tüm su tesisatının değişmesi gerektiğini söyledi. Açıkcası her yer kırılacak inşaat alanına dönecek diye pek sıcak bakmadım. Bunun mutlaka daha kolay yolu vardır diye internette araştırayım derken sizi rastladım. Wep sitenizi inceledikten sonra bu işi profesyonel bir şekilde çözebileceğinizi düşündüm. Hiç vakit kaybetmeden aradım. Gelen ekip önce bilgisayarlı cihazlarla adım adım titizlikle çalıştı ve su sızıntısı tespit edildi. hol duvarı çok küçük açılarak temiz bir şekilde sorun giderildi. Güzel bir boya da yaptık ne koku kaldı ne rutubet. Uzman ekip ve son sistem cihazlarla çalışan protesisata çok çok teşekkür ediyoruz.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir