Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Güngören Su Kaçağı Tespiti

Güngören Su Kaçağı Tespiti

Cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti yapan Güngören su kaçağı tespiti firması kaliteli hizmet anlayışı ile 12 adet servis aracı ve konusunda uzman personelleri eşliğinde kusursuz bir hizmeti siz değerli müşterilerine sağlamaktadır. İstanbul’un her noktasına verdiğimiz hizmetlerde aynı kaliteyi bulabileceğiniz gibi yaşam alanlarınızda su kaçaklarını cihazlarla tespit ettirebileceksiniz. Evlerinizde veya iş yerlerinizde su kaçakları gözlemlediğinizde Protesisat garantisinde bir hizmet almak için Güngören su kaçağı tespiti hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. İstikrarlı kaliteli hizmet anlayışında ödün vermeyen firmamız yaşam alanlarınızda yapılarınızın da uzun ömürlü olmasını sağlayacak su kaçaklarını tespit ederek talebinize bağlı olarak onlarım çalışmalarını yürütmektedir.

güngören su kaçağı tespitiWeb sitemiz üzerinden veya irtibat numaralarımız yoluyla iletişim kurmanızla birlikte sizi arayarak adresinize gelecek olan servis ekibimiz uzmanı oldukları işte robot cihazları ile su kaçağı yerlerini hata payı olmadan belirlemektedir. Güngören su kaçağı bulma firması ayrıcalığı ile su kaçaklarını tespit ederek talebinize göre onarım işlemlerini yürütüyoruz. Sizler de kaliteli bir hizmeti almak isteyenlerdenseniz firmamıza kolay ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayarak tüm soru ve sorunlarınızın yanıtını bulabilirsiniz. Üstün hizmet anlayışında istikrarlı yükselişine devam eden firmamız memnun müşterileri arasında sizleri de dahil etmenin haklı gururunu yaşayarak hizmet faaliyetlerine İstanbul’un her noktasında aralıksız devam etmektedir.

Yorumlar (1)

  1. 20 Eylül 2016
    Cevapla

    Kaliteli ve hızlı çözümleriniz ve teknolojik hizmetleriniz için çok teşekkür ederim.Evimde yaşadığım su sızıntıları benim dairemden alt kata kadar sızarak büyük problemlere neden oldu.Şehir dışındayken gerçekleşen bu durum sonrası su kaçağı bulma işlemi için firmanıza bir arkadaş tavsiyesi üzerine başvurdum ve hizmet aldım ve yasalar gereği de sizin evinizde başlayan bir sıkıntı başka eve sıçradığında yaptırması gereken kişi de siz oluyorsunuz.

    Anlayacağınız üzere gayet sıkıntılı bir durum. Neyse ki uzman personeliniz işini çok iyi yaptı ve sorunun üstesinde çok hızlı bir şekilde geldik.Su kaçağı tespiti ardından uygulanan gider açma işleminden sonra dairem ve komşumun evi sağlıklı haline kavuştu.Firmanız güngören protesisat firmanıza bir kez daha teşekkür ederim,bu sıkıntılı durumdan bizi hızlıca kurtardığınız ve müşterilerinizin memnuniyetini ön planda tuttuğunuz için.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir