Müşteri Temsilcimiz Çevrimiçi
Online Destek
Hizmetlerimize ilişkin sorular sormak veya online servis kaydı oluşturmak için müşteri temsilcimiz ile görüşme başlatın.
Sizi Arayalım!
Numaranızı yazıp gönderin, müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizi arasın.
Servisim Nerede?
Size gelecek olan servis ekibinin nerede olduğunu harita üzerinde görüntüleyin.
Kartal Su Kaçağı Tespiti

Kartal Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanlarınızda su kaçağı gibi bir sorun gözlemlediğinizde arayacağınız Kartal su kaçağı tespiti firmamız konusunda uzman personellerinin verdiği hizmetlerde cihazlarla kırmadan su kaçağı tespitini yapmaktadır. 12 servis aracımız ile İstanbul’un her noktasına servis imkanlarımız bulunmaktadır. Su kaçaklarının erken tespit edilmesi kadar doğru yerinin belirlenmesi de oldukça önemlidir. Pis su gider tesisatında veya temiz su tesisatında su kaçağı yalnızca bir yerde olabileceği gibi birden fazla yerde de olabilecektir. Bu nedenle kaçağın yerinin erken tespit edilmesinin yanı sıra kaçak yerlerini de doğru bir şekilde belirlenmesi gerekir. Kartal su kaçak bulma işlemlerinde adresinize gelecek olan uzman ekibimiz tespit işlemlerinde profesyonel bir yaklaşımla teknolojik cihazlar yardımıyla problem kaynaklanan yerleri belirlemektedir. Hızlı bir şekilde etrafın kırılıp dökülmeden verildiği hizmetlerimizde zamandan ve bütçenizden tasarruf sağlayabileceğiniz gibi Protesisat ayrıcalığında alacağınız hizmetlerimizde yapılarınızın yıpranmasının da önüne geçebilirsiniz.

kartal su kaçağı tespitiEvlerinizde veya iş yerlerinizde kaçak tespiti yapılmasını istediğinizde Kartal su kaçağı tespiti işlemleri için sizler de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemiz üzerinde veya iletişim numaralarımız yoluyla daha detaylı bilgi edinebileceğiniz gibi hizmetlerimizden faydalanabilmek adına kayıt oluşturabilirsiniz. Kısa sürede sizi arayacak olan firmamız personelleri size en uygun zamanda servis sırasına bağlı olarak adresinize gelecektir. Kaçak tespitini profesyonel bir anlayışın gerektirdiği şekilde teknolojik cihazlarla yapıldığı hizmetlerimizde ücretsiz expertiz hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Kartal ve çevresinde verdiğimiz hizmetlerimizde İstanbul’un tüm semtlerinde ihtiyacınız halinde sizler de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yorumlar (2)

 1. 27 Ekim 2016
  Cevapla

  Merhaba,
  Kartal bulunan perde mağazamdaki mutfakta su sızıntısı var. Fakat giderden mi yoksa gelen temiz sudan mı kaynaklı anlayamadım. Görünürde tesisatta herhangi bir arıza yok gibi. bu konuda ne yapabilirim. Sizden destek bekliyorum. ilgi ve alakanıza şimdiden teşekkür ederim.

 2. 21 Eylül 2016
  Cevapla

  Teknolojik cihazların kullanıldığı ve profesyonel çalışma ekibi ile takdirimizi kazanmış kartal da mobil şubesi bulunan bu başarılı firmaya çok teşekkür ederiz. Su kaçağı kartal başlığı altında problemimize getirmiş olduğunuz çözümlemeler ve vermiş olduğunuz önemli bilgiler iyi bir deneyim sağlamamıza neden oldu. Eski tesisat işlerine öylesine alışmışız ki sizin yöntemleriniz karşısında ağzımız açık kaldı ve hayran gözlerle izledik. İşini bilen,önem veren ve iş esnasında sorun yaşamayan bir ekipten yardım almak çok değerli meseleler.

  Çevreye zarar vermemeniz,iş kıyafetlerine bile önem vermeniz çok önemli.Çünkü bu tarz işlerde çalışanlar kıyafetlerine önem vermezler ve genellikle pis kıyafetlerle gelirler. Ama siz o yönden de çok temiz ve kaliteliydiniz. Bütün bu artı değerler için çok teşekkürler,emeğinize ve hizmetinizin kalitesine sağlık,iyi çalışmalar dilerim.

Soru veya görüşünüzü bildirin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir