Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Temiz su gider tesisatında veya pis su gider tesisatında bir kaçak olması durumunda Kadıköy su kaçağı tespiti firmasından alacağınız hizmette cihazlar yardımıyla kırmadan su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Yaşam alanlarınızda anında tespit işlemlerinizle problemlerin kaynağını doğru bir şekilde belirlediğimiz hizmetlerimizde teknoloji harikası cihazlardan faydalanıyoruz. Sektörün önde gelen bir firması olarak yenilikçi anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde memnuniyetinizin garantisini sizlere vermekteyiz. Kadıköy su kaçağı tespiti için Kadıköy ve çevresi başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerine 12 adet servis aracımız ve konusunda uzman personellerimizle profesyonel bir tesisat çözümü almanızı sağlıyoruz. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız konusunda uzman ekibi ile su kaçağı tespitini teknolojik cihazlarla kısa sürede gerçekleştirmektedir.

kadıköy su kaçağı tespitiTemiz veya pis su tesisatında gözlemlediğiniz kaçak durumlarında arayacağınız Protesisat konusunda uzman personellerini anında adresinize yönlendirecektir. Memnuniyetini adına her bütçeye uygun fiyat avantajlarımızın yanı sıra en kaliteli hizmeti almanızı sağladığımız Kadıköy su kaçağı bulma hizmetlerimizde ücretsiz expertiz hizmetlerimizin yanı sıra alacağınız hizmet için garantiyi de sizlere sağlıyoruz. Web sitemiz üzerinden veya irtibat numaralarımız yoluyla sizler de problemlerinizi işin uzmanına danışarak detaylı bilgi edinebilir ve dilerseniz ihtiyacınız halinde hizmetlerimizden faydalanmak adına kaydınızı bırakabilirsiniz. En hızlı ve kaliteli bir hizmet adına servis personellerimiz sizinle iletişime geçerek kısa sürede sizin de uygun olduğunuz zamanda adresinize gelecektir. Her türlü tesisat çözümü için iletişime geçebileceğiniz firmamız müşteri memnuniyetinde öncü bir firma olarak problemin kaynağını doğru bir şekilde tespit edecektir.

Yorumlar (2)

 1. Merhaba,
  Klozet ile duşakabin arasında su birikintisi meydana geliyor. Gözlemledim fakat herhangi bir su kaçağı görünmüyor. Klozet vanalarını da kontrol ettim, herhangi bir arıza yok gibi. Bunun sebebi ne olabilir. Acil bilgi verebilir misiniz.
  kolay gelsin…

 2. 21 Eylül 2016
  Cevapla

  Kadıköy deki İş yerimizde oluşan su kaçağı problemi için öncelikli olarak internet üzerinden makalelerinizi okuduk ve daha sonra da telefon üzerinden sizler ile irtibata geçtik.Sitenizdeki güven duygusu ve telefondaki samimi tavrınız sizi tercih etmemizdeki en büyük etken.Zaten iş yerime gönderdiğiniz ekibi gördükten sonra bu hislerim tam karşılık bulması ayrıca hoşuma gitti.Göndermiş olduğunuz profesyonel kadro işini çok sağlıklı ve kaliteli yaptı.

  Makalelerinizde okuduğum kadarıyla her gün eğitim alıyorlarmış ve yeni teknikler öğreniyorlarmış.Bu çok belli arkadaşlar,basit bir tesisat firması gibi değildiler ve su sızıntısı olan bölgenin tespiti için kullandıkları cihazlar hizmet kalitesinin önemli bir göstergesiydi.Tüm bunlar için sizlere bir kez daha teşekkür etmeyi kendim ve iş yeri çalışanlarım adına borç bilirim. Çoğu kişi ya da kurumun umursamadığı bu tesisat sorunlarına kadıköy deki yerimize gelerek sorunu çözdüğünüz ve bu denli önem verdiğiniz için çok teşekkürler hepinize.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir